Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

HAFTASONU ESMASI
-El-Mütekebbir: Büyüklükte eşi benzeri olmayan. Günde zikir sayısı : 662 – İzzete ve refaha nail olmak için okunur.Ya Mütekebbir ismini her gün okuyan konuştuğu zaman karşısındakileri tesiri altında bırakır. Okuyanın hayır ve bereketi çoğalır. Her gün sabah namazının ardından 664 defa Ya Mütekebbir ismini zikreden itibarlı olur. Karşısındakiler ona itaat eder, sözü geçen bir kişi olur. Her gün müşteri saatinde 262 defa okuyanın bereketi artar. Kötü davranışları olan ve sürekli haram işleyen kişinin üzerine 262 defa okunursa o kişi davranışlarını düzeltir.
1. @eflalim
2. @eilenn
3. @yasemin8085
4. Yagmurun_kizi
5. FallenAngel
6. D Debusi
7. C cansu_tr
8. S synulox
9. G guzbahar
10. dnzderya
11. E EEEliffffffffff
12. L LiLyaNa_
13. pembesu33
14. cetingulsum
15. @miskamber
16. Ausencia
17. dagci
18. @Lale kozan
19. Kadriye1944
20. M mavisu1
21. btlbetul
22. B BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. cimcime50
25. Luna28
26. Minemacar
27. @Bebekim kim
28. @mavi elma
29. SuUtku
30. @my family
31. Krew
32. O Orgucutan
33. @sempatik_kiz
34. @Mihrisaah hanimlar haftasonu için bi esma ekledim lütfen okuyalim

Cuma esmalarını okuyorum ama dualarını yetiştiremiyorum bazen. Sonra okumanın sakıncası olurmu

Cuma esmalarını okuyorum ama dualarını yetiştiremiyorum bazen. Sonra okumanın sakıncası olurmu
Tabii ki sakincasi olmaz canim benim . Ben bazen saat 11 olmadan bitiriyorum ise giderken basliyorum okumaya bazende aksam oluyor daha okuyamamis oluyorum Rabbim dilimizi bos birakmasin yoksa zamani önemli degil canim yani ben öyle düşünüyorum

Amin canım Rabbim kabul eder inşallah dualarımızı

El-Halık: Yoktan var eden, yaratan, varlıkların hallerini belirleyen. Günde zikir sayısı : 731 – İşlerde üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmak için okunur.Ya Halık ismini zikredenin kalbi nurlanır. Her işte başarılı olur. Bela ve kötülüklerden korunur. İyileşmesi zor akıl hastalığı olanlar bu ismi yazıp taşımaları halinde faydasını görürler. Çözülmesi zor olan bir işi olan kişi; kıbleye yönelip 5115 defa Ya Halık ismini zikredip, işinin çözülmesi için dua ederse işi halolur.
1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @Yagmurun_kizi
5. @FallenAngel
6. @Debusi
7. @cansu_tr
8. @synulox
9. @guzbahar
10. @dnzderya
11. @ddddamla
12. @LiLyaNa_
13. @pembesu33
14. @cetingulsum
15. @miskamber
16. @Ausencia
17. @dagci
18. @Lale kozan
19. @Kadriye1944
20. @mavisu1
21. @btlbetul
22. @BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. @cimcime50
25. @Luna28
26. @Minemacar
27. @Bebekim kim
28. @mavi elma
29. @SuUtku
30. @my family
31. @Krew
32. @Orgucutan
33. @sempatik_kiz
34. @Mihrisaah hanimlar hayirli haftalar pazartesi esmasini simdiden ekledim

C cansu_tr cnaım özledim seni
Demek buralardasın
Diğer topiğemize de beklerim
Bu arada esmalar günlük okunup haber mi ediliyor
Haftalık mı?
Ben de katılmak isterim
Çocuk İş güç den nasıl olur bilmem aöa bi deneyebilirim ..

Canim bugünkü listeyi dun gece eklemistim yarinki listeye seni de eklerim ben günlük olarak bir yada iki tane esma ekliyorum ister hepsini beraber oku ister haftalik oku ister bildir okuduklarini ister toplu bildir hic bir zorlugu, okuma süresi yok her sey kisinin kendisine kalmis bisi . Bende seni özledim yaptigin notlari paylasacaktin sabirsizlikla bekliyorum

Ablalarım eğer müsaitseniz kabul ederseniz ben de aranıza katılabilir miyim..?

Bugünün zikrini çekerek başlıyorum o zaman ablişim Çooooookkkkk teşekkür ederiiimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…