Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; G guzbahar

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Kuzu_mm Kuzu_mm =》100 tane okudu
5- umutlu2525 umutlu2525 =》
6- Patronicee Patronicee =》404 (bitirdi)
7- saydin78 saydin78 =》
8- evTik evTik =》
9- braindamage braindamage =》
10- whiterose00 whiterose00 =》
11- B busenebenimsenem =》
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tümkardeşlerime uzun, sağlıklı ömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; G guzbahar

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 3 GUN

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
7- saydin78 saydin78 =》
8- evTik evTik =》404 (bitirdi)
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tümkardeşlerime uzun, sağlıklı ömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Patronicee Patronicee canım 3 gün sınırı varsa ben çıkayım, yetistiremezsem ayıp oluyor halka girmiş oluyorum diğer arkadaşın duasını okudum bu arada bildirmedim sanırım. Ama yetistiremem 3 günde o yüzden baslamayayim hiç :KK43:

Patronicee Patronicee canım 3 gün sınırı varsa ben çıkayım, yetistiremezsem ayıp oluyor halka girmiş oluyorum diğer arkadaşın duasını okudum bu arada bildirmedim sanırım. Ama yetistiremem 3 günde o yüzden baslamayayim hiç :KK43:
isterseniz ben yardım ederim tüm liste için bile olsa yaparım, konu sahibi de yazmıştı yardım ederiz diye zaten

C cemre y arkadasim kendi duanda okumayan sadece sen kaldin belkide okumussundur ama bilmiyorum

isterseniz ben yardım ederim tüm liste için bile olsa yaparım, konu sahibi de yazmıştı yardım ederiz diye zaten

tamam kızlar çok iyi olur aslında, çünkü çalışıyorum ve aynı zamanda okula gidip geliyorum bazı zamanlar hiç internete bakamıyorum bile o yüzden yetistirememe korkusu yaşayarak gitmeyeyim demiştim teşekkür ederim

tamam kızlar çok iyi olur aslında, çünkü çalışıyorum ve aynı zamanda okula gidip geliyorum bazı zamanlar hiç internete bakamıyorum bile o yüzden yetistirememe korkusu yaşayarak gitmeyeyim demiştim teşekkür ederim
Canim dedigim gibi musait zamanim oluyor hizli okuyorum sukur soylemen (soylenlmeniz) yeter arkadaslar

Canim dedigim gibi musait zamanim oluyor hizli okuyorum sukur soylemen (soylenlmeniz) yeter arkadaslar
Cnm yeni duaya baslamisiz hayirli olsun basladigimizi bugun gordum bakiyordum ama hala son arkadaain duasi var saniyodum hafta sonu okuyup bitirmeye gayret edicem rabbim kabul etsin
Sureyi 3.4 gun tutarsak makul olur benim icinde okunan arkadasin duasini erken okuyabildiklerimde zorlanan arkadaslara bende yardim ederim Allah izin verirse

Cnm yeni duaya baslamisiz hayirli olsun basladigimizi bugun gordum bakiyordum ama hala son arkadaain duasi var saniyodum hafta sonu okuyup bitirmeye gayret edicem rabbim kabul etsin
Sureyi 3.4 gun tutarsak makul olur benim icinde okunan arkadasin duasini erken okuyabildiklerimde zorlanan arkadaslara bende yardim ederim Allah izin verirse
Evet canim bugun basladik hayirlisiyla cemrenin duasini herkes okudu sadece kendisi kaldi bugun giris yapmis fakat buraya okudum okumadim diye birsey yazmamis allah onun dualarinida kabul eylesin...yetistiremedigin yerde soylersin canim el birligi ile hallederiz :KK66:

ayeti okunur

okunan kişi; G guzbahar

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
7- saydin78 saydin78 =》404 (bitirdi)
8- evTik evTik =》404 (bitirdi)
12-
G guzbahar in duasi;Ya Rabbi!Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tümkardeşlerime uzun, sağlıklı ömürlerhayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabuleyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin

X