Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Anlamıyla mı okuyorsunuz? Yoksa sadece ismi mi tekrarlıyorsunuz? sistemi anlayamadım. :KK43:
Ebced hesabından kendi ismime baktım.
137 el,Vasi
187 el-Mukaddim
çıktı.
kimsenin ismine göre okumuyoruz 99 tane olan esmaül hüsnadan her gün bir yada iki tane listeye ekliyorum sayıları da günlük okuma sayıları bu şekilde okunuyor ...

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem @Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun

Allahım bebeğede anne babasınada güç kuvvet versin
hayırlı ömürler yazsın rabbim inşallah annesine babasına bağışlasn

El-Vasi: Rahmet ve kudret sahibi, ilmi ile her şeyi ihata eden.Günde Zikir Sayısı : 137 – Ömür uzunluğu, rızık ve sıhhat genişliği için okunur.Ya Vasi ismini zikreden; hırs ve sıkıntılardan kurtulur. Ahlakı güzelleşir. Rızkı bollaşır ve ömrü uzar. Zor işlerinde daima kolaylık bulur. Kin ve hased çeken kişi okumaya devam ederse durumu düzelir. İhlasla okumayı sürdürenler; bazı sırlara ererler ve manevi perdeler o kişiye kalkar.

El-Hakim: Her işi hikmetli, her şeyi hikmetle yaratan. Günde Zikir Sayısı:78–İlim ve hikmet sahibi olmak için okunur.Ya Hakîm ismini zikreden kişi ilim ve hikmet sahibi olur.

10 Gün Yâ Rezzak (Celle Şanühu) ( Şaban ayının orta 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 11.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. @eflalim
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
6. FallenAngel FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
15. cetingulsum cetingulsum
16. @miskamber
17.
Ausencia Ausencia
18. dagci dagci hanımlar hayırlı günler

okudum canımcım

El-Vedüd: İyiliği seven, iyilik edene ihsan eden, sevgiye layık olan. Günde Zikir Sayısı: 400 – Herkesin sevgisini kazanmak. Ya Vedud ismini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. Günde 270 defa Ya Vedud ismini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.

10 Gün Yâ Rezzak (Celle Şanühu) ( Şaban ayının orta 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 11.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. @eflalim
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17.
Ausencia Ausencia

El-Vedüd: İyiliği seven, iyilik edene ihsan eden, sevgiye layık olan. Günde Zikir Sayısı: 400 – Herkesin sevgisini kazanmak. Ya Vedud ismini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. Günde 270 defa Ya Vedud ismini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.

1. @eflalim
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17.
Ausencia Ausencia

günaydın

okudummmm

Allahın selamı üzerinizde olsun Allah yaptığınız duaları kabul etsin yeni listeye benim adımı yazarsanız sizinle okumak isterim

Allahın selamı üzerinizde olsun Allah yaptığınız duaları kabul etsin yeni listeye benim adımı yazarsanız sizinle okumak isterim
Allah duâ larımızı kabul etsin yeni listeye benide yazarsanız sizinle okurum inşallah
Hanımlar hoşgeldiniz bu duada herkes kendine okuduğu için liste her gün yenileniyor sizi ekliyorum şimdi hayırlı cumalar

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Mecid: Nimeti, ihsanı sonsuz, şerefi çok üstün, her türlü övgüye layık olan.Günde Zikir Sayısı : 285– İzzet ve şerefin artması için okunur. Ya Mecid ismini sürekli zikredene şeytan yaklaşıp vesvese veremez. İnsanlar arasında izzeti ve sevgisi artar. Fakirlikten kurtulur, rızkı çoğalır. Arabi ayın ortasında oruç tutup, iftar zamanı Ya Mecid ismini zikreden; maddi ve manevi hastalıklardan şifaya kavuşur, Sedef hastalığından kurtulur.

10 Gün Yâ Rezzak (Celle Şanühu) ( Şaban ayının orta 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 13.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. @eflalim
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17.
Ausencia Ausencia
18. dagci dagci
19. Lale kozan Lale kozan
20. Kadriye1944 Kadriye1944
hanımlar hayırlı günler HAYIRLI CUMALAR RABBİM DUALARIMIZI HAYIRLISIYLA KABUL EDİP ÖYLE NASİP EDER İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZE BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMİNE İKİ CİHAN SAADETİ NASİP ETSİN İNŞALLAH ÜLKEMİNİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMDAN TEZ ZAMANDA KURTARSIN İNŞALLAH DÜŞMANLARIMIZI YA KAHHAR İSMİYLE KAHREYLESİN AMİN DUA İLE...

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Mecid: Nimeti, ihsanı sonsuz, şerefi çok üstün, her türlü övgüye layık olan.Günde Zikir Sayısı : 285– İzzet ve şerefin artması için okunur. Ya Mecid ismini sürekli zikredene şeytan yaklaşıp vesvese veremez. İnsanlar arasında izzeti ve sevgisi artar. Fakirlikten kurtulur, rızkı çoğalır. Arabi ayın ortasında oruç tutup, iftar zamanı Ya Mecid ismini zikreden; maddi ve manevi hastalıklardan şifaya kavuşur, Sedef hastalığından kurtulur.

10 Gün Yâ Rezzak (Celle Şanühu) ( Şaban ayının orta 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 13.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. @eflalim
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17.
Ausencia Ausencia
18. dagci dagci
19. Lale kozan Lale kozan
20. Kadriye1944 Kadriye1944
hanımlar hayırlı günler HAYIRLI CUMALAR RABBİM DUALARIMIZI HAYIRLISIYLA KABUL EDİP ÖYLE NASİP EDER İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZE BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMİNE İKİ CİHAN SAADETİ NASİP ETSİN İNŞALLAH ÜLKEMİNİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMDAN TEZ ZAMANDA KURTARSIN İNŞALLAH DÜŞMANLARIMIZI YA KAHHAR İSMİYLE KAHREYLESİN AMİN DUA İLE...

günaydınnnn
hayırlı cumlarınız olsun

okudum

X