Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

El-Mübdi:Maddesiz, örneksiz yaratan.Günde Zikir Sayısı:57–Her işte muvaffak olmak için okunur.Ya Mübdi ismini zikreden hikmet sahibi olur, hikmetli konuşur. Gizli olan işlerden haberdar olur. Hergün 56 defa Ya Mübdi ismini zikreden başladığı her işi başarıyla bitirir. İşe başlarken okunursa işte muvaffak olunur.Bir işe başlamada karar veremeyen 1000 defa bu ismi zikrederse karar verme gücü kazanır.

60-El-Muid: Yarattıklarını yok edip sonra tekrar diriltecek olan. Günde Zikir Sayısı : 124 – Elden kaçanı geriye kazanmak için okunur.Ya Muid ismini zikredenlerin elinden gitmiş olan herşey yerine gelir. Bir işi bozulan 7 gün sabah namazının ardından 124 defa Ya Muid ismini zikrederse bozulan işi yoluna girer. Bir şeyi unutan kişi bu ismi okursa unuttuğunu hatırlar.

61-El-Muhyi: İhya eden, yarattıklarına can veren. Günde Zikir Sayısı : 68 – İşlerin başarılı olması için okunur.Ya Muhyi ismini hergün 68 defa zikreden kişinin kalbine iman ve irfan nuru dolar. Kötüye giden işleri düzelir. Ya Muhyi ismini halvet ve riyazet ile zikreden manevi sırlara erer. Hastalıklara şifa verici olur. Nefsine hakim olamayan kişi geceleri okumaya devam eerse; nefsi kendisine riayet eder. Bir ay süre ile 5 vakit namazların ardından okuyan kişi tüm hastalıklardan şifa bulur.
1. @eflalim
2. @Defnelisemih
3. F frenzy80
4. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
5. FallenAngel FallenAngel
6. D Debusi
7. tr_lelli tr_lelli
8. S synulox
9. @ozcanan
10. @VeryVanillia
11. @kontesbarts
12. @benefitss
13. @pembesu33
14. @cetingulsum
15. @miskamber
16. @Ausencia
17. @dagci
18. @Lale kozan
19. @Kadriye1944
20. @mavisu1
21. @btlbetul
22. @BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. @cimcime50
25. @Luna28
26. @Minemacar
27. @Kavuncuu
28. @mavi elma
29. @SuUtku
30. @my family
31. @Krew
32. @Orgucutan
33. @sempatik_kiz
34. @Mihrisaah
35. @kayacans
36. @_-Dantes-_
37. @VuSLat CaNsIn SeN
38. @Busbusbus12
39. @meryemim40
40. @Eeelma
41. @Fulyaa21
42. @mandaliina
43. @durkan
44. @aslii

Hanimlar Günaydın Hayırlı Sabahlar Hayirli Haftalar

Arkadaşlar hayırlı akşamlar ben 1 - 2 haftadır hiç bir Esma yı okumadım bazı sağlık problemim var. Tedavi görüyorum isterseniz beni listeden çıkartabilirsiniz. Sağlığıma kavuşursun yine devam ederim inşallah. Allah razı olsun sizden.

Arkadaşlar hayırlı akşamlar ben 1 - 2 haftadır hiç bir Esma yı okumadım bazı sağlık problemim var. Tedavi görüyorum isterseniz beni listeden çıkartabilirsiniz. Sağlığıma kavuşursun yine devam ederim inşallah. Allah razı olsun sizden.
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

Geçmiş olsun canım listeden çıkarmak istemiyorum burasi zorunlu bir yer degil illa okuyacaksınız demiyorum denk gelir okursun denk gelir okuyamazsin canım kal bence

El-Mumit: Her canlıya ölümü tattıran. Günde Zikir Sayısı : 490 – Harama bakmamak, kötülükten vazgeçmek.Ya Mumit ismini zikreden, nefsinin şerrinden emin olur. Allah okuyanı Hak yoluna sokar. Düşmanlarının kötülüklerinden kurtulur. Nefsini yola getirir. Merih saatinde 409 defa okuyan hasımlarının şerrinden korunur. Sevdiğinden ayrılmaz.
1. @eflalim
2. @Defnelisemih
3. F frenzy80
6. D Debusi
7. tr_lelli tr_lelli
8. S synulox
9. ozcanan ozcanan
10. VeryVanillia VeryVanillia
11. kontesbarts kontesbarts
12. @benefitss
13. pembesu33 pembesu33
14. cetingulsum cetingulsum
15. @miskamber
16. Ausencia Ausencia
17. dagci dagci
18. Lale kozan Lale kozan
19. Kadriye1944 Kadriye1944
20. M mavisu1
21. btlbetul btlbetul
22. B BONCUK2006
23. yorgun anneanne yorgun anneanne
24. cimcime50 cimcime50
25. Luna28 Luna28
26. Minemacar Minemacar
27. Kavuncuu Kavuncuu
28. mavi elma mavi elma
29. SuUtku SuUtku
30. M my family
31. Krew Krew
32. O Orgucutan
33. sempatik_kiz sempatik_kiz
34. M Mihrisaah
35. @kayacans
36. _-Dantes-_ _-Dantes-_
37. VuSLat CaNsIn SeN VuSLat CaNsIn SeN
38. B Busbusbus12
39. M meryemim40
40. Eeelma Eeelma
41. @Fulyaa21
42. @mandaliina
43. durkan durkan
44. asli asli

Hanimlar Günaydın Hayırlı Sabahlar

El-Hayy: Ezeli ve ebedi bir hayatla diri olan. Günde Zikir Sayısı : 324 – Sözü tesirli ve herkesten tazim görür.Ya Hayy ismini zikreden kişinin ömrü uzun ve afiyette olur. Kalbi tevhid nuru ile nurlanır. Hastaysa şifaya kavuşur. Ya Hayyu Ya Kayyum isimlerini birlikte 184 defa zikredenin her muradı gerçekleşir. Ya Allah Ya Hayy Ya Kayyum isimlerini birlikte zikreden Allah yolundan ayrılmaz.

64-El Kayyum: Mahlukları varlıkta durduran, zatı ile kaim olan.Zikir Sayısı : 156 – Allah’ın izniyle her istekleri olur.Ya Kayyum ismini zikreden kişinin tüm işleri zahmetsizce halolur. Teşebbüs ettiği her iş başarılı ve hayırlı olur. Uykusu hafifleşir, unutkanlıktan kurtulur. Ezber gücü artar.
1. @eflalim
2. @Defnelisemih
3. F frenzy80
6. D Debusi
7. tr_lelli tr_lelli
8. S synulox
9. ozcanan ozcanan
10. VeryVanillia VeryVanillia
11. kontesbarts kontesbarts
12. @benefitss
13. pembesu33 pembesu33
14. cetingulsum cetingulsum
15. @miskamber
16. Ausencia Ausencia
17. dagci dagci
18. Lale kozan Lale kozan
19. Kadriye1944 Kadriye1944
20. M mavisu1
21. btlbetul btlbetul
22. B BONCUK2006
23. yorgun anneanne yorgun anneanne
24. cimcime50 cimcime50
25. Luna28 Luna28
26. Minemacar Minemacar
27. Kavuncuu Kavuncuu
28. mavi elma mavi elma
29. SuUtku SuUtku
30. M my family
31. Krew Krew
32. O Orgucutan
33. sempatik_kiz sempatik_kiz
34. M Mihrisaah
35. @kayacans
36. _-Dantes-_ _-Dantes-_
37. VuSLat CaNsIn SeN VuSLat CaNsIn SeN
38. B Busbusbus12
39. M meryemim40
40. Eeelma Eeelma
41. @Fulyaa21
42. @mandaliina
43. durkan durkan
44. asli asli
45. K kkc

Hanimlar Günaydın Hayırlı Sabahlar

Sabah namazından sonra uyuyan kişilerde,zamanla kararsızlık ve iletişim problemi ortaya çıkmaya başlıyor.Tiroid bezi enerjisiz hale geliyor.
Öğle namazının vaktinde kılınmaması ya da kaçması;kişide duygusal probleme delalet ediyor.Mide ve sindirimde düzen bozulmaya başlıyor.
İkindi namazının gecikmesi veya terki,insandaki❗ maddi-manevi üretkenliği azaltır.Bedende de köklerde sorun meydana getirir.
Akşam namaz vaktindede;❓habis ruh,şeytan,cin hareket frekans başlangıç anlarıdr.İnsanda dağınıklık meydana getirir. Frekans çarpışma zamanıdır.
(Efendimiz s.a.s: "Akşam ezanından sonra sokaktaki çocuklarınızı artık evlerinize alınız çünkü bu vakit, habis ruhlar ortalığa çıkmaya başlar." buyurmuştur.)
Yatsı namazının vaktinde kılınmaması ve terki;insanda zamanla endişeli hal oluşumuna zemin hazırlar.Beyin ve sinir sistemi için denge vaktidir.
Teheccüd vaktinde devamlılık oldukça,zihinsel atıklardan arınma ve psikolojik tedaviye şifadır.Hipofiz ve hipotalamus için faydalıdır.
Rabbim maddi manevi hastalıklardan muhafaza buyursun. Bu güzel amelleri hayatımıza geçirip hayatımızdan lezzet almamızı nasibetsin İnşaAllah

X