Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

okunan kişi buttrfly buttrfly

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
2- Patronicee Patronicee =》
3- braindamage braindamage =》
4- muhat muhat =》
5- @whitepearll =》

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》404 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly buttrfly =》
9- sevdakusum sevdakusum =》
10- kumrukusum kumrukusum =》

okunan sayı:
kalan sayı buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi:Öncelikle rahmetli babam nurlar icinde yatsin rabbim rahim ismiyle merhametiyle muamele etsin.benim ve burada ki tum duaedenlerin aile ve tum sevdikleri icinrabbim hem ahirette hemde oburdunyada ki gonullerimizde ki mutlumesut hayati nasip etsin

”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunanarkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
4- muhat muhat =》
5- @whitepearll =》

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly buttrfly =》

okunan sayı:
kalan sayı buttrfly buttrfly arkadasimizinduasi:Öncelikle rahmetli babam nurlar icinde yatsin rabbim rahim ismiyle merhametiyle muameleetsin.benim ve burada ki tum duaedenlerin aile ve tum sevdikleri icinrabbim hem ahirette hemdeoburdunyada ki gonullerimizde kimutlumesut hayati nasip etsin

ayeti okunur

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
4- muhat muhat =》
5- @whitepearll =》

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》404 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly buttrfly =》

okunan sayı:
kalan sayı buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi:Öncelikle rahmetli babam nurlar icinde yatsin rabbim rahim ismiyle merhametiyle muamele etsin.benim ve burada ki tum duaedenlerin aile ve tum sevdikleri icinrabbim hem ahirette hemde oburdunyada ki gonullerimizde ki mutlumesut hayati nasip etsin
Aklim.eski sayiya gittigi icin bir yanlislik oldu kizlarr duzelttim ama

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriceyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü,ve tenfericübihil’kürabü,ve tükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
2- Patronicee Patronicee =》444 tane okudu(bitirdi)
4- muhat muhat =》
5- @whitepearll =》

6- @mustafabusra =》
8- buttrfly buttrfly =》

okunan sayı:
kalan sayı: buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi:Öncelikle rahmetli babam nurlar icinde yatsin rabbim rahim ismiyle merhametiyle muameleetsin.benim ve burada ki tum duaedenlerin aile ve tum sevdikleri icinrabbim hem ahirette hemde obur dunyada ki gonullerimizde ki mutlu mesut hayati nasip etsin

ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriceyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,ve tükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
4- muhat muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》
8- buttrfly buttrfly =》

okunan sayı:
kalan sayı: buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi:Öncelikle rahmetli babamnurlar icinde yatsin rabbim rahim ismiyle merhametiylemuameleetsin.benim ve burada ki tum duaedenlerin aile ve tum sevdikleri icinrabbim hem ahirette hemde obur dunyada ki gonullerimizde ki mutlumesut hayati nasip etsin

ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriceyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,ve tükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》144 tane okudu
4- muhat muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》
8- buttrfly buttrfly =》
10- kumrukusum kumrukusum =》222 tane okudu

okunan sayı:
kalan sayı: buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi:Öncelikle rahmetli babamnurlar icinde yatsin rabbim rahim ismiyle merhametiylemuameleetsin.benim ve burada ki tum duaedenlerin aile ve tum sevdikleri icinrabbim hem ahirette hemde obur dunyada kigonullerimizde ki mutlumesut hayatinasip etsin

X