her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

K kalemero yeni liste yapılcakmı bugun.
Ben suan musaırım. Yemekte yapmadım.
Hazır bişler taptım
Musaıtim suan okucam oturdugum yerden

yok ya bu listeden sonra devam etmicem dua ya
Allahtan ümit hiçbirzaman kesilmez.aslına bakarsan bu nazımızda yaradana..nihayetinde rabbim ol derse olur.ama ben inanıyorumki en doğru zamanını allah biliyor.ayettede diyor zaten;
Allah bilir, siz bilmezsiniz..

yok ya bu listeden sonra devam etmicem dua ya
Canım kurban olayım isyan etme RAbbımın gucune gıder. Allahtan ümit kesilir mi. O bizim için neyin hayırlı olduğunu bizden daha iyi bilmez mi. Elbette vakti zamanı gelmemiş. Herkesin sıkıntısı farklı belki acını anlamadığımı düşünüyorsun ama anne olmayı ne kadar istediğini kendimden tahmin edebiliyorum. Bak bana 2 yıllık evliliğimde biri yarı da kalan 4 tüp bebek denemesi sığdırdım. Ümidim sıfırken kendiliğimden hamile kaldığımı öğrendim dünyalar benim olmuşken 8 haftalık bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım ama duadan asla vazgeçmedim bir an önce kanama bitsin Kuranıma secdeme kavuşayım diye sabırsızlanıyorum. Rabbimden gelene boynum kıldan ince. Sana da inşallah en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat verecek ınancını umudunu hiç yitirme . Unutma her zaman beterin beteri var....

negatif yine yine
Canım ya .allah sabır versin sabır sabır zamanı var çok düşününce de istryincede olmuyor dr hersey yolunda diyorsa sabret yada ne diyorsa uyunca olur inşallah bende 1.5yildr tedavi tedavi hersey yolunda ama olmadi dr asilama tüp bebek dedi bazgectim akışına bıraktım çocuk suz zor gelip gitmesinden zor olamaz rsbbim versin uzun sağlık la inşallah bu dualar bugün olmadi yarin tutar allah kabul etsin

Rabbim esra kuluna ve tüm evlat isteyen kullarına tez zamanda hayırlı sağlıklı imanlı salih saliha evlatlar nasip eyle..hayırlısıyla kucağına almayı nasip eyle..amin..

betul8516 998 adet canim telefon dan liste yapamadım 3 ten sonra dışarda işlerim vardı kosturdum Kızlar tüm gün kusura bakmayın

04.12.2015 yeni liste

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübınen
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

pempeportakal

3 salavat ile başlanır;

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

.arkadaşlar iki salavat arasında söylenen dua geri çevrilmezmiş duaları 3 salavat okuyup duayı söyleyelim sonra 3 salavat okuyup bitirelim.

3 salavat ile başlanilip dua söylenilir 3 salavat ile bitirilir

@kalemero=998 okudu

betul8516 =998 okudu
M mavibilgisayar =998
beyaz_gelincik01 =998
pempeportakal = 1017 okudu
Sealand =998 okudu
tubatesbih =998 okudu
G guzbahar =998 okudu
@milad_tb =mazeretli
E elif003 =998 okudu
esimaa =998

pempeportakal duan ;Rabbim esra kuluna ve tüm evlat isteyen kullarına tez zamanda hayırlı sağlıklı imanlı salih saliha evlatlar nasip eyle..hayırlısıyla kucağına almayı nasip eyle..amin..

04.12.2015 yeni liste

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

pempeportakal

3 salavat ile başlanır;

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

.arkadaşlar iki salavat arasında söylenen dua geri çevrilmezmiş duaları 3 salavat okuyup duayı söyleyelim sonra 3 salavat okuyup bitirelim.

3 salavat ile başlanilip dua söylenilir 3 salavat ile bitirilir

@kalemero=998 okudu

betul8516 =998 okudu
M mavibilgisayar =998
beyaz_gelincik01 =998
pempeportakal = 1017 okudu
Sealand =998 okudu
tubatesbih =998 okudu
G guzbahar =998 okudu
@milad_tb =mazeretli
E elif003 =998 okudu
esimaa =998 okudu

pempeportakal duan ;Rabbim esra kuluna ve tüm evlat isteyen kullarına tez zamanda hayırlı sağlıklı imanlı salih saliha evlatlar nasip eyle..hayırlısıyla kucağına almayı nasip eyle..amin..

M mavibilgisayar beyaz_gelincik01 okudunuz mu

kızlar ben mazeretliyim pempe portakala dün niyet edip başladım 100 okudum ama tamamlayamadan regl oldum 898 adet okuyabilecek olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…