Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Arkadaşlar ya kuzucuğum hasta giremiyorum kafam dalgın kaç gündür. Keyfim yok.
Nasıl üşütmeyse 6. gün hala geçmedi.
Benim kuzuma da dua edin nolur.
Bir zincir de bana başlatın bugün olur mu? Şafi okur musunuz kuzum için? O iyileşmeden ben kendime gelemiyorum.
FallenAngel sen organize eder misin? iyi beceriyorsun bu işleri.
Allah başka sağlık sorunu için zincir başlatmasın ama çok canım sıkılıyor.

okudummmm

Okundu canım .

El-Kabıd: Dilediğinin rızkını azaltan, ruhunu alan.[ Sıkan, Daraltan ] Günde Zikir Sayısı: 903 – Zalimin zulmünden kurtulmak için Ya Kabid ismini okumaya devam eden kişi heybetlilik ve celallik kazanır. Kimse düşmanlık etmeye, hakkında dedikodu yapmaya cesaret edemez. Okuyan kötü huylarından kurtulur. Düşman şerrinden korunmak için 903 defa okunur. İki ay günde 10000 defa okuyana bazı sır perdeleri açılır.

10 Gün Subhanallahil Ehadi’s-Samed ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 14.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. SUHAN

17. Ausencia

Pazartesi, Salı, Çarşamba günlerini okudum canım
Bugün ve son zamanlarda ki esmalar bugünlerde içinde bulunduğum sıkıntılara çok güzel denk geliyor :)

Hanımlar hastalıkların şifası için hangi esmayı okumak lazım, annem Kum döküyor kan geliyor idrarından çok afedersiniz, sesi kötü yanına gitmeye çalışıcam, evleri dubleks benim de bebeğim yeni yürüyor, çocuklarla gidince daha çok rahatsızlık veriyorum kafaları kaldırmıyor sesi

şifa için Ya Şafi okuyabilirsin canım çok geçmiş olsun

Sağol canım, el Hayy okunuyormuş böbrek için ama 300 bin adet günlük 324 adet yazıyor onu okuyum bari
bunun sayfasının bana linkini atar mısın yada açıklamayı buraya kopyalar mısın bende not defterime not alayım belki birine lazım olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…