Hergün 1000 Salavat çekelim.. Birbrimizi teşvik edelim 🎈🌸

valla öyle dinginlesiyorum ki kac gündür biliyosun cekememistim bugun hepsine basladim tekrar kendimi bos bosuna bogmusum
Inancın olsun bende öyle oldum kuzum yaa
Ruhum daralıyordu bıraktığım zmaanlar
Tekrar başlayınca sanki ruhum gevşedi rahatladı çok muazzam bişey
Devam Allah'ın izniyle

Inancın olsun bende öyle oldum kuzum yaa
Ruhum daralıyordu bıraktığım zmaanlar
Tekrar başlayınca sanki ruhum gevşedi rahatladı çok muazzam bişey
Devam Allah'ın izniyle
insallah. ya bisey dicem birsey icin esmalara ve ya dualara basliyoruz hepsini tek tek 21 güner yapsak. yani 21 gün bir dua veya esma 21 gün baskasi olur mu ki öyle

insallah. ya bisey dicem birsey icin esmalara ve ya dualara basliyoruz hepsini tek tek 21 güner yapsak. yani 21 gün bir dua veya esma 21 gün baskasi olur mu ki öyle
Hmmm yani öyle yapanlar var. Olabilir kimi 21 gün yapıyor başka duaya geçiyor kimi de devam ediyor aylarca

üst üste gelince altindan kalkamiyorum yarim kaliyor. neyse simdilik salavata devam
Aynen bir sürü şey yapıp birakmaktansa bir iki tane üzerinden devam etmek DHA mantıklı o halde hergun çektiğimiz 1000 Salavati buraya yazıyoruz inşallah hangimiz yazmazsak etiketliyorux buraya

Salavat dışında neler okuyorsunuz günlük olarak? O kadar çok dua var ki hepsini okumak istiyorum sonra bir bakıyorum ki listem hep yarım kalmış, yetiştirememişim

Salavat dışında neler okuyorsunuz günlük olarak? O kadar çok dua var ki hepsini okumak istiyorum sonra bir bakıyorum ki listem hep yarım kalmış, yetiştirememişim
Canım birçok okuyup yarıda bırakacağına bence birkaç tane oku devamlı oku.
Ama özellikle hergun 1000 salâvat kesinkkle lütfen çek.

Canım bunu mutlaka oku ben çok etkilenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…