Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; G guzbahar

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls =》
4- @Cgpbas =》300 tane okudu
5- umutlu2525 =》
6- Patronicee =》404 (bitirdi)
7- saydin78 =》404 (bitirdi)
8- evTik =》404 (bitirdi)
9- braindamage =》
10- whiterose00 =》
11- B busenebenimsenem =》
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim.Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tümsevdiklerime, buradaki tümkardeşlerime uzun, sağlıklı ömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol”de Rabbim. Amin

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; G guzbahar

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls =》
5- umutlu2525 =》
8- evTik =》404 (bitirdi)
9- braindamage =》
10- whiterose00 =》100 tane okudu
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim.Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tümsevdiklerime, buradakitümkardeşlerime uzun, sağlıklıömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim.Hepimizin gönlündeki duaları senkabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de“ol”de Rabbim. Amin

ayeti okunur

okunan kişi; G guzbahar

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls =》404 (bitirdi)
4- @Cgpbas =》300 tan3 okudu
5- umutlu2525 =》
8- evTik =》404 (bitirdi)
9- braindamage =》
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimdeembriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim.Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tümsevdiklerime, buradakitümkardeşlerime uzun, sağlıklıömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim.Hepimizin gönlündeki duaları senkabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim içinde“ol”de Rabbim. Amin

ayeti okunur

okunan kişi; G guzbahar

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》404 (bitirdi)
5- umutlu2525 =》
8- evTik =》404 (bitirdi)
9- braindamage =》
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki butransferimdeembriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim.Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime,tümsevdiklerime, buradakitümkardeşlerime uzun, sağlıklıömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiretgüzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim.Hepimizin gönlündeki duaları senkabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizimiçinde“ol”de Rabbim. Amin

Patronicee canim bende 2 rekat namazımi kilip duami tamamladım. Rabbim hepinizden razi olsun. Kızlar dualariniz için rabbim bin kere yüz binkere razı olsun. Sizlerin de tüm dualarıni rabbim kabul etsin. İnşallah dualariniz yüzü suyu hürmetine Rabbim duami kabul eder ve eşimle bana hayırlı sağlıklı imanlı bir evlat verir. O evladımı eşimle yetistirmemizi ve tüm dualarımi nasip eder.aminnn

Telden çok yazamıyorum. Hepinizi çoook seviyorum dua kardeslerim

ayeti okunur

okunan kişi; G guzbahar

1 - G guzbahar =》404 (bitirdi)
5- umutlu2525 =》
8- evTik =》404 (bitirdi)
9- braindamage =》100 tane okudu
11- B busenebenimsenem =》404 (bitirdi)
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki butransferimdeembriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlatolsunlar ya rabim.Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime,tümsevdiklerime, buradakitümkardeşlerime uzun, sağlıklıömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiretgüzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim.Hepimizin gönlündeki duaları senkabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransınbizimiçinde“ol”de Rabbim. Amin

ayeti okunur

okunan kişi; G guzbahar

5- umutlu2525 =》
8- evTik =》404 (bitirdi)
9- braindamage =》300 tane okudu
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eliayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki butransferimdeembriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunupevlatolsunlar ya rabim.Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurluolmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizdenneşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime, buradakitümkardeşlerime uzun,sağlıklıömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya veahiretgüzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim.Hepimizin gönlündekiduaları senkabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyinceolduransınbizimiçinde“ol”de Rabbim. Amin

Canim umutlu2525 i gecen gun yanlis etiketlemistin sanki sonra ne oldu? okuyor mu listeye dahil mi degilse guzbaharin duasi eksik kalmasin. Tamamlayalim

Arkadaşlar ben mazeretliyken okunmuyor biliyordum hakkınızı helal edin yarına bitircem İnşallah. Okuyorum merak etmeyin

ayeti okunur

okunan kişi; G guzbahar

4- @Cgpbas =》340 tane okudu
5- umutlu2525 =》okumaya devam
8- evTik =》404 (bitirdi)
9- braindamage =》340 tane okudu
10- whiterose00 =》300 tane okudu
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eliayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunupevlatolsunlar yarabim.Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurluolmasını, aramıza kimsenin girmemesini,evimizdenneşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklıömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim.Hepimizin gönlündeki duaları senkabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Oldeyinceolduransınbizimiçinde“ol”de Rabbim. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…