her gün bir kişiye 313 ayetel kürsi ve 3025 el mucip

kızlar hepinizden ablamın evinin huzur bulması için dua istiyorum
canım benim evlenmemi babam hiç istemiyodu. eşimin sigarası var diye bahaneler uyduruyodu babam. sonra ben bi yerde okudum faceden bütün cemaatlerin sayfasına mesaj attım. doğrumudur günahı varmı diye.
bir meyve yada çok kişi yicekse bir tatlıya 1000 tane hiç konuşmadan allahümme ya vedüd çekicen 1001. de çekip üflücen.. önce sen sonra onlara yedircen.

eşimede yaparım arada ....
yada kaynanama gittikmi yasininilk 9 ayetini okuyup elimde azcık su alıp kapılarına atarım. peygamberimizde hicret ederken düşmanlarına bu ayetleri okuyup yerden toprak alıp atmış. önlerinden geçmiş görmemişler.
yada tatlım yok aniden biri geldi. hemen çekebildiğim kadar içimden allahümme ya vedüd çekerim
şimdi eşim ailemi sever . ailemde eşimi.

valla simdi ablamı arıyorum ona söylicem inşallah faydasını görür oda

valla simdi ablamı arıyorum ona söylicem inşallah faydasını görür oda
hergün yapsın tatlım. önce eşine yedirsin.
sonrada bi marketten gofret olur çikolata olur. kendi yapabiliyosa bi tatlı yapsın okuusn. üstünden azcık tatsın. diğerlerinede yedrisin

hala daha babannem arasın ..babam cıldırır uçar gider 4 saatlik yolu 2 ,5 saatte alır. bizi görmez gözü ben kaç kere ameliyat oldum son dakka annem kavga ederek geldi. canım beni istemeye geldiler babam onlardan bir gün önce geldi.
maşallah sen herşeye önlemini almısın

anneme ailesini görmesin diye yaptırmışlar. ama annem yemeiş babam yediği için babam bizi görmüyo gözü.. annem şyimdi felak nas ayetel kürsi okur.. onlardan gelenleri kediye verir önce. kedi yer. ama iş işten geçti.

tövbe estafirullah nelerle uğraşıyorlar yaaa ellerine ne geciyor kiii Allah anneninde yardımcısı olsun

tövbe estafirullah nelerle uğraşıyorlar yaaa ellerine ne geciyor kiii Allah anneninde yardımcısı olsun
31 senelik evli.
annem ne sinir heplerı kullandı. ama bizim için çekiyo.
annemin bi arkadaşına anlatmıştı. oda onların mahalesindeki hocaya baktırmış. hoca demişki. o kadın çok sabırlı. çokta çılesi var. babam dövmez etmez ama.
bi gider 3 ay babannemin yanında bunlar ne yer içer diye düşünmez.

Allah yardımcısı olsun bir çaresi yokmu peki .Babaannen demezmi cocuklarını düşün diye hadi annenden gectik torun tatlı olur derler ya

DUAMIZA @PERİCAN55 ARKADAŞIMIZLA BAŞLIYORUZ...
ALLAHIM SANA SIĞINIYORUZ. DUALARIMIZI KABUL ET YARABBİM..
PERİCAN55 ARKADAŞIMIZIN GÖNLÜNDEN GEÇENİN HAYIRLISIYLA KABUL OLMASI DİLEĞİYLE YARABBİM DUALARIMIZI SANA GÖNDERİYORUZ..
perican55 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
@ Meryem 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
huyluduygu 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
@gulucukgs 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
pokahontas 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
@UmRaN__63 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
@yasemin5846 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
SENGUL1976 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
redvelvetcake 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
@sezgim 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
@ceren15 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
00Turkuaz 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
@masculin 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
@nurlum 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
pozitifhatun 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
C cicek88 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
EsEs50 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
esrazambak 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
@elmirasu 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB
esmerm91 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
kardelen063 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
hiye 12 AYET-EL KÜRSİ 100 EL MUCİB okundu
okulum
askiminaskiyim

KUMBARAMIZDA 218 AYET-EL KÜRSİ 9850 EL MUCİB VAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…