Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Canim yarinki listeye sizi eklerim esmalari günlük olarak ekliyorum cok acil bi işim olmadığında sizde günün hangi saatinde müsait olursanız o zaman okuyorsunuz
Bende katılabilir miyim aranıza
En son paylaştığınız esma tam ihtiyacım olanmış..
ben elimde tesbihle dolaşmak istemiyorum içimden sayısız çeksem de olur mu? Sayısı önemli mi?
Bide şuan reglim yinede çekebilir miyim?

ben elimde tesbihle dolaşmak istemiyorum içimden sayısız çeksem de olur mu? Sayısı önemli mi?
Sayi olayini bende merak ediyorum
Fazla yada az cekilse nolur ?

Tabiiki olur sayi önemli degil canim
Sayilari bi cok yerde arastirdim ortak olarak yazdığım adetlerde genel olarak. Mesela size şöyle örnek vereyim zamaninda bi sahabe bi esmayi 1000 kere okumus etkisini görmüştür ama biz onun gibi temiz yüreğe sahip olamayiz on binde okusak fayda etmez . Bu hadislerle yada ne bilim dua kitaplariyla zamanımıza gelmis. Dedigim gibi ben okurum on bin tane ama icim kötüdür okudugumun bana faydasi olmaz belki gunahlarima kefaret olur ama temiz yürekli imanli ahlakli bi insan on tane okur sonsuz bi sevap kazanir . Biraz uzun oldu ama insallah anlatabildim bu arada mazeretliyken Esmaul husna okunabilir

El-Alim: Gizli, açık, gelecek, her şeyi ezel ve ebedi en mükemmel bilen. Günde Zikir Sayısı: 150 – ilim zenginliği için okunur. Ya Alim zikrine devam eden gizli sırlara vakıf olur. Her şey ona beyan olur. Okuyanın ilmi artar, hikmetli konuşur ve yüce makamlara erişir. El Alim ismini yazıp suda silip içenin anlayışı ve zekası artar.

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.
Haftasonu esmasi : El-Kabıd: Dilediğinin rızkını azaltan, ruhunu alan. [ Sıkan, Daraltan ] Günde Zikir Sayısı: 903 – Zalimin zulmünden kurtulmak için Ya Kabid ismini okumaya devam eden kişi heybetlilik ve celallik kazanır. Kimse düşmanlık etmeye, hakkında dedikodu yapmaya cesaret edemez. Okuyan kötü huylarından kurtulur. Düşman şerrinden korunmak için 903 defa okunur. İki ay günde 10000 defa okuyana bazı sır perdeleri açılır.

1. @eflalim
2. @Defnelisemih
3. @yasemin8085
4. @Yagmurun_kizi
5. @FallenAngel
6. @Debusi
7. @tr_lelli
8. @synulox
9. @guzbahar
10. @VeryVanillia
11. @kontesbarts
12. @LiLyaNa_
13. @pembesu33
14. @cetingulsum
15. @miskamber
16. @Ausencia
17. @dagci
18. @lale kozan
19. @Kadriye1944
20. @mavisu1
21. @btlbetul
22. @BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. @cimcime50
25. @Luna28
26. @Minemacar
27. @Kavuncuu
28. @mavi elma
29. @SuUtku
30. @my family
31. @Krew
32. @Orgucutan
33. @sempatik_kiz
34. @Mihrisaah
35. @kayacans
36. @_-Dantes-_
37. @vuslat CaNsIn SeN
38. @ekimkahvesen
39. @meryemim40
40. @Eeelma
41. @Fulyaa21
42. @mandaliina

Hanimlar günaydın Hayirli Cumalar

Canim benim günlük kendi esmalarim var onlari cekmeye calisiyorum ama dün haftasonu esmasi diye bi esma eklemistim onu cekebilirsin canim
Tamam canim sagol
Benimde kendi esmalarim var ama burayada gunluk yaziliyor sanmistim.
Tesekkur ederim.

-El-Kabıd: Dilediğinin rızkını azaltan, ruhunu alan. [ Sıkan, Daraltan ] Günde Zikir Sayısı: 903 – Zalimin zulmünden kurtulmak için Ya Kabid ismini okumaya devam eden kişi heybetlilik ve celallik kazanır. Kimse düşmanlık etmeye, hakkında dedikodu yapmaya cesaret edemez. Okuyan kötü huylarından kurtulur. Düşman şerrinden korunmak için 903 defa okunur. İki ay günde 10000 defa okuyana bazı sır perdeleri açılır.

22-El-Basıt: Dilediğinin rızkını çoğaltan, ruhlarını veren. Günde Zikir Sayısı: 72 – İşlerin büyümesi mal ve paranın bereketi için okunur. Ya Basıt ismini zikreden kişi korktuğu şeylerden emin ve güven içinde olur. Kalbindeki korku ve endişeler gider. Kalbi geniş olur. Keyfi ve neşesi artar. Sıkıntılarından kurtulur. Rızkı ve itibarı artar. Kalp gözü açılır. Hergün sabah namazından sonra 72 defa Ya Basıt ismini zikredenin rızkı bollaşır.
1. @eflalim
2. @Defnelisemih
3. @yasemin8085
4. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
5. @FallenAngel
6. @Debusi
7. @tr_lelli
8. @synulox
9. @guzbahar
10. @VeryVanillia
11. @kontesbarts
12. @LiLyaNa_
13. @pembesu33
14. @cetingulsum
15. @miskamber
16. @Ausencia
17. @dagci
18. @lale kozan
19. @Kadriye1944
20. @mavisu1
21. @btlbetul
22. @BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. @cimcime50
25. @Luna28
26. @Minemacar
27. @Kavuncuu
28. @mavi elma
29. @SuUtku
30. @my family
31. @Krew
32. @Orgucutan
33. @sempatik_kiz
34. @Mihrisaah
35. @kayacans
36. @_-Dantes-_
37. @vuslat CaNsIn SeN
38. @ekimkahvesen
39. @meryemim40
40. @Eeelma
41. @Fulyaa21
42. @mandaliina
43. @durkan
44. @aslii. Hanimlar simdiden hayirli haftalar internetim az oldugu icin aksamdan ekliyorum hayirli aksamlar hayirli günler sevgilerimle bol duali bi hafta olur inşallah amin

-El-Hafıd: Kafir ve nankörleri alçaltan. Günde Zikir Sayısı: 1481 – Kötüden ve belalardan korunmak için okunur. Ya Hafıd ismini zikreden; korku, telaş, kötülük ve fenalıklardan emin olur ve korunur. Okuyana düşman saldıramaz. Cin, şeytan ve insan şerrinden korunur. Bu isim; korunması için, neye okunursa, o şey muhafaza olur, korunur.
Hanimlar düzeltme: ) haftasonu esmasini ekledim unutmusum bugün zor bi gün yasadim farkinda degildim kusura bakmayin.

C cansu_tr . İyi akşamlar biz bu Esmaları günlük mü yoksa haftalık mı çekeceğiz, ben anlamadım kusura bakmayın anlatabilirmisiniz.

X