her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

K kalemero betul8516 arkadaşımıza okuyamamıştım onun için okudum yeni listede olmadıgımı farkettim
Canm bildirim yapmadığım için yeni listeye eklemedim düzenli takip ederim diyorsan mavibilgisar arkadaşımız için 250 tane oku ben düzenlerim listeyi ama lütfen günlük bildirim yap canm

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

duam: Rabbim el açtık sana M mavibilgisayar kulunun hayırlı duasını kabul etmen için . senden arkadaşımızın istediği hayırlısıyla kızına ve eşine kavuşmak Allahım sen tez zamanda bu aileyi bir araya getiren sen Ya Cami isminle dualarımı yapıyorum ya El Cami sen bu aileyi bir araya getir dualarımızı kabul et Rabbim.Amin....

3 salavat ile başlanilip 3 salavat ile bitirilir

@kalemero=256
betul8516 =1020
@mavibilgisayar=1.000 okudu(duası okunan arkadaş)
@akdnz07=1020 okudu
@ruzgarinannesii=1020
esimaa =250 okudu
@jasminej=500 okudu
@dnzderya=1020
@whitepearll=833 okudu
@beyaz_gelincik01=1020 okudu
@pempeportakal= 1020+23 okudu
Sealand =1020 okudu

betul8516 @akdnz07@ruzgarinannesii@dnzderya@beyaz_gelincik01@pempeportakal@Sealand
kızlar lütfen günlük bildirim yapalım mümkün olduğu kadar çabuk arkadaşımızın duasını yapıp bitirelim

akdnz07 canım sıra sende bu gün yapayım listeni bence sen niyetlen başla bana haber ver yapayım gece okuması yaparız daha iyi olur

Yarinki de bugun belli olsa yarin giremem evde olmcam gece cekerdm tespihi
Canm ben yazdım ama girmedi sanırım daha arkadaş belli olur bence bu gün kontrol et arada
Olmadı sang çıkmadan bakiverirsin ben hemn yaparım listeyi dileğini tahmin edebiliyorum ama olsun gene de haberi olsun

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

duam: Rabbim el açtık sana M mavibilgisayar kulunun hayırlı duasını kabul etmen için . senden arkadaşımızın istediği hayırlısıyla kızına ve eşine kavuşmak Allahım sen tez zamanda bu aileyi bir araya getiren sen Ya Cami isminle dualarımı yapıyorum ya El Cami sen bu aileyi bir araya getir dualarımızı kabul et Rabbim.Amin....

@kalemero=256 okudu
betul8516 =1020
@mavibilgisayar=1.000 okudu(duası okunan arkadaş)
@akdnz07=1020 okudu
@ruzgarinannesii=1020
esimaa =250 okudu
@jasminej=500 okudu
@dnzderya=1020 okudu
@whitepearll=833 okudu
@beyaz_gelincik01=1020 okudu
@pempeportakal= 1020+23 okudu
Sealand =1020 okudu

betul8516 canım sen okudun değil mi ?

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
akdnz07 arkadaşımızın duası

duam: Rabbim el açtık sana melis kulunun hayırlı duası için.Allahım sen melis kuluna hayırlı sağlıklı imanlı senin yolunda yetiştirebileceği bir evlat nasip et tez zamanda melis kulunu en kısa zamanda hayırlısıyla evladına kavuştur

@kalemero=833
betul8516 =833
M mavibilgisayar =833
akdnz07 =836 okudu duası okunan arkadaş
Kanguru_ =833
esimaa =833
J jasminej =833
dnzderya =833
@whitepearll =833
beyaz_gelincik01 =833
pempeportakal = 833
Sealand =833

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…