Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsin...
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor
1- @Cgpbas =》404 tane okudu(bitirdi)
2- Patronicee =》404 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage =》404 tane okudu(bitirdi)
4- S Sargoz =》266 tane okudu( G guzbahar Patronicee buttrfly braindamage ilave)
5- muhat =》

6- @whitepearll =》404 tane okudu(bitirdi)
7- M1601B =》404 tane okudu(bitirdi)
8- G guzbahar =》404 tane okudu(bitirdi)
9- buttrfly =》404 tane okudu(bitirdi)
10- sevdakusum =》404 tane okudu(bitirdi)
11- kumrukusum =》404 tane okudu(bitirdi)
okunan sayı:
kalan sayı @guzbahararkadasimizinduasi:
YaRabbi!YücePeygamberimizişefaatçieyleyerekbanavegönlüevlataşkıylayananlara sanaiyikul,habibine iyiümmet,sağlıklı,aklıgüzel,huyugüzel,eliayağıdüzgün,hayırlıevlatnasip et.Allahım buevladımıeşimlebirliktebüyütmemi,eşimle aramızın daimahuzurluolmasını,aramızakimseningirmemesininasipeyle.Allahımannemebabama,eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradakitümkardeşlerimeuzun,sağlıklıömürler hayırlıölümlernasip eyle.dünyaveahiretgüzellikleriver.doğruyoldanayırma,kazadanbeladanhertürlükötülükten,çaresizhastalıktankorurabbim.HepimizingönlündekidualarısenkabuleyleAllahım.Amin.

”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

okunan kişi G guzbahar

4- S Sargoz =》404 tane okudu bitirdi( G guzbahar @Patronicee@buttrfly braindamage ilave)
5- muhat =》282 tane okudu(@whitepearll ilave)

6- @whitepearll =》404 tane okudu(bitirdi)
okunan sayı:
kalan sayı G guzbahar arkadasimizinduasi:
YaRabbi!YücePeygamberimizişefaatçieyleyerekbanavegönlüevlataşkıylayananlara sanaiyikul,habibine iyiümmet,sağlıklı,aklıgüzel,huyugüzel,eliayağıdüzgün,hayırlıevlatnasip et.Allahım buevladımıeşimlebirliktebüyütmemi,eşimle aramızındaimahuzurluolmasını,aramızakimseningirmemesininasipeyle.Allahımannemebabama,eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradakitümkardeşlerimeuzun,sağlıklıömürler hayırlıölümlernasipeyle.dünyaveahiretgüzellikleriver.doğruyoldanayırma,kazadanbeladanhertürlükötülükten,çaresizhastalıktankorurabbim.HepimizingönlündekidualarısenkabuleyleAllahım.Amin.

ayeti okunur

okunan kişi G guzbahar

4- S Sargoz =》404 tane okudu bitirdi( G guzbahar @Patronicee@buttrfly @braindamageilave)
5- muhat =》404 tane okudu bitirdi(@whitepearll ilave)

6- @whitepearll =》404 taneokudu(bitirdi)
okunan sayı:4444
kalan sayı:BITTI G guzbahar arkadasimizinduasi:
YaRabbi!YücePeygamberimizişefaatçieyleyerekbanavegönlüevlataşkıylayananlara sanaiyikul,habibineiyiümmet,sağlıklı,aklıgüzel,huyugüzel,eliayağıdüzgün,hayırlıevlatnasip et.Allahım buevladımıeşimlebirliktebüyütmemi,eşimlearamızındaimahuzurluolmasını,aramızakimseningirmemesininasipeyle.Allahımannemebabama,eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradakitümkardeşlerimeuzun,sağlıklıömürlerhayırlıölümlernasipeyle.dünyaveahiretgüzellikleriver.doğruyoldanayırma,kazadanbeladanhertürlükötülükten,çaresizhastalıktankorurabbim.HepimizingönlündekidualarısenkabuleyleAllahım.Amin.

Eee nasil yapcaz ulascaz kardesine falan banlanmadiysa
Selam aleykum kizlar kardesim banlandi ama benim hatam kendi e postamla hesap acmistim yasak oldugunu bilmiyordum ben yeni listede olamayacagim hakkinizi helal edin

ayeti okunur

okunan kişi buttrfly

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- @Cgpbas =》
2- Patronicee =》
3- braindamage =》
4- muhat =》
5- @whitepearll =》

6- @mustafabusra=》
7- G guzbahar =》
8- buttrfly =》
9- sevdakusum =》
10- kumrukusum =》

okunan sayı:
kalan sayı buttrfly arkadasimizin duasi:Öncelikle rahmetli babam nurlar icinde yatsin rabbim rahim ismiyle merhametiyle muamele etsin.benim ve burada ki tum dua edenlerin aile ve tum sevdikleri icin rabbim hem ahirette hemde obur dunyada ki gonullerimizde ki mutlu mesut hayati nasip etsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…