Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Ben zorluyorsun demedim kuzum sali gunu ve carsamba gunu 2 kisiye okunmus yani tam 8888 sayi 2 gunde 10 kisiye 888 tane dusmus o dikkatimi cekti sadece tabi ki zorlama yok ama misal 1 haftaya yayilabilir 4444 sayi gunluk sayi da listedekilere pay edilebilir ben sadece fikir belirttim o kadar
Hangi sali?@mustafabusra nin cuma basladi p.tesi bitti...sali G guzbahar a gectik...ben kumrukusum kumrukusum onden okuduk fazla okuyanlar var yok degiller sagolsunlar mecburen dagitiyoruz fazladan okuyun diyede belirtmedim canm

Hangi sali?@mustafabusra nin cuma basladi p.tesi bitti...sali G guzbahar a gectik...ben kumrukusum kumrukusum onden okuduk fazla okuyanlar var yok degiller sagolsunlar mecburen dagitiyoruz fazladan okuyun diyede belirtmedim canm
tamam kusura bakma yanlış görüp yanlış anlamışım özür dilerim hem de çok özürdilerim salatı tefriciyenin okuma zamanı oluyor galiba arastırdıgıma göre o yüzden dedim 1 hafta ya yayılabilir sayı diye kusura bakma

tamam kusura bakma yanlış görüp yanlış anlamışım özür dilerim hem de çok özürdilerim salatı tefriciyenin okuma zamanı oluyor galiba arastırdıgıma göre o yüzden dedim 1 hafta ya yayılabilir sayı diye kusura bakma
Ozur dilenecek birsey yok canm burada benim arastirmalarima gore 7 gun icerisnde bitirmek gerekiyormus bir cuma baslandiysa diger cumaya kadar bitirmek lazimmis ama dedigim gibi fazla sayi okundugu icin cabuk bitiyo 4-5 gunde

Ozur dilenecek birsey yok canm burada benim arastirmalarima gore 7 gun icerisnde bitirmek gerekiyormus bir cuma baslandiysa diger cumaya kadar bitirmek lazimmis ama dedigim gibi fazla sayi okundugu icin cabuk bitiyo 4-5 gunde
bende arastırdım kuzum bi kaç yeri bazı alimler günde 41 bazıları 21 okumak makbul derken bazıları hanımlar kendi aralarıyla pay ederek zorlanmadan 21 güne hatta 1 aya kadar yayabilirler derken bazıları ise okuyan kiş sayısı çoksa 3 7 ve 21 günde bitirilebilir diyor ama ben az okudugum için ve dier konularım oldugu için burayı takip edemiyorum yanlış gormüşüm yoksa müdahale etmek niyetinde değildim

bende arastırdım kuzum bi kaç yeri bazı alimler günde 41 bazıları 21 okumak makbul derken bazıları hanımlar kendi aralarıyla pay ederek zorlanmadan 21 güne hatta 1 aya kadar yayabilirler derken bazıları ise okuyan kiş sayısı çoksa 3 7 ve 21 günde bitirilebilir diyor ama ben az okudugum için ve dier konularım oldugu için burayı takip edemiyorum yanlış gormüşüm yoksa müdahale etmek niyetinde değildim
Iste o yuzden yardimlasiyoruz canm

bazılarıda 1 günde okunacağınıda söylüyor buda tabi yardımlaşmayla olacak benim hayalim valla yeterli sayıda arkadaş olacak, okur bitiririz,ah bi becerebilsem düzenlemeyi yapacağımda teknoloji düşmanıyım

bazılarıda 1 günde okunacağınıda söylüyor buda tabi yardımlaşmayla olacak benim hayalim valla yeterli sayıda arkadaş olacak, okur bitiririz,ah bi becerebilsem düzenlemeyi yapacağımda teknoloji düşmanıyım
evet alimler e göre degişiyor ama fazla zorlanmadan ibadet edilmeli diyende var dinimiz zorluk dini degil sonuçta bi 40 kişi olunsa herkes 110 yada 120 tane okusa bi günde biter ama bunun için bu duadaki arkadasları tek bi konuda birlestirmek lazım bu dua defalarca ayrı ayrı açılmış her grupta 10 kişi olsa ve bunlar birlesse bi günde bitebilir

Tabikide ablacim ne kadar cok olunursa o kadar az duser sayi mesela arastirirken okumustum mesela gunde 7 kez okuyanin rizki bol olurmus 21 kez okuyanin bereketi artarmis falan tam hatirlayamiyorum...ben gecen kis 4 kisiyle bitirmistim 7 gunde

kalbinizi bozmayin. illa icinize sinmiyorsa 4 tane birakin 7. gün okuyup dualayin kendonizinkini. dinen sikinti yok.
saka maka liste guzel ilerliyor :)

kalbinizi bozmayin. illa icinize sinmiyorsa 4 tane birakin 7. gün okuyup dualayin kendonizinkini. dinen sikinti yok.
saka maka liste guzel ilerliyor :)
bana söylediysen kalbi bozmak degilk kuzum ben sadece fikir beyan ettim 11 kişiyiz 4444 sayısı 1 haftaya yayılıp günlük sayı 11 kişiye pay edilirse daha kolay olur dedim sadece bi fikirdi ben 10 yada en fazla 30 okuyabiliyorum zaten diğer arkadslar için dedim bi günde 65 okuma yada az okuma varken bi kişi için diyorum bide 4 veya 5 güne 444 sayı sıgdırmak var o yüzden dedim sadece fikir belirttim benim duama fikir belirten oldu çogunu da denedim zaten

yok canim genel olarak dedim ben. cunku nazi kaynaklar senin dedogin gini 7 f5un sart diyir. eger okuyup denk grlen olursa diye yazdim :)

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı4444kişibaşına 404 sayı düşüyor
1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》203 tane okudu
2- Patronicee Patronicee =》404 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage braindamage =》262 tane okudu
4- S Sargoz =》140 tane okudu( G guzbahar ilave)
5- muhat muhat =》

6- @whitepearll =》404 tane okudu(bitirdi)
7- @mustafabusra =》
8- G guzbahar =》404 tane okudu(bitirdi)
9- buttrfly buttrfly =》404 tane okudu(bitirdi)
10- sevdakusum sevdakusum =》100 tane okudu
11- kumrukusum kumrukusum =》
okunan sayı:
kalan sayı : G guzbahar arkadasimizin duasi:
YaRabbi! Yüce Peygamberimizişefaatçi eyleyerek bana ve gönlüevlataşkıylayananlara sana iyi kul,habibine iyiümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eliayağıdüzgün,hayırlıevlatnasip et. Allahım buevladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimlearamızındaimahuzurluolmasını,aramızakimsenin girmemesini nasipeyle.Allahım anneme babama,eşime,kardeşlerime, tüm sevdiklerime,buradaki tümkardeşlerime uzun,sağlıklıömürler hayırlı ölümler nasip eyle.dünya veahiret güzellikleriver.doğru yoldanayırma, kazadan beladanhertürlü kötülükten, çaresizhastalıktankorurabbim.Hepimizingönlündekiduaları senkabuleyleAllahım. Amin.

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak duasayısı4444kişibaşına 404 sayı düşüyor
1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》203 tane okudu
2- Patronicee Patronicee =》404 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage braindamage =》262 tane okudu
4- S Sargoz =》140 tane okudu( G guzbahar ilave)
5- muhat muhat =》

6- @whitepearll =》404 tane okudu(bitirdi)
7- @mustafabusra =》
8- G guzbahar =》404 tane okudu(bitirdi)
9- buttrfly buttrfly =》404 tane okudu(bitirdi)
10- sevdakusum sevdakusum =》100 tane okudu
11- kumrukusum kumrukusum =》60 tane okudu
okunan sayı:
kalan sayı : G guzbahar arkadasimizin duasi:
YaRabbi! YücePeygamberimizişefaatçi eyleyerek bana ve gönlüevlataşkıylayananlara sana iyi kul,habibine iyiümmet, sağlıklı, aklıgüzel, huyu güzel,eliayağıdüzgün,hayırlıevlatnasip et. Allahım buevladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimlearamızındaimahuzurluolmasını,aramızakimsenin girmemesini nasipeyle.Allahım annemebabama,eşime,kardeşlerime, tümsevdiklerime,buradaki tümkardeşlerimeuzun,sağlıklıömürler hayırlı ölümler nasip eyle.dünya veahiret güzellikleriver.doğru yoldanayırma,kazadan beladanhertürlü kötülükten,çaresizhastalıktankorurabbim.HepimizingönlündekidualarısenkabuleyleAllahım. Amin.

Cok kisinin yerine okudum,hakkim helal olsun.Benim icin hicbir mahsuru yoktu okurken.Ezberimde oldugu ve zamanim oldugunda bir de aceleci bir insan oldugumdan hemen bitiriyorum,hatta bana yavas bile ilerliyor gibi geliyor ama iste goreceli bu zaman.Keske gunluk yapabilsek bana gore de : ) Ama dedigim gibu fazla okuyanlar icinden geldigi icin okuyor,bence sorun yoktu

Cok kisinin yerine okudum,hakkim helal olsun.Benim icin hicbir mahsuru yoktu okurken.Ezberimde oldugu ve zamanim oldugunda bir de aceleci bir insan oldugumdan hemen bitiriyorum,hatta bana yavas bile ilerliyor gibi geliyor ama iste goreceli bu zaman.Keske gunluk yapabilsek bana gore de : ) Ama dedigim gibu fazla okuyanlar icinden geldigi icin okuyor,bence sorun yoktu
sorun vardemek istemedim tamamen yanlış anlaşılmışım ben bi çogunuz başka duaları ve zikirleri vardır diye düşünerek sadece ama sadece bi fikir öneri vermek istedim sadece 4444 sayısı günlere bölünebilir böylece o gün kü okunması gereken sayı pay edilir kimse de zorlanmaz ve dua aceleye getirilmemiş olur diye öneri de bulundum o kadar kötü biniyet im yada sayına müdahale etme gibi amacım yoktu

X