Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,ve tükdâ bihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfi külli lemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûmin lek.

okunan kişi sevdakusum

okunacak dua sayısı 4444kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 taneokuyacak"LISTEKISIALIMINAKAPALIDIR"

1 - Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage =》342 (bitirdi)
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》342 (bitirdi)
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason =》117 tanr okudu
9- buttrfly =》342 (bitirdi)
10- Kuzu_mm =》342 (bitirdi)
11- whiterose00 =》200 tane okudu
12- O Ozzgeee =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》342 (bitirdi)

sevdakusum duasi;Allahim bana eşime ve ailelerimize sağlık sıhhat huzur iman ver bir de İLİM ver.. tüp bebek tedavimi pozitif sonuçlandır.sağlıklı sıhhatliimanlı evlatlar nasip et

Patronicee canım öncelikle Rabbim şifa versin geçmiş olsun anneciğine. Ben bitirdim duami. Allah razı olsun arkadaşlar dualariniz için biraz gec okudum ama transfer olduğundan beri kosturuyorum çok korkuyorum olmayacak diye Kuzu_mm canım ağır is yapmadim ama hep ayaktaydim. Ya olmazsa doktor ayakta durmanda calismanda bir sakınca yok dedi ama çok korkuyorum

Canm saol ins....korkma hic canm allah can verdikten sonra hic birsey olmaz agir kaldirmamaya ani hareketler (egilme kalkma gibi) yapma...ben transferin ertesi gunu dukkanin icinde kosturuyodum

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,ve tükdâ bihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfi külli lemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûmin lek.

okunan kişi sevdakusum

okunacak dua sayısı 4444kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 taneokuyacak"LISTEKISIALIMINAKAPALIDIR"

1 - Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage =》342 (bitirdi)
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》342 (bitirdi)
6- sevdakusum =》340 (bitirdi)
7- Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason =》117 tane okudu
9- buttrfly =》342 (bitirdi)
10- Kuzu_mm =》342 (bitirdi)
11- whiterose00 =》200 tane okudu
12- O Ozzgeee =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》342 (bitirdi)

sevdakusum duasi;Allahim bana eşime ve ailelerimize sağlık sıhhat huzur iman ver bir de İLİM ver.. tüp bebek tedavimi pozitif sonuçlandır.sağlıklı sıhhatliimanlı evlatlar nasip et

Canim kosturmakta dogru değil oturmakta. Yukarlara uzanma dedi doktorum. Strestrn uzak dur bırak olan olsun sen kurtarmayacan dünyayı dedi. Güzel haberler komik filmler izle dedi. Yediklerine dikkat et meyva ye. Gerisi takdiri ilahi. Bende ertesi gun çalışmaya basladim ama merdiven inip cikmadim hastayim dedim herkese. Is ortamimda bayagi soğuk. Ama Allah koruyor insallahhhh icini ferah tut. Birde igne ve ilaclarini aksatma ozellikle kan sulandiriciyi.

canım benim doktorum bunun normal gebelikle hiç bi farkımyok demişti normal gebeliklerdede ağır kaldırmak, yükseğe uzanmak, eğilmek, çok yurumak önerilmiyor ben yemeğimi yapıyordum ütümü hafif ev işlerini yapıyordum kendime bitane el süpürgesi aldım viledamda rn son çıkanlardan herşeyi kendime pratikşeştirdimnher işimi kendim görebiliyordum ama eşim biraz pimpirikli olsuğu için kardeşimi başıma dikmişti o bırakmıyordu bişey yapayım..
Bunlardan nişey olmuypr geriye tek bişey kalıyor allahın takdiri inş okuduğumuz salavatların hürmetine rabbimin izni ile birley olmaz bebişine sıkıca tutunur sana:)

Canm saol ins....korkma hic canm allah can verdikten sonra hic birsey olmaz agir kaldirmamaya ani hareketler (egilme kalkma gibi) yapma...ben transferin ertesi gunu dukkanin icinde kosturuyodum
Hımmm peki sonuç olumsuz mu oldu
Hımm bende okulda hep oturmaya çalışıyorum ama bransimdan dolayi hep ayaktaydim. Mecburen merdivende inip çıkıyorum sınıflara gitmek için inşallah Rabbim korur O na emanet etmişim zaten. Bi de canım ben kan sulandiricim hibor.çok yakıyor ve cok acitiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…