Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

En fazla 4 gun diye dusunuyorum canim acikcasi cok uzamasini istemiyorum yetistiremeyenler olursa eger her zaman ki gibi yardim ederiz sizlerin fikirleride onemli tabi
her tefriciye de besmele çekiyorum ben,bazı yerlerde çekmeden okuyorlar,siz nasıl yapacaksınız?bir de önceden okuyup bitirme yapabilir miyiz?duasını okuyup da o şekilde başlanacak derseniz bekleyeceğim ama şunun gönlünden geçen niyetine okuyorum diyip başlayabilirsiniz derseniz o şekilde okuyup listeyi bitirmeye çalışacağım

her tefriciye de besmele çekiyorum ben,bazı yerlerde çekmeden okuyorlar,siz nasıl yapacaksınız?bir de önceden okuyup bitirme yapabilir miyiz?duasını okuyup da o şekilde başlanacak derseniz bekleyeceğim ama şunun gönlünden geçen niyetine okuyorum diyip başlayabilirsiniz derseniz o şekilde okuyup listeyi bitirmeye çalışacağım
Canim ben besmele cekerek basliyorum mesela 120 tane okudum ara verdim sonra besmelesiz devam ediyorum G guzbahar in niyeti duasi bildigim kadariyla martta transferi var sanirim hayirlisi ile bebegi tutunmasi saglikla ona kavusmasi

Bende besmele cekiyorum herseferinde cnm hatta mazeretli olmadigim zamanlarda abdestli oluyorum okurken niyet onemli eger listedeki kisi duasini yazmamissa bende o kisinin niyetine diye basliyorum sonra bitirdigimde tekrar dua edip bitiriyorum. Acaba 3 gunmu olsa cabuk biterdi liste bide baska kimseyi almasak uzun suruyo sayi cok olunca

Bende besmele cekiyorum herseferinde cnm hatta mazeretli olmadigim zamanlarda abdestli oluyorum okurken niyet onemli eger listedeki kisi duasini yazmamissa bende o kisinin niyetine diye basliyorum sonra bitirdigimde tekrar dua edip bitiriyorum. Acaba 3 gunmu olsa cabuk biterdi liste bide baska kimseyi almasak uzun suruyo sayi cok olunca
Canim ben besmele cekerek basliyorum mesela 120 tane okudum ara verdim sonra besmelesiz devam ediyorum G guzbahar in niyeti duasi bildigim kadariyla martta transferi var sanirim hayirlisi ile bebegi tutunmasi saglikla ona kavusmasi
ben de 2 gün diye düşünmüştüm,evet abdestli olarak kıbleye dönük okumak önemli çok hassas bir dua çok özen göstermeliyiz inşallah kabul olur,bir de başlangıcında Allah c.c. için 2 rekat namaz kılınıyor bildiğim kadarıyla, yapılacak mı?

ben de 2 gün diye düşünmüştüm,evet abdestli olarak kıbleye dönük okumak önemli çok hassas bir dua çok özen göstermeliyiz inşallah kabul olur,bir de başlangıcında Allah c.c. için 2 rekat namaz kılınıyor bildiğim kadarıyla, yapılacak mı?
Ben kendime okudugum zamanlarda 2 rekat namazla basliyodum sureyi ve nasil baslicagimizi kesinlestirelim ona gore biran once baslasak iyi olur 2 gun bana uyar diger arkadaslarda tamam derse hemen baslayalim ben dogum iznindeyim işe baslamadan bitmis olur :)

Namazi duasi okunan arkadas kiliyo canm...eger dua kabul olursa sonra sukur namazi kilanlarda var

Arkadaslar benim dusuncem ve evTik evTik ve ygmrdmls ygmrdmls arkadasimizinda dusuncesi 2 -3 gunde duayi bitirmek cok fazla uzamadan listede ki diger arkadaslari bekletmeden herkesin duasinin hizlica tamamlanmasi tabi sizlerinde dusunceleri onemli...bu salavat adetli iken okunabilir duasi okunan arkadas 2 rekat namaz kiliyor baslamadan once diye biliyorum

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; G guzbahar

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan 448 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN

1 - G guzbahar =》
2- @ozzge81 =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
5- umutlu2525 umutlu2525 =》
6- Patronicee Patronicee =》
7- saydin78 saydin78 =》
8- evTik evTik =》
9- braindamage braindamage =》
10- whiterose00 whiterose00 =》
11-
12-
13-

canım benden başlamışsınız allah razı olsun. rabbim dualarınız yüzü suyu hürmetine duamı kabul etsin inşallah..

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Eğer listede eksik varsa ve sadece hayırlı evlat dileği için söz konusu olmayacaksa (çünkü evli değilim), ben de aranıza katılabilir miyim?
Sadece evlat d3gil canim o nedenle acmistim konuyu ama kimi arkadasin annesi rahatsiz kiminin baska nedenleri var kimin ne duasi varsa ona dua ediyoruz onun icin okuyoruz eger katilcam diyorsa hemen eklicem

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; G guzbahar

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor duasi okunan 448tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINAKAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN

1 - G guzbahar =》
2- @ozzge81 =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Kuzu_mm Kuzu_mm =》100 tane okudu
6- Patronicee Patronicee =》300 tane okudu
7- saydin78 saydin78 =》
8- evTik evTik =》
11-
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Hepimiz 444 tane Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okuyoruz, değil mi?
Reglken okunuyor mu? Beni de listeye ekleyebilir misiniz?

Hepimiz 444 tane Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okuyoruz, değil mi?
Süremiz ne kadar bir de? Reglken okunuyor mu? Beni de listeye ekleyebilir misiniz?

Regli iken okunabiliyor canm senide ekledigim icin sayi 404 e dusuyor 3 gunde okuyacagiz bir kisiye bir kere besmele cekip altta yazdigin salavat okunuyor

Teşekkürler, duanın üzerine bunu yazmışsınız bir de, bu nedir tam olarak? Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
ayeti okunur

Teşekkürler, duanın üzerine bunu yazmışsınız bir de, bu nedir tam olarak? Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
ayeti okunur
Onu duaya baslarken duasi okunan arkads okuyup oyle basliyor

ayeti okunur

okunan kişi; G guzbahar

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN

1 - G guzbahar =》
2- @ozzge81 =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Kuzu_mm Kuzu_mm =》100 tane okudu
6- Patronicee Patronicee =》300 tane okudu
7- saydin78 saydin78 =》
8- evTik evTik =》
11- B busenebenimsenem
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi! YücePeygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimdeembriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tümkardeşlerime uzun, sağlıklı ömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

X