Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Ay çok güzel inşallah kat kat artar rabbim sağlıklı gebelik sağlıklı evlat versin inş
InsAllah canim insAllah artsin hayirlisiyla saglikla hayirlisiyla kucaklarimiza alalim insAllah! Senin bu gunku degerin kac canim bide belim cok agriyor adet olacakmisim gibi korkuyorum. Sende de varmi agri

InsAllah canim insAllah artsin hayirlisiyla saglikla hayirlisiyla kucaklarimiza alalim insAllah! Senin bu gunku degerin kac canim bide belim cok agriyor adet olacakmisim gibi korkuyorum. Sende de varmi agri
Benimde ağrım var bugün 15 günüm değerler 630 çıktı inan kalbim duracaktı nerdeyse çok şükür sonuçları alınca hayata döndüm senin deyerleri nasıl

Okudum insAllah!! Ayrica hayirli haberim var testimin 12. Gunuydu ve pozitif ilk defa rabbim dileyen cabalayan herkese nasip etsin mubarek gunlerde insAllah!
Anaa sende mi :) ay ikinci mutlu haber çok sevindim canım şuan sizlere sarılıp mutluluğunuzu yaşamak isterdim Rabbim hayırlı hamilelik geçirmeni hayırlısıyla kucağına almayı hayırlı evlat olmasını nasip eder inşallah amin amin amin ecmain

bugün test yaptım değerlerim yükselmiş anne oluyorum darısı tüm isteyenlerin başına

Okudum insAllah!! Ayrica hayirli haberim var testimin 12. Gunuydu ve pozitif ilk defa rabbim dileyen cabalayan herkese nasip etsin mubarek gunlerde insAllah!
her ikiniz için çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..:anneadayı::KK200::anne:

El-Muahhir: Dilediğini alçaltan, sona ve geriye bırakan.Günde Zikir Sayısı : 847 – Kötü birinin uzaklaştırılması için okunur.Ya Müahhir ismini okuyan tevbe edip takvaya erer. Kalbi Allah sevgisiyle dolar. İsteklerine kolayca kavuşur. Allah’ın rızasını kazanan kullardan olur. İbadet etmede zorlanmaz. Basiret gözü açılır. Kötü işlerden uzak durur.

10 Gün Yâ Erhamerrâhimin ( Ramazan ayının ilk 10 günkü zikri bugün Ramazan ayının 10. günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

HANIMLAR MÜBAREK RAMAZANA ERİŞTİK ÇOK ŞÜKÜR RABBİM NİCE RAMAZANLAR NASİP EDER İNŞALLAH.
GÜNLÜK 100 SÜBHANALLAH,100 ELHAMDÜLİLLAH, 100 ALLAHÜEKBER DE ÇEKELİM İNŞALLAH

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
6. FallenAngel FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. E EEEliffffffffff
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
15. cetingulsum cetingulsum
16. @miskamber
17. Ausencia Ausencia
18. dagci dagci
19. Lale kozan Lale kozan
20. Kadriye1944 Kadriye1944
21. M mavisu1
22. btlbetul btlbetul
23. B BONCUK2006
24. yorgun anneanne yorgun anneanne
25. cimcime50 cimcime50

26. Luna28 Luna28 HANIMLAR GÜNAYDIN

bugün test yaptım değerlerim yükselmiş anne oluyorum darısı tüm isteyenlerin başına

Ne güzel haber hanımlar, sağlıklı hayırlı gebelikler diliyorum, sağlıkla huzurla doğsun büyüsün yavrularınız

C cansu_tr pazartesi ve salıyı okudum canım, telefonum bozuk giremeyebilirim bazen bilgin olsun, zaten mazeretliyim diğer sayfalar için biliyorsun.

El-Muahhir: Dilediğini alçaltan, sona ve geriye bırakan.Günde Zikir Sayısı : 847 – Kötü birinin uzaklaştırılması için okunur.Ya Müahhir ismini okuyan tevbe edip takvaya erer. Kalbi Allah sevgisiyle dolar. İsteklerine kolayca kavuşur. Allah’ın rızasını kazanan kullardan olur. İbadet etmede zorlanmaz. Basiret gözü açılır. Kötü işlerden uzak durur.

10 Gün Yâ Erhamerrâhimin ( Ramazan ayının ilk 10 günkü zikri bugün Ramazan ayının 10. günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

HANIMLAR MÜBAREK RAMAZANA ERİŞTİK ÇOK ŞÜKÜR RABBİM NİCE RAMAZANLAR NASİP EDER İNŞALLAH.
GÜNLÜK 100 SÜBHANALLAH,100 ELHAMDÜLİLLAH, 100 ALLAHÜEKBER DE ÇEKELİM İNŞALLAH

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
6. FallenAngel FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya