her ay hamilelik belirtilernin hepsini yaşayıp yine hüsrana uğrayanlar

yolda yürürken gördüğüm kadınların ya ellerinde ya karınlarında bebişleri.yalnız kadın nerdeyse yok.bu kadar kolay galiba diyorum herkes anne olabilmiş.ama ben birtürlü olamıyorum.rabbimin gücüne gitmesin.sadece iç çekiyorum.istemsiz olarak elim karnıma gidiyor.benimde şuramda yavrum olsaydı diyorum.bazen de deli gibi,sanki cidden hamişim gibi elim karnımda bebeğimle konuşuyorum,onu okşuyorum.bu bile kalbimi deli gibi çarptırıyor.ah rabbim,24 ay oldu.bende 1,2 3 diye saya saya geldim bu günlere.bu kadar süreceğine inanmak istememiştim.artık bir dahaki ay olur demiştim.
ben yaşıyorum ve siz arkadaşlarımın da halini anlıyorum.hepinize dua ediyorum.benim gibi isteyip de olmuyo diyen arkadaşlar vardı burda.şimdi bazıları hamiş.onlar da bu üzüntüyü yaşamışlardı.rabbim onları sevindirdi.bu beni umutlandırıyor.ben de birgün hamişim diye salınıcam ortalıkta.ah kızlar...
öyle hevesim varki...sanki olmuş gibi ben çalışan anneyim nasıl ayrılıcam ondan diye düşümüyorum...hayaller alemine ne zaman gidiğim belli değil...çevremde kucakları dolu evli arkadaşlarımın.heke biri evliliğinin 5.ayında sıkı korunmasına rağmen hamile kaldı.bu bana ne öğretti?ne yaparsan yap kısmetinde varsa gelir bulur seni.
rabbim ne olur tüm isteyten kullarının ellerini boş çevirme.hepimizin muradını ver allahım.bize de anne olmanın güzelliğini tattır.bizim de ailemizin neşesini ver allahım.evlatlarımızı hayırlı,sağlıklı eyle allahım...

canım benim çok ii biliyorum etraftakilerin lafları hiç bitmez herks soruyo bebek yok mu istemiyo musunuz korunuyo musunuz kime neyse! kimseye açıklama yapmak istemiyorum ama bu sorularla başa çıkmak zorundayım. kimseye laf bırakmamak için evet istemiyoruz diyip kestiriyorum insanlar çok anlayışsız bilmiyolar içimdeki fırtınayı kimseye anlatamıyorum derdimi çünkü beni ancak benim gibi olanlar yani sizler anlarsınız bende sizleri çok seviyorum iiki warsınız iiki kadınlar kulübü war:enbuyukkk:

desirem, tatlım, canım....insanların lafları bitmiyor....yine akşam bi olay yaşadım....bebekle ilgili....kadına cevap veremedim...içime attım.. eşimde yanımdaydı... eve gelince sabaha kadar ağladım.... sinirlerim boşandı.... ama sabah kalktığımda kocaman bi baş ağrısı vardı.......söyleyen belkide unuttu ve bizi ne denli incittiğinin farkında bile diil....hep diyorum kim ne sölerse sölesin... hiç takmıcam diye...ama gerçek hayatta kafama takmamayı başaramıyorum....

canımm Rabbim sesini muhakkak duyuyor belkide seninde imtihanın bu ama önemli olan isyana girmeden dua etmekten Allaha el açmaktan vazgeçmemeliyiz çok zor bu dediğim beklemek sende artık dayanılmaz bir hal almış olmalı haklısında ama şöyle düşün Rabbim birgün mükafatını verecek buna inan ve bu umutla bekle ne mağlüm nurtopu gibi ikiz vermeyeceği dediğin gibi Rabbimiz o kadar büyükki ellerimizi semadan indirmeyelim tatlım duaya devam devam devam...

inşallah tatlım rabbim dilerim çifter çifter bebek verir hepimize...bizde göğsümüzü gere gere İŞTE BENİM BEBEĞİM,BEBEKLERİM diyebiliriz bi gün....

ahhhh ahhhhhhhh bi yaraya bu kadarda parmak basılmaz ki kardeşim...ben her ay göğüs ağrısında işte hamileyim diyorum ama fosss....geçen göğüslerim deil sadece uçları ağrıdı yani benim için değişik bir durumdu yine hamileyim sandım ama fosss...velhasıl bünyem şaşırdı ne yapıcağını ...insan beyni isterse kendine göre öyle belirtiler yaşatıyorki mecburen hamile sanıyoz kendimizi...ama inşallah bir gün bu belirtilerin gerçek olduğunu görücez...

ZEYNOM ..... dr bana dediki bu belirtileri yaşamamızın nedeni çok fazla bebek istiyo olmamızmış....ve çok bebek istediğimiz için vücut hormon salgılıyormuş.bizde bu belirtileri doğal olarak yaşıyormuşuz....
ne denli doğru bilmiyorum...ama dilerim o belirtiler bi gün gerçek olur.....

bende her ay sabırla bekliyorum ve yine hüsrana ugruyorum.her adet oldugumda bu ayda olmadı deyip diger ayı iple çekiyorum.kendime stress yapmamaya çalışıyorum elimde olmuyor yine yapıyorum.
her gece her an dua ediyorum benimle birlikte isteyen herkese.bu ay gögüslerimde şidettli bir agrı var adetim biter bitmez başladı bakalım gene ümide kapıldım inşallah hayırlısı olur kızlar.

dilerim hayırlı haberlerle dönersin bize canım benim.....

ben de her ay belki bu aydır diyorum ama nerdeee artık çok sıkıldım beklemekten aslında içimden belki yok bu hamileyim diyorum ama bi yandan da regl belirtileri adet olana kadar hep huzursuzlıuk mesela bu ay adetime 9 gün var belki diyorum bu ay amaaa başım çatlıyo işte bu regl belirtisi her ay olan bişey ve sonu hüsranla biten böyle içimden çok mutlu olmak gelmiyor kendimi yarım hissediyorum insanlar sanki acır gözle bakıyorlar hep bebek hep bebek düşüncesi çok garip bi duygu hep kafan dolu huzursuzsun acaba ne zaman... hamile insanlar görüyorsun onun olmuş benim niye olmuyo ne suçum var benim diyorsun valla artık bu psikoliden kurtulmak istiyorum tam 17 aydır inşallah allah herkeze eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar verir ama şu biliyorum ki benim evladım diğerlerinden farklı olcak çünkü ben onu çok bekledim herkezin evladı kıymetlidir ama bizimkiler öyle pat diye olmadı bizler çok çok uzun zamandır bekliyoruz işte bizimkilerin önemi daha çok olacak

canım benim duygucum ....
senin bebeğin de nazlı ...... bizimkiler gibi...rabbim sağlıklı sıhatli evletlarımıza bizi en kısa sürede kavuştursun inşallah..

valla tırmagım agrısa hemılelık belırtısı sanıyorum :roflol: psikolojımı bozdu bu stres ya off kızlar napsak acaba barı belırtılerı yasamayalımda umutlanmayalım ama olmuyo neyse hayırlısı artık

ahanda alll bendende o kadar......kafamçokkarıştı

Of Of Beklemek Beklemek Daha Ne Kadar Beklicez Böle Bilmiyorum Bende Her Ay Hüsrana Uğruyorum Kesin Bu Ay Oldu Diyorum Ama Yok... Bu Ay 6.ayimiz Olacak Bizimde Inş Yakalariz Bebişimizi Allah Hepimize Tez Zamanda Küçük Meleklerini Versin Inş...

aminnnnnnnnnn tatlım aminnnnnnnnnnn......

ZEYNOM ..... dr bana dediki bu belirtileri yaşamamızın nedeni çok fazla bebek istiyo olmamızmış....ve çok bebek istediğimiz için vücut hormon salgılıyormuş.bizde bu belirtileri doğal olarak yaşıyormuşuz....
ne denli doğru bilmiyorum...ama dilerim o belirtiler bi gün gerçek olur.....

ne yapıcaz o zaman hürremcim beynimi çıkartıp atmadıkça ben bu isteğimden vazgeçemem ...allahım inşallah bu belirtilerimizi gerçekleştirecek ben buna inanıyorum..:emir_bebek: çünkü beynimden olmak istemiyorum yakın zamanda hamile kalamazssam deliricem..jeyyar eşim benimle dalga geçiyo sen diyo yakında stresten cinnet geçirip bize bişey yapmada diyo:roflol:

ne yapıcaz o zaman hürremcim beynimi çıkartıp atmadıkça ben bu isteğimden vazgeçemem ...allahım inşallah bu belirtilerimizi gerçekleştirecek ben buna inanıyorum..:emir_bebek: çünkü beynimden olmak istemiyorum yakın zamanda hamile kalamazssam deliricem..jeyyar eşim benimle dalga geçiyo sen diyo yakında stresten cinnet geçirip bize bişey yapmada diyo:roflol:

walla bilmiyorum zeynom......
bende aynı durumdayım.... delirmek üzereyim...düşün benim delirmrk üzere olduğumu düşünen. bi tek eşim diil ,dr umda öyle düşünüyor....sakin olmalısın diyor... beyine doğru komut stersten dolayı ulaşmaz dyor... ama ben o stersi ne yapıcam nası başa çıkıcam hala bulamadım... yok diyorum bu ay stes yok ama olmuyooooooooooooooooooo...tatlicadiarzu

ne yapsak acaba ya bunun yolnuda öğretseler ya bize...acaba hep olumlumu düşünsek kesin kalıcaz bu ay olucak diye...gerçi böyle düşünüp sonrada adet olunca insan dibe vuruyo..alllah yardımcımız olsun

merhaba ben yeniyim.aynı sorunlar bendede var.bu ay yine husran butun belirtileri yaşamıştım mide bulantısı kusma gögüslerde hassasiyet testin de ikinci çizgisi silik çıkınca kesin var diyordum butun hayallerim suya duştu.

kızlar bende aranızdayım çok sıkıldım ümitlenmekten her ay tüm gebelik belirtilerini yaşıyorum artık eczacılardan bile utanıyorum test almadığım eczane kalmadı gibi birşey aşılamalar da sonuç vermedi bu ay tüp bebek tedavisine başlıyoruz inşallah bu sefer olacak inanıyorum ümidimizi kaybetmiyelim dualarım sizlerle kızlar en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza almak dileğimle...

öyleki bu ay bol bol meyve yedim sağlıklı beslenmeye çalıştım sigarayı bıraktım kesin tuttu bu sefer dedim bugün adet günüm ve eşimin doğum günü adet olmadım ama tam 4 tane test harcadım sonuç TEK ÇİZGİ ona güzel bi süpriz yapmak istedim ama allahım kısmet etmedi hayırlısı diyelim naplım burdaki eczane sayemde zengin oldu her ay böle 4-5 tane test harcıyorum belki geç döllenme olmuştur diyorum yada test bozuktur gibi saçma düşüncelere kapılıyorum ama inanın kızlar bigün mutlaka gelecek bizim minik meleklerimiz ümitsizlik yok.benim de 7. ay bittisenağlama
benimde daha 2 ay bitti ama sanki çok uzun zamandır bekliyormuş gibi sabırsızım.hepimiz için dua edicem.güzal allahım isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.

kızlar bende aranızdayım çok sıkıldım ümitlenmekten her ay tüm gebelik belirtilerini yaşıyorum artık eczacılardan bile utanıyorum test almadığım eczane kalmadı gibi birşey aşılamalar da sonuç vermedi bu ay tüp bebek tedavisine başlıyoruz inşallah bu sefer olacak inanıyorum ümidimizi kaybetmiyelim dualarım sizlerle kızlar en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza almak dileğimle...

bende aynen cnm artık eczaneye gitmeye utanıyorum her gittiğimde 4-5 tane alıyrum aldıklarımın hepsini de o ay içinde bitiriyorum. ama umutsuz olmak bebişlerimizin gelmesine en büyük engel oldu olacak olmadı derken stresten kendimizi yıprattığımız gibi eşlerimizi de yıpratıyoruz yok mu kafayı dağıtacak bişi?:sm_confused:hakkaten kedimi nasıl oyalasam bilmiyorum sizin önerileriniz war mı burda yalnızım arkadaşım, ailem yok bana bi fikir verin de kendimle birlikte kocişi de yiyip bitirmeyim

bende aynen cnm artık eczaneye gitmeye utanıyorum her gittiğimde 4-5 tane alıyrum aldıklarımın hepsini de o ay içinde bitiriyorum. ama umutsuz olmak bebişlerimizin gelmesine en büyük engel oldu olacak olmadı derken stresten kendimizi yıprattığımız gibi eşlerimizi de yıpratıyoruz yok mu kafayı dağıtacak bişi?:sm_confused:hakkaten kedimi nasıl oyalasam bilmiyorum sizin önerileriniz war mı burda yalnızım arkadaşım, ailem yok bana bi fikir verin de kendimle birlikte kocişi de yiyip bitirmeyim

ah canım desirecim ..şöyle bir deyim vardır ya kelin ilacı olsa başına sürermiş....CADIARZU o yüzden bulursam önce deneyip test edip sonra bütün k.kulübüne bildiricem söz:enbuyukkk:

saol tatlım ama bence bi an önce bişiler denemeliyiz valla bunun yolunu bilen warsa yada fikri olan bizimle paylaşsın çünkü bu bebek düşüncesi bizi hasta edecek uykumda bile bunu düşünür oldum artık rahatlamak istiyorum tabi çevre faktörü de izin werirse bunu unutmama tam süper olacaka.s

ne kadar zamandır deniyosun desire
bide seninde yakınlarının hamile haberlerini alınca için burkuluyomu ben mahvoluyorum..

arkadaslar ayni bende sizin gibi cok kafama takiyordum hatta simdide belli etmiyorum am ayinede cok takiyorum ama yinede ovulasyon testi almaya karar verdim yok dedim önce isi yöntemini deneyim dedim geri gittim digital ölcecek aldim 2 yada 3 gün ölctüm sonradanda geri herseyi biraktim sanki analarimiz isimi ölcüpde hamile kaldi yada ovulasyon yapipdami arkdaslar hep beraber sabretmemiz gerekbenneyaptımki

X