Her Gün Yeni Bir Kaynana

ya pazartesi kaynanam ameliyat olcak ufak bi operasyon bugün dışarı çıktılar kaynatamla gezmeye gttler bende evde yalnızdım dedim kadın ameliyat olcak gelen giden olur evi güzelce temizledim zaten bunların yüzünden temizlik hastası oldum:KK1: akşam oldu önce eşim geldi sonra kaynanamlar içeri girer girmez kaynatam başladı söylenmeye :84: burdan bi adamcağaz stresten kötü hastalığa kapılmış bugün vefat etmiş yok efendim ne olursa stresten olur ayağını yorganına göre uzatacan borca girmicen sonra insan ölür gider bu laflar tabiki bana geliyo ben eşimi zorluyorum yaa ayrı eve çıkmak için eşimlede tartışıyoz bazen bu yüzden oğullarına bişe olur diye korkuyolar bilmiyolarki bizim kavgalarımız %90 nı onlar yüzünden oluyo yaa bnm canım can değilmi ben insan değilmiyim :KK19::KK19::KK19:

ya anlamadıgım biz nasıl onların yanında rahat olamıosak onlarında bizim yanımızda rahat olamaması gerekmıo mu bunlar nıe kötülükle yanında tutuyolar bizi. bende eşime ayrı ev istiorum annene sole dedım soledı evde kıyametler koptu aman allahımmm...artık korkuorum demeyeee

hah işte ona reflü diolar ve tamamen stresten oluooo

napacam ben kusmada kusamıyorum miğdem kalkıyo nasıl rahatlicam ben ilaç içmiştm dişlermn kanamasndan dolayı dr vermişti kaç saat oldu tadı ağzıma geliyo ööööööööööööööğ çok fenayım eşimde yok olsa acile giderdm:KK5::KK5:

napacam ben kusmada kusamıyorum miğdem kalkıyo nasıl rahatlicam ben ilaç içmiştm dişlermn kanamasndan dolayı dr vermişti kaç saat oldu tadı ağzıma geliyo ööööööööööööööğ çok fenayım eşimde yok olsa acile giderdm:KK5::KK5:

ben valla parmak sokup kusuorum ama sen yapmaa ne olur ne olmazz:KK1::KK1:sen bence yat dınlen en guzelı kafayı dınlendırmek yoksa vucut dınlenmıoo..gecmıs olsun En Büyük KK

pamukçuk geçmiş olsun canım bir an önce ayrı eve çıkmaya bak sağlığından olmadan onlar seni önce gönderirler öbür tarafa tasalanmasınlar:KK53:

abe kaynana naptın bize naptın bizeeee..biz birbirimizi cok sevdik ama engel olmasan daha ii olcakk:KK36::KK36:

internette araştırdıkça dahada korktum kansere doğru gidermiş reflüü benim sonum kötü :KK14: annememi sığınsam napsam burda duramam artık kaynanam bi ameliyat olsunda 1hafta durayım onlaa iyi olsun ilk işim anacıma gidecem burda durursam fazla yaşamamm:KK50: her gün bişey çıkarıp üzüyolar beni

internette araştırdıkça dahada korktum kansere doğru gidermiş reflüü benim sonum kötü :KK14: annememi sığınsam napsam burda duramam artık kaynanam bi ameliyat olsunda 1hafta durayım onlaa iyi olsun ilk işim anacıma gidecem burda durursam fazla yaşamamm:KK50: her gün bişey çıkarıp üzüyolar beni

kötü düşünme dicen ama iyi bişi bırakmıolar kı

bakın mesela bugun eşime dedımkı askım evde cok sıkıldım işe gitmicen nasılolsa senle ormana falan gıdelım dedım oda tamam sende bısıler hazırlarsın pıknık gıbı olur dedı sonrasıııı
kaynana:merve sen mutfakta ne yapıosun takır tukur
gelın:anne ufukla tarlalara dogru gıdecez atıstırmalık bısıler hazırlıorm
kaynana:eek: ne demek mıs bide bu adet mı çıktı
gelin:değişiklik olsun dedık
kaynana:bizde değişiklik istioz ama işte
gelin:ne diosun yanı anne
kaynana:aman ne dicem işinize bakın benı takmayyın
ne alakaysa

ne güzel anlatıyosun sen öyle :KK1: rahatsız bunlar yaa bi keyif yaptırmıyolar bize napacaksak yapalım sizene bide konuşur konuşur dururlar sonra ben karışmıyorum naparsanız yapın eeee dedin diceğini hevesimizi kursağımızda bırakıyolar:KK47::KK47::KK47:

ne güzel anlatıyosun sen öyle :KK1: rahatsız bunlar yaa bi keyif yaptırmıyolar bize napacaksak yapalım sizene bide konuşur konuşur dururlar sonra ben karışmıyorum naparsanız yapın eeee dedin diceğini hevesimizi kursağımızda bırakıyolar:KK47::KK47::KK47:

bide mesela ben bişey alsam yada boyama kursunda bişiler yapsam asla beğendim demez ıllakı bı kusur bulur heves falan kalmaz bende.mesela bi bebek yastıgı yaptım yıgenıme gosterdım tabı nasıl dıe gostermez olaydım kalktı bana ne dese.senın aılen dıe mı bole guzel yapıon bana yaptıgın sey nasıldı öle heryeri dısarı tasmış dedi. bende insanlık yaptım kursa basladım bı heves bı heves anne dedım ılk yaptıgım sey senın olcak dedım keske vermeseydım

nankör ler onları adam yerine koyanda kabahat kan kustururlar anca:KK47::KK47::KK47: bak sinirlendim yine oooooooooof

X