Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

1.Recep ayının ilk 10nunda okunması gereken subhanallahil hayyil kayyum 500 adet
2.Ya Selam 500 adet

1. hayal_hatun hayal_hatun
  2. yorgun anneanne yorgun anneanne
  3. derin sularda derin sularda
  4. durkan durkan
  5. buse_ipek09 buse_ipek09
  6. C cansu_tr
  7. Sahihuban Sahihuban
Hepinize hayırlı cumalar Cumamız mübarek olsun canlar . Bende dün 6 öğle namazı kıldım 20 sayfa hatmimden okudum
Allahümme ecirna minennar ( Allah'ım beni cehennem ateşinden koru )
Sümmes sebila yesserah (kolaylık duası)
Esmalarimi çektim 100 ihlas okudum
Bide sizinle bisi paylaşmak istiyorum bana bı tanıdığım söyledi o günden beri her vakit olmasa da yapmaya çalışıyorum namazlarimdan sonra tesbihat bitince 99 kere la ilahe illallah 100. La ilahe illallah Muhammeden Resûlullah diye çekip kendi kabrime ruhu makamima gönderiyorum böyle çekip ruhu makamimiza göndermeniz gerekirmiş yarın öldügümüz zaman birikip birikip 70000 la ilahe illallah zikrini kendimiz için okumus olalım

Son düzenleme:
S
1.Recep ayının ilk 10nunda okunması gereken subhanallahil hayyil kayyum 500 adet
2.Ya Selam 500 adet

4. durkan durkan
  6. C cansu_tr
  7. Sahihuban Sahihuban
Hepinize hayırlı cumalar Cumamız mübarek olsun canlar . Bende dün 6 öğle namazı kıldım 20 sayfa hatmimden okudum
Bide sizinle bisi paylaşmak istiyorum bana bı tanıdığım söyledi o günden beri her vakit olmasa da yapmaya çalışıyorum namazlarimdan sonra tesbihat bitince 99 kere la ilahe illallah 100. La ilahe illallah Muhammeden Resûlullah diye çekip kendi kabrime ruhu makamima gönderiyorum böyle çekip ruhu makamimiza göndermeniz gerekirmiş yarın öldügümüz zaman birikip birikip 70000 la ilahe illallah zikrini kendimiz için okumus olalım
Allah niyetlerimizi kabul etsin inşallah. Bende kuran kursuna gidiyorum. Çanakkale şehitlerimiz için HATİM okuyoruz (2 cüz aldım şimdi onu okuyorum).

2.Ya Selam 500 adet

4. durkan durkan
  6. C cansu_tr
  7. Sahihuban Sahihuban
Dünkü ve bugünkü okumalarım tamam 👍🏻

2.Ya Selam 500 adet

4. durkan durkan
  6. C cansu_tr
  7. Sahihuban Sahihuban
Kolaylık duası olarak geçen bu ayeti bilmiyordum sayenizde öğrenmiş ve okumuş oldum.
Allah razı olsun.

Cuma günü ikindi namazı ile güneş batmasına kadar olan sürede okunabilecek olan çok güzel bir dua var.
Ben mümkün mertebe okumaya gayret ediyorum.
La ilahe illa ente ya Hannanü ya Mennanü
ya bedias semavati vel ardi ya zel Celal'i vel ikram.
Anlamı:Sen'den başka hiçbir ilah yoktur, ey Hannan,ey Mennan, gökleri ve yeri en güzel şekilde yaratan, ey Celal ve ikram sahibi.

Cuma günü ikindi namazı ile güneş batmasına kadar olan sürede okunabilecek olan çok güzel bir dua var.
Ben mümkün mertebe okumaya gayret ediyorum.
La ilahe illa ente ya Hannanü ya Mennanü
ya bedias semavati vel ardi ya zel Celal'i vel ikram.
Anlamı:Sen'den başka hiçbir ilah yoktur, ey Hannan,ey Mennan, gökleri ve yeri en güzel şekilde yaratan, ey Celal ve ikram sahibi.
Kaçırdım nasip olursa bidahaki haftaya okurum bende canlar

Bugün cuma duasında tesbih namazı kıldık
2 cüz okundu Ramazan'a kadar bitirmeye çalışıyor hocamız her cuma bı cüz okuyorduk bu hafta iki cüz okuduk . Yasin Tebareke amme Duhan ve cuma süreleri okundu kisa bı sohbet verildi . Bide hatırlatma yapayım Recep ayında kılınması gereken 30 rekat namaz var ilk 10 günde 10 rekat sonraki 10 günde 10 rekat son 10 günde 10 rekat olarak her rekatta Fatiha 3 kafirun süresi 3 ihlas suresi okunuyor bu namazı kilanlar münafıkların arasında olmazmış kilmamis olan yada bilmeyen var ise diye yazdım bu akşam ve yarın akşam ilk 10 rekat için son gün haberiniz olsun

Bugün cuma duasında tesbih namazı kıldık
2 cüz okundu Ramazan'a kadar bitirmeye çalışıyor hocamız her cuma bı cüz okuyorduk bu hafta iki cüz okuduk . Yasin Tebareke amme Duhan ve cuma süreleri okundu kisa bı sohbet verildi . Bide hatırlatma yapayım Recep ayında kılınması gereken 30 rekat namaz var ilk 10 günde 10 rekat sonraki 10 günde 10 rekat son 10 günde 10 rekat olarak her rekatta Fatiha 3 kafirun süresi 3 ihlas suresi okunuyor bu namazı kilanlar münafıkların arasında olmazmış kilmamis olan yada bilmeyen var ise diye yazdım bu akşam ve yarın akşam ilk 10 rekat için son gün haberiniz olsun
10 rekatı bir defa da mı kılıyoruz yani arada selam vermeden?

X