Her telden SOHBET,MUHABBET.

Ne güzel bende öyle yerleri seviyorum en büyük hayalim şöyle denize sıfır bi evim olsun geniş bi balkon :) ama imkansız
denız yok ama olsun oturdugum semt kotu ama evımızın oldugu kısım guzel cok sukur ınsallah gercek olur hayallrrın canım bende ısterım tabı denız kım ıstemez acayıp huzurlu

denız yok ama olsun oturdugum semt kotu ama evımızın oldugu kısım guzel cok sukur ınsallah gercek olur hayallrrın canım bende ısterım tabı denız kım ıstemez acayıp huzurlu
İnsanlık açısından kötü olmasında gerisi sorun değil bence canım inşallah ya valla çok isterim kaderimin yazıldığı günü izliyomusun o dizide defnenin babasının evi çok güzel mesela denize sıfır boğaz köprüsünün altında öyle bi ev istiyorum inşallah nasip olur

o kotu oldugundan semt kottu ıste canım :) yoksa yesıllık semt parklar bahcelerr guzel dahada guzel olurdu kesın ama
ohh masallah kız bende hayalını daha kucuk sandım mesela ızmırın bı semtı denızı goren ama fakır kısımlardan gıbı :))) sen baya zengınlık ıstıyon fılmı hıc ızlemedım ama :)

Şöyle bolcana param olsun evlerim arabalarım falan Çok uçtum galiba

valla hıc yoktu hatta korkulu ruyalmdı esımın cok zengın olması cıddı dıyorum bak sadece bır ev ıstedım hep,saglıklı mutlu yuva,cocuklar bu kadar kiradayız ama hayırlısı dıyelım
Böyle hayallerimin olduğuna bakma bende sevdiğim olsunda her yerde yaşarım düşüncesinde bir kızım

aferım sana :) oyle tabı kocaman evın olmus mutlulugun olmamıs napıcan :) tabı her zengın aynı degıldır ama nedense zengınler hep boyle gelmıstır :)
Zenginliğin verdiği şmarıklıktan herhalde :) hayatta herşey kısmet rabbim iyi insanlarla karşılaştırsında para pul önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…