Her telden SOHBET,MUHABBET.

Olabilir canım ya bazı insanların yaratılışı öyle canını sıkan şeyleride çabuk unutuyorsan bu da iyi yönü olur
Yok canım normalde öyle değilim hafızam kuvvetli şaşırırlardı nasıl aklında tutuyorsun nasıl unutmadın diye ama bu son 1 senedir çok unutkan oldum. Tam tersi canımı sıkan şeyleri düşündüğümden unutkanım aslında

Belki dediğim gibi demir eksikliği vardır ya da kansızlık o da yapabilir stres de olur benimde stresli olduğum zamanlarda saçlarım daha çok dökülür mesela

saol canım hoşbuldum... off yağmurlu karanlık bi hava, pc de oyun oynayan yanında olduğumun farkında olmayan koca , 2 tane bırbirini rahat bırakmayan köpek ve ha bire tekmeleyen bebişle iğrenc bi gün eçiyorum sanırım :)

Öyle deme canım bence bunlar güzel şeyler eşin yanında bebişin karnında bundan iyisi mi var :)

ahh keşke ben de çalışsammmmm :) bu arada seninle konuştuktan sonra kurabiye işine de el atayım dedim ama bi türlü cesaret edemedim .s oğluşum doğmaya yakın şeker hamurundan kurabiyeler yapayım istiyorum misafirler için ama normal bi kurabiye bile yapamıyorken fazla hayal kuruyorum sanırım :)

Misafirler içinse yaptır bence canım ilk yaş gününde öğrenir kendin yaparsın artık arkandan demesinler bir kurabiye yapmayı bile beceremedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…