Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

hepsini okudum
C cansu_tr

Benim ne zaman boş vaktim olursa ve aklıma ne geliyorsa onu çekiyorum öyle zaman oluşturamayacağımı düşünüyorum
Evet zor oluyor biraz. Ben geceleri saat 01'e kadar oturamıyorum. Sabah 8'de de yolda oluyorum. Ancak 9'a doğru falan çekebiliyorum. Zaten bu saatte çekmezseniz kabul olunmaz diye birşey de yok canım; sadece bu saatlerde çekilirse daha etkili olduğu yazıyor birçok yerde. Az amele çok karşılık veren Rabbim, elbette isimlerinin zikredilmesini karşılıksız bırakmayacaktır.

Aynen canım Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun hayat çok zor ama hayatı zorlaştıran insanlar

cnm okudum

yarın okunacak listeyi de ver ki

işe gidip gelirken okuyayımmm

canım takip edemedim ben burayı kusura bakma ne zaman başlıyor ne okuyoruz kaç tane bilgi verir misin ben de katılırım tabi
2. sayfanın sonunda açıklamalarıyla var canım ben liste yeni başladığı için 786 adet besmele çektim
66 adet ya Allah
298 adet Ya Rahman bu ikisi de bugünkü esmalar

2. sayfanın sonunda açıklamalarıyla var canım ben liste yeni başladığı için 786 adet besmele çektim
66 adet ya Allah
298 adet Ya Rahman bu ikisi de bugünkü esmalar
tamam canım şimdi anladım çok teşekkür ederim şimdiden okundu yazabilirsin

1. @eflalim
2. eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22

Er-Rahim:Çok merhamet eden, büyük nimetler veren. Günde zikir sayısı: 258 – Maddi ve Manevi Rızıklar için okunur. Ya Rahim ismini zikretmeye devam eden kişi; belalardan, kazalardan ve afetlerden korunur. Uykusunda ağlayan veya korkan çocuğun üzerine 269 defa Er Rahim isminin yazıldığı kağıt konulursa; çocuk bu durumdan kurtulur. 5 vakit namazlarının sonunda Ya Rahim ismini 269 defa okuyanın ahlakı düzelir. Rızkı ve bereketi artar. Hastaysa şifa bulur. Tüm nimetler okuyanın ayağına gelir. Errahmanirrahim veya Ya Rahman Ya Rahim isimlerini zikredenler; sıkıntıdan, darlıktan ve korkularından kurtulurlar. Günde 100 defa okuyanın kalbi yumuşar, Allah’ın rahmetini kazanır. Kötülüklerden muhafaza olur.

El-Melik: Mülkün ve kainatın tek sahibi. Günde zikir sayısı : 91 – Emir sahibi olmak, maddi ve manevi güçlü olmak için okunur. Sabah
namazının ardından 121 defa Ya Melik ismini zikreden fakirlikten kurtulur. Bu ismi her gün okumaya devam edenler bazı sırlara vakıf olurlar. İlim ve marifet sahibi olurlar.
HANIMLAR GÜNAYDIN RABBİM HEPİNİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
DOĞRU YOLDAN İMANDAN. KUR'ANDAN , NAMAZDAN,DUADAN AYIRMASIN İNŞALLAH
SAYILAR AZ DİYE İKİ TANE EKLİYORUM ÇOK OLDUĞUNDA Bİ TANE EKLERİM
DUA İLE....

hayırlı sabahlarrrr

okudum canımmmmmm

Benide etiketleyebilirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…