Her telden SOHBET,MUHABBET.

aynen , dun gece anlattı bırazda bende uzuldum ya
bgnde merak edıyorum arasam sınırlencek aramasam ıcım rahat etmıyor napsam bılemedım
ıs ıle ılgıılı bır sıkıntı oldugu ıcın zaten ıs yerınde rahat anlatamaz daha cok gerılır canım en ıyısı beklemek

yes evliler dört çocuklu oldu....bu arada hepiniz bekarsınız sanırım

_Sitare_ ve ben bekarız MutluBulut_ evli sende evlisin galiba

evett ben evlıyım :)

ıs ıle ılgıılı bır sıkıntı oldugu ıcın zaten ıs yerınde rahat anlatamaz daha cok gerılır canım en ıyısı beklemek

evett ben evlıyım :)
sırkette durmuyor cnm dısardasureklı o yuzden konusmamızda sıkıntı yokta ıste ne bılıyım ne ustune gtmek ıstıyorum nede yanlız hıssetsın ıstıyorum bende sasırdım napacagımuı

sırkette durmuyor cnm dısardasureklı o yuzden konusmamızda sıkıntı yokta ıste ne bılıyım ne ustune gtmek ıstıyorum nede yanlız hıssetsın ıstıyorum bende sasırdım napacagımuı
hmm bılemedım sımdı herkesın kısılıgıde farklı aksam bulusabılırsenız en azından daha ıyı olur

ayy sen bırde bebek beklıyorsunn :) saglıkla kucagına alırsın ınsallah canım cınsıyetı ne ? yasın kac bırde :) merak ıste tanısalım :)
evet çok zorluklar ardından gelen bi bebek..amin inş.isteyen en kısa zamanda nasip etsin rabbim...erkek demişlerdi.bakalım bi değişiklik olmazsa..yaşım 31 ...4 yıllık evliyim...çalışıyorum..benden bukadar..sende durumlar nedir

Amın :) erkek dedıklerınde degısmez sanırım ama kız dıyıp erkek cıkan sonradan cok oluyor :) 24 yasım benımde, mayısta 1 yıl dolacak ınsallah ev hanımıyım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…