Her ay 1 hatim yapıyoruz

Mart ayı hatim duası

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein

Teheccüd namazı kılıp Yasin okudum ve Hatim duasını yaptım. dua kardeşlerim isimlerinizi tek tek okuyarak dua ettim. dua gruplarından da az çok niyetlerinizi biliyorum ayrıca reynax, selin18, aysen, aktif lora, halleys ve KurkmantoluS mesaj atmış olduğunuz dualarınızı da hatim duasına kattım.

Kim ne niyetle okuduysa, mübarek günler ve Kadir gecesi hürmetine, Rabbim kolaylıkla, afiyetle, hayırlısıyla kabul etsin. Evlat isteyene salih ve saliha evlatlar, hamile olanlara sağlıcakla doğumlar, evladı olanın evladına sağlıklı hayırlı uzun ömür, borcu olana ödeme kolaylığı, geçim sıkıntısı çekene rızık bolluğu, iş arayana hayırlı iş, eş arayana hayırlı eş, derdi olana deva, hastalığı ve hastası olana şifa versin RABBİM

Vefat etmiş yakınlarımızın ruhlarına hediye eyledik. Kabirlerini nurlandır ALLAH ım

Okuduğumuz Kuran'ı Kerim ile amel etmeyi, Kuran ahlakı ile yaşamayı RABBİM cümlemize nasip etsin. Arkamızdan Kuran okuyanlarımız çok olsun aminnnnn

Allahümme inneke afüvvün kerîmün tuhıbbül afve fafu anni. (Allah'ım sen affedicisin, affı seversin, beni affeyle) Allah ım günahlarımızı, hatalarımızı affet. Tövbelerimizi kabul eyle ibadetlerimizi dosdoğru daim eyle ve kolaylaştır. Son nefesimizde imanla ölmeyi nasip et. Nefsimizin kötülüklerinden koru. Dünyada da ahirette de iyilikler güzellikler yaşamayı cümlemize nasip eyle aminnnn

Hepinizin ağzına, yüreğine, gözüne, ruhuna sağlık. Kadir gecemiz mübarek olsun. Rabbim her birimizi, razı olduğu kullarından eylesin aminnn

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yasifun ve selamün alel murselin velhamdülillahi rabbil alemin. EL-FATİHA (ma-salavat )

1- K Kardelen1981

2- K Kardelen1981

3- A Ada-Anne

4- Lna16

5- Yesmar Yesmarr

6- HepmigencizHepmiguzel

7- RedGirl kuzeni

8- Lidlaylim

9- C Cittaslow

10- Peeves

11- reynax

12- zeyno genc ilk on sayfa
12- MMorsalkimm son on sayfa

13- Breave Heart

14- Breave Heart

15- bir civciv annesi

16- penyez83

17- penyez83

18- K Kardelen1981

19- Aktif Lora

20- deynepnaz

21- deynepnaz

22- KurkmantoluS

23- MssPARE

24- @selin18

25- HALLEYS

26- esoss88

27- aysen-

28- RedGirl

29- HejaR12

30- HejaR12

Sevdiklerimizle geçireceğiniz mutlu, huzurlu bayramlarımız olsun selam ve dua ile

Allah razı olsun ağınıza yüreğinize sağlık
Rabbim okuduğumuZ hatmi ve dualari kabul etsin.

Allah razı olsun abla❤ Rabbil cümlemizin dualarını kabul etsin

Penyezim Allah razi olsun canim emeklerin icin
Allah sanada hacca gitmeyi nasip etsin aminnn

Allah razı olsun ablacımm ağzına yüreğine sağlık Allahim kabul etsin inşallah

Nisan Hatim Listesi

25 Nisan Son okuma süresidir lütfen bildirimleri son güne bırakmayalım. Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım

1- Aktif Lora

2- RedGirl kuzeni

3- K Kardelen1981 okudu

4- aysen-

5- Cuel okundu

6- HALLEYS okundu

7- HepmigencizHepmiguzel

8- HepmigencizHepmiguzel

9- Lidlaylim

10- C Cittaslow

11- Lna16 okundu

12- reynax okundu

13- ParlayanGece

14- Bonus

15- K Kardelen1981 okudu

16- Breave Heart okundu

17- Breave Heart okundu

18- penyez83 okundu

19- penyez83 okundu

20- MMorsalkimm

21- KurkmantoluS okundu

22- deynepnaz

23- deynepnaz

24- deynepnaz

25- @selin18 okundu

26- penyez83

27- penyez83

28- RedGirl annesi

29- MssPARE okundu

30- RedGirl

selam ve dua ile canlar

Nisan hatimi 26 ve 27. cüzleri okudum
ALLAH kabul etsin aminnnnnn

penyez83 canim öncelikle bayramınız mübarek olsun, Rabbim oruçlarımızı kabul ettiği bir bayram yaşatsın inşallah hepimize.

7. ve 8. cüzleri okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Arkadaşlar 13. cüz almıştım. Okumak isteyen olursa verebilirim. Olmazsa okucam elbette ama bu aralar hiç halim yok. Okumak isteyen olursa verebilirim. Bir sonraki ay alırım

Arkadaşlar 13. cüz almıştım. Okumak isteyen olursa verebilirim. Olmazsa okucam elbette ama bu aralar hiç halim yok. Okumak isteyen olursa verebilirim. Bir sonraki ay alırım
Anladım çok geçmiş olsun 13 martta cüzü almışsınız zamanınız olmadı demek ki nasip değilmiş.. iyi hissettiğiniz zaman gelirsiniz isterseniz

Gonulmeyvesi gönülüm müsaitlik durumun varsa ve hatime katılmak istersen 25 nisana kadar 13. cüzü okurmusun ablamm

Son düzenleme:
Martta aldım ama Nisan içindi. Çünkü marta kalmamıştı nisan içindi. Yanlış anlamadım değil mi? Şuan biraz ateşimde var o yüzden şuan mı yanlış anladım bilmiyorum

Martta aldım ama Nisan içindi. Çünkü marta kalmamıştı nisan içindi. Yanlış anlamadım değil mi? Şuan biraz ateşimde var o yüzden şuan mı yanlış anladım bilmiyorum
Doğru Nisan hatimi için almıştınız baya zaman önce aldınız, fırsatınız olmadı okumaya demek ki, demek istedim. Sıkıntı yok siz iyi olun buradan bir arkadaşı Gonulmeyvesi etiket ettim cevap gelsin, okuyamaz ise ben okurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…