Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Ver canım ver hakettim, sadece esmaları değil duaları da bırakmıştım
Cezama razıyım çok zorlamazsa :)
Ne zaman esmalari bıraktığını hatirliyorsan o zamandan bu zamana esmalari okuyup bize yetismen gerekiyor eğer kabul edersen cezam bu şekilde canim

Ne zaman esmalari bıraktığını hatirliyorsan o zamandan bu zamana esmalari okuyup bize yetismen gerekiyor eğer kabul edersen cezam bu şekilde canim
Ne zaman bıraktım hatırlamıyorum, aslında telefona kaydediyordum sildim
Ben dünden geriye gide gide okuyum inşaallah canım tamam :)

El-Hadi: Hidayet eden.Günde Zikir Sayısı : 400 – Çocukların itaatkar olması için okunur.Ya Hadi ismini zikreden hidayete erer. Hükmedecek kuvvete erer. Her işinde başarılı olur. Bütün mahlukat itaat eder. Rızkını kolay kazanır.

95-El-Bedi: Örneksiz harikalar yaratan. Günde Zikir Sayısı : 86 – Allah’ın yardımına nail olmak, maddî ve manevî güzellik için.Ya Bedi ismini zikreden sanatında ilerler, başarılı olur. Görülmemiş icatlarda bulunur. Bilmediğini anlama gücü oluşur. Zarar ve ziyandan kurtulur. İşsiz olan iş bulur, işini kaybeden işine kavuşur.
1. @eflalim
2. @eilenn
3. @yasemin8085
4. Yagmurun_kizi
5. FallenAngel
6. D Debusi
7. C cansu_tr
8. S synulox
9. G guzbahar
10. dnzderya
11. E EEEliffffffffff
12. L LiLyaNa_
13. pembesu33
14. cetingulsum
15. @miskamber
16. Ausencia
17. dagci
18. @Lale kozan
19. Kadriye1944
20. M mavisu1
21. btlbetul
22. B BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. cimcime50
25. Luna28
26. Minemacar
27. @Bebekim kim
28. @mavi elma
29. SuUtku
30. @my family
31. Krew
32. O Orgucutan hanımlar Hayirli sabahlar

El-Baki: Varlığının sonu olmayan, ebedi olan.Zikir Sayısı : 113 – Ömrün uzunluğu, sıhhatin iyiliği için.Ya Baki ismini zikredenin ömrü uzun ve sıhhatli olur.Afet ve belalardan uzak olur. Makam ve mevki edinir. Makamı, mülkü elinden gitmez. Korkularından kurtulur.

El-Varis: Her şeyin asıl sahibi olan. Günde Zikir Sayısı : 707 – Uzun ömür, bol mal, şeref ve rızık sahibi olmak.Ya Varis ismini zikreden kişi; mal, mülk ve itibar sahibi olur. İnsanlar arasında nüfuz ve merci sahibi olur. İsteklerine çabuk kavuşur. Kötülüklerden muhafaza olur.

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @Yagmurun_kizi
5. @FallenAngel
6. @Debusi
7. @cansu_tr
8. @synulox
9. @guzbahar
10. @dnzderya
11. @ddddamla
12. @LiLyaNa_
13. @pembesu33
14. @cetingulsum
15. @miskamber
16. @Ausencia
17. @dagci
18. @Lale kozan
19. @Kadriye1944
20. @mavisu1
21. @btlbetul
22. @BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. @cimcime50
25. @Luna28
26. @Minemacar
27. @Bebekim kim
28. @mavi elma
29. @SuUtku
30. @my family
31. @Krew
32. @Orgucutan hanımlar Günaydın cuma günü esmalari bitirip pazartesi günü tekrar baslamak icin bugün iki tane ekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…