Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Arkadaşlar ya kuzucuğum hasta giremiyorum kafam dalgın kaç gündür. Keyfim yok.
Nasıl üşütmeyse 6. gün hala geçmedi.
Benim kuzuma da dua edin nolur.
Bir zincir de bana başlatın bugün olur mu? Şafi okur musunuz kuzum için? O iyileşmeden ben kendime gelemiyorum.
FallenAngel FallenAngel sen organize eder misin? iyi beceriyorsun bu işleri.
Allah başka sağlık sorunu için zincir başlatmasın ama çok canım sıkılıyor.

El-Alim: Gizli, açık, gelecek, her şeyi ezel ve ebedi en mükemmel bilen. Günde Zikir Sayısı: 150 – ilim zenginliği için okunur. Ya Alim zikrine devam eden gizli sırlara vakıf olur. Her şey ona beyan olur. Okuyanın ilmi artar, hikmetli konuşur ve yüce makamlara erişir. El Alim ismini yazıp suda silip içenin anlayışı ve zekası artar.

10 Gün Subhanallahil Ehadi’s-Samed ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 13.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT BEYAZ KURT
5. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
6. FallenAngel FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
15. cetingulsum cetingulsum
16. SUHAN SUHAN
17. Ausencia Ausencia

okudummmm

El-Alim: Gizli, açık, gelecek, her şeyi ezel ve ebedi en mükemmel bilen. Günde Zikir Sayısı: 150 – ilim zenginliği için okunur. Ya Alim zikrine devam eden gizli sırlara vakıf olur. Her şey ona beyan olur. Okuyanın ilmi artar, hikmetli konuşur ve yüce makamlara erişir. El Alim ismini yazıp suda silip içenin anlayışı ve zekası artar.

10 Gün Subhanallahil Ehadi’s-Samed ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 13.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT BEYAZ KURT
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. SUHAN SUHAN
17. Ausencia Ausencia

Okundu canım .

El-Kabıd: Dilediğinin rızkını azaltan, ruhunu alan.[ Sıkan, Daraltan ] Günde Zikir Sayısı: 903 – Zalimin zulmünden kurtulmak için Ya Kabid ismini okumaya devam eden kişi heybetlilik ve celallik kazanır. Kimse düşmanlık etmeye, hakkında dedikodu yapmaya cesaret edemez. Okuyan kötü huylarından kurtulur. Düşman şerrinden korunmak için 903 defa okunur. İki ay günde 10000 defa okuyana bazı sır perdeleri açılır.

10 Gün Subhanallahil Ehadi’s-Samed ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 14.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT BEYAZ KURT
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. SUHAN SUHAN

17. Ausencia Ausencia

El-Kabıd: Dilediğinin rızkını azaltan, ruhunu alan.[ Sıkan, Daraltan ] Günde Zikir Sayısı: 903 – Zalimin zulmünden kurtulmak için Ya Kabid ismini okumaya devam eden kişi heybetlilik ve celallik kazanır. Kimse düşmanlık etmeye, hakkında dedikodu yapmaya cesaret edemez. Okuyan kötü huylarından kurtulur. Düşman şerrinden korunmak için 903 defa okunur. İki ay günde 10000 defa okuyana bazı sır perdeleri açılır.

10 Gün Subhanallahil Ehadi’s-Samed ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 14.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT BEYAZ KURT
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. SUHAN SUHAN

17. Ausencia Ausencia
Pazartesi, Salı, Çarşamba günlerini okudum canım
Bugün ve son zamanlarda ki esmalar bugünlerde içinde bulunduğum sıkıntılara çok güzel denk geliyor :)

Hanımlar hastalıkların şifası için hangi esmayı okumak lazım, annem Kum döküyor kan geliyor idrarından çok afedersiniz, sesi kötü yanına gitmeye çalışıcam, evleri dubleks benim de bebeğim yeni yürüyor, çocuklarla gidince daha çok rahatsızlık veriyorum kafaları kaldırmıyor sesi:KK43:

Hanımlar hastalıkların şifası için hangi esmayı okumak lazım, annem Kum döküyor kan geliyor idrarından çok afedersiniz, sesi kötü yanına gitmeye çalışıcam, evleri dubleks benim de bebeğim yeni yürüyor, çocuklarla gidince daha çok rahatsızlık veriyorum kafaları kaldırmıyor sesi:KK43:
şifa için Ya Şafi okuyabilirsin canım çok geçmiş olsun

X