her gün bir kişiye 313 ayetel kürsi ve 3025 el mucip

Canim orda da yapiliyor suan liste benim icin hicc farketmez ondan soyledim.dya arastirin dediniz ben arastirdim sadece ondan kafam karisti. Kalemero loste yapoyor mesela onun haber yokmu onada anlat. Hem ben niye yokum listede o_O:KK22:
canım listeye girmek istediğini anlayamadım eklerim hemen..özür dilerim

yeni yıl hepimize hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar getirsin inşallah...

bebeksiz geçirdiğimiz bu seneyi de geride bırakıyoruz.heveslerimizin her ay gelen regl ile kursağımızda kaldığı, ''bu da mı gol değil'' dediğimiz bir yılı daha devirmiş bulunuyoruz.bez reklamlarına bile duygulanır hale geldiğimiz, yerli yersiz agresifleştiğimiz, ağlama nöbetleri geçirdiğimiz, eşlerimizle kavga ettiğimiz, hamile yada bebekli kadın gördüğümüzde kedinin ciğere baktığı gibi bakıp derince bir iç çekip aniden moralimizin dibe vurduğu bir yılı daha ömrümüzden gönderiyoruz.mağazaya gittiğimizde bebek reyonuna inip o minicik kıyafetlere saatlerce baktığımız hatta aldığımız, markette biz ped alırken o kadının bebek bezi almasına içimiz ezilerek baktığımız, komşunun bebeğini severken eve gelen seslerini hüzünlenerek dinlediğimiz bir seneyi daha bitiriyoruz.

dileğim şu ki rabbimden bizleri bu imtihanda sabırsız bırakmasın.isyandan korusun.hepimize mis kokulu bebeklerimizi tez zamanda hayrıyla sağlığıyla göndersin.evlerimize huzuru bereketi sevgiyi ve muhabbeti daim etsin.amin

yeni yıl hepimize hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar getirsin inşallah...

bebeksiz geçirdiğimiz bu seneyi de geride bırakıyoruz.heveslerimizin her ay gelen regl ile kursağımızda kaldığı, ''bu da mı gol değil'' dediğimiz bir yılı daha devirmiş bulunuyoruz.bez reklamlarına bile duygulanır hale geldiğimiz, yerli yersiz agresifleştiğimiz, ağlama nöbetleri geçirdiğimiz, eşlerimizle kavga ettiğimiz, hamile yada bebekli kadın gördüğümüzde kedinin ciğere baktığı gibi bakıp derince bir iç çekip aniden moralimizin dibe vurduğu bir yılı daha ömrümüzden gönderiyoruz.mağazaya gittiğimizde bebek reyonuna inip o minicik kıyafetlere saatlerce baktığımız hatta aldığımız, markette biz ped alırken o kadının bebek bezi almasına içimiz ezilerek baktığımız, komşunun bebeğini severken eve gelen seslerini hüzünlenerek dinlediğimiz bir seneyi daha bitiriyoruz.

dileğim şu ki rabbimden bizleri bu imtihanda sabırsız bırakmasın.isyandan korusun.hepimize mis kokulu bebeklerimizi tez zamanda hayrıyla sağlığıyla göndersin.evlerimize huzuru bereketi sevgiyi ve muhabbeti daim etsin.amin

evlat sahibi olamamayı,evlat acısını tatmış biri olarak çok duygulandım..inanın her duamda Allah kimseyii evlatsız bırakmasın sağlıklı yavrular nasip etsin diye dua ediyorum..
yeni yıl tatlı minnoş bebik nasip etsin...2016 ya mis kokuluyla girersin inşallah.

KIZLAR BUGUN BELINAYESILA ILE DUAMIZA BASLIYORUZ...
canim Allahim gonlundeki dilegini kabul etsin...
Allahim belinayesila rumuzlu arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabim..

Listemiz

@belinayesila 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
pozitifhatun pozitifhatun 41 Ayetel kürsi 337 El Mucib
ya se min ya se min 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
berilceee berilceee 34Ayetel kürsi 336 El Mucib
C cumba 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
redvelvetcake redvelvetcake 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
tuuba84 tuuba84 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
mutlu-umutlu mutlu-umutlu 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
huyluduygu huyluduygu 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib

arkadaşlar ben 9 aydır suni menapozdaydım dün ya latif esmamız bittikten sonra yatsı ezanı gibi regl olmaya başladım. birkaç gün sadece esma çekebilirim. nasıl yapalım :KK43:

arkadaşlar ben 9 aydır suni menapozdaydım dün ya latif esmamız bittikten sonra yatsı ezanı gibi regl olmaya başladım. birkaç gün sadece esma çekebilirim. nasıl yapalım :KK43:
Istersen söyle yapalim benim yerime esmalari sen cek ben de senin yerine Ayet-el Kursileri okuyayim olur mu

Kitzler internet paketim yenilenmedi ne zaman yenilenir bilemiyorum.kusuruma bakmayin ne olur hakkinizi almayim su sira gelemiyorum.

Allahim belinayesila rumuzlu arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabim..

Listemiz

@belinayesila 51 Ayetel kürsi 300 El Mucib
pozitifhatun pozitifhatun 32 Ayetel Kursi 613 El Mucib OKUNDU
ya se min ya se min 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
C cumba 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
redvelvetcake redvelvetcake 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
tuuba84 tuuba84 612 El Mucib
mutlu-umutlu mutlu-umutlu 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
huyluduygu huyluduygu 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib

KIZLAR BEN VE TUUBA REGL OLDUĞUMUZ İÇİN LİSTEDEKİ SAYILARI DEĞİŞTİRDİM..
:KK43:

Listemiz

@belinayesila 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
pozitifhatun pozitifhatun 41 Ayetel kürsi 337 El Mucib
ya se min ya se min 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
berilceee berilceee 34Ayetel kürsi 336 El Mucib
C cumba 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
redvelvetcake redvelvetcake 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
tuuba84 tuuba84 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
mutlu-umutlu mutlu-umutlu 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
huyluduygu huyluduygu 34 Ayetel kürsi 336 El Mucib
Benide alin kizlar

Listemiz

@belinayesila 51 Ayetel kürsi 300 El Mucib
pozitifhatun pozitifhatun 32 Ayetel Kursi 613 El Mucib OKUNDU
ya se min ya se min 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
C cumba 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
redvelvetcake redvelvetcake 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
tuuba84 tuuba84 612 El Mucib
mutlu-umutlu mutlu-umutlu 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib
huyluduygu huyluduygu 46 Ayetel kürsi 300 El Mucib

KIZLAR BEN VE TUUBA REGL OLDUĞUMUZ İÇİN LİSTEDEKİ SAYILARI DEĞİŞTİRDİM..
:KK43:

Ben okudum. Allah kabul etsin inşallah.

X