Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Kizlar birazdan doktora gidicem icim ilk tedavide ki gibi pirpir bakalim beni nasil bi tedavi sureci bekliyor umarim hemen bugun baslariz tedaviye tek korkutan gobekten yapilan igneler:110:

inşallah canım sizlerden başka kimseyle paylaşmıyorum ki zaten. hazırlıklarımı dualarımı sizinle yaptım rabbim sevincimi paylaşmaamı da nasip etsin inşallah

Umutla git, inanarak git. Zikir çek bol bol.

Ya Fettah.

"Doğada bulunan bitki ve ağaçların çiçek açması, çekirdeklerin ve tohumların sümbül veriyor olması, rahmet ve mağfiret kapılarının açılıyor olması sanmayın ki kendiliğinden. ''Ya Fettah isminin getirdiği tecellidendir''. Ya Fettah ismine iman edenlerin ise Allah bütün kapılarını açar..."

http://www.esmaulhusna.gen.tr/ya-fettah.html

Kizlar birazdan doktora gidicem icim ilk tedavide ki gibi pirpir bakalim beni nasil bi tedavi sureci bekliyor umarim hemen bugun baslariz tedaviye tek korkutan gobekten yapilan igneler:110:

Hadi bakalım, sana da Ya Şafi diyelim :)

Hayırlı haberlerle gel inşallah. O iğnelerin göründüğü kadar acıtmadığını duymuştum ben.

Ins.canim hafif yakiyor kalcadan olsa hic kasmicam ama gobekten oldugu icin ister istemez kasiyosun
Hic hissetiyorsin bile, ignesi cok ince acıtmıyor merak etme canım :KK66: ben de keşke kalca igneleri olmasa gobekten vursam hep diye dusunuyorum :)

Hic hissetiyorsin bile, ignesi cok ince acıtmıyor merak etme canım :KK66: ben de keşke kalca igneleri olmasa gobekten vursam hep diye dusunuyorum :)
Kalcadan yapilan o progestan ignesinden oogg gelmisti canim banada oturamiyordum neredeyse doktor hanimi bekliyorum bakalim bian once alsa yanina

Kalcadan yapilan o progestan ignesinden oogg gelmisti canim banada oturamiyordum neredeyse doktor hanimi bekliyorum bakalim bian once alsa yanina
Canim ben onun acısına oturamamaya da razıyım :KK42:Bebegim olsun yeter ki dayanırım onun icin her acıya. İnşAllah guzel haberlerini alırız canım

Canlarim simdi ciktim dr.dan dondurulmus 2 embriyom ile devam etmeye karar verdik nedense cok israr etti dr.deniyelim falan filan die cozundukten sonra eger kaliteli ve saglamlarsa 18 martta transferim olacak

Canlarim simdi ciktim dr.dan dondurulmus 2 embriyom ile devam etmeye karar verdik nedense cok israr etti dr.deniyelim falan filan die cozundukten sonra eger kaliteli ve saglamlarsa 18 martta transferim olacak
aksatmadan 3er 3er gidersek yetişir ama aksatılırsa senin dua yetişmez :KK64:

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; O Ozzgeee

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- @Cgpbas =》
5- Patronicee Patronicee =》200 tane okudu
6- saydin78 saydin78 =》
7- evTik evTik =》
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-
12-
O Ozzgeee in duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; O Ozzgeee

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- @Cgpbas =》
5- Patronicee Patronicee =》300 tane okudu
6- saydin78 saydin78 =》
7- evTik evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-
12-
O Ozzgeee in duasi

Evet canim O Ozzgeee daha duasini soylemedi ama ben onun icin okuyorum yetismezsede nasip diyecegim canim benim ha 1 gun once ha 1 gun sonra artik allah kabul etsin
Kimse baslamadiysa senle degisirim cnm sana okuruz
Kusura bakmayin tahlil kontrol islemleri vardi giremedim duami yazamadim ama vardir bir hayir vaslanmadiysa degisirim senle cnm

Mesajlara tam bakamadim yok bu duayi okuyalim dersenizde duam

Allahim tum sikintilarimdan feraha cikmak niyetiyle dua arkadaslarimla 4444 selaten tefriciye okumayi kalbimden gecirdim sen hayirlisiyla okuyup tamamlamayi nasip eyle sevabini sevgili peygamberimiz hz Muhammed efendimiz (sav) ruhuna bagisladik sen haberdar eyle bizleri sefaatine nail eyle gunahlarimizi affeyle
En sevdiginin yuzusuyu hurmetine benim ve burada dua eden tum dua kardeslerimin dualarini haklarinda hayirlisiyla kabul eyle avuclarimiza kondur yarabbim Amin

Mesajlara tam bakamadim yok bu duayi okuyalim dersenizde duam

Allahim tum sikintilarimdan feraha cikmak niyetiyle dua arkadaslarimla 4444 selaten tefriciye okumayi kalbimden gecirdim sen hayirlisiyla okuyup tamamlamayi nasip eyle sevabini sevgili peygamberimiz hz Muhammed efendimiz (sav) ruhuna bagisladik sen haberdar eyle bizleri sefaatine nail eyle gunahlarimizi affeyle
En sevdiginin yuzusuyu hurmetine benim ve burada dua eden tum dua kardeslerimin dualarini haklarinda hayirlisiyla kabul eyle avuclarimiza kondur yarabbim Amin
Senin kalbinden gecen istegin neyse ona okuruz canim senin niyetin onemli olan

X