Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Muhyi: İhya eden, yarattıklarına can veren. Günde Zikir Sayısı : 68 – İşlerin başarılı olması için okunur.Ya Muhyi ismini hergün 68 defa zikreden kişinin kalbine iman ve irfan nuru dolar. Kötüye giden işleri düzelir. Ya Muhyi ismini halvet ve riyazet ile zikreden manevi sırlara erer. Hastalıklara şifa verici olur. Nefsine hakim olamayan kişi geceleri okumaya devam ederse; nefsi kendisine riayet eder. Bir ay süre ile 5 vakit namazların ardından okuyan kişi tüm hastalıklardan şifa bulur.

10 Gün Yâ Aziz (Celle Şanühu) ( Şaban ayının son 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 25.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. @eflalim
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. @miskamber
17. Ausencia
18. dagci
19. Lale kozan
20. Kadriye1944
21. M mavisu1
22. btlbetul
23. B BONCUK2006
24. yorgun anneanne

HANIMLAR HAYIRLI CUMALAR RABBİM NİCE CUMALARA ERMEMİZİ NASİP EDER İNŞALLAH MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE DUALARIMIZ KABUL OLAN DUALAR ARASINDA OLUR İNŞALLAH

hayırlı cumalarınızz olsunnn
okudummmmmmm

okudummmm

hepsini okudum cansucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…