Her ay 1 hatim yapıyoruz

Eylül Hatim Listesi

Okudum bildirimlerini 25 eylül Pazartesi gününe kadar yapalım lütfen

Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım

1. penyez83

2. penyez83

3. E Engelsiz anne

4. E Engelsiz anne

5. deynepnaz

6. Safransari

7. Safransari

8. Lna16

9. K Kardelen1981

10. K Kardelen1981

11. deynepnaz

12. reynax

13. Aktif Lora

14. Nego

15. @ GÜLÇİN

16. HepmigencizHepmiguzel

17. HejaR12

18. HepmigencizHepmiguzel

19. HejaR12

20. agustos72

21. RedGirl

22. Lidlaylim

23. HALLEYS

24. Breave Heart

25. RedGirl kuzeni

26. G Gunduzguzell1

27. nimesayyyy

28. S sempatikmaria

29. R rana20

30. K Kardelen1981

penyez83 canım okudum 29.cüzü

MAAŞAALLAH canım ALLAH kabul etsin aminn 2.cüz alındı, Ekim hatimi için verebileceğim boşta cüz yok şuan. Daimi okuyan arkadaşlar var almazlar ise etiket ederim.
Allah razı olsun canım amin inşallah kabul olsun. Tamamdır o zaman Kasım ayı için vereceğinde 2. ve 3. cüzü verebilir misin isteyen yok ise ?

Allah razı olsun canım amin inşallah kabul olsun. Tamamdır o zaman Kasım ayı için vereceğinde 2. ve 3. cüzü verebilir misin isteyen yok ise ?
Sizlerden de ALLAH razı olsun canım Kasım hatimi için 2. ve 3. cüzü yazdım listeye senindir

Ben bu ay bebek tedavisi görüyorum.
Bunun için kendi dualarımı yapacağım.
Ondan katılamıyorum.
İnşallah bir sonraki aya alırım.
Dualarınıza talibim bu konuda
RABBİM kolaylaştırsın zorlaşırtırmasın tez vakitte sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlar nasip eylesin aminnnn

merhaba bende katılmak isterim, nasıl ilerliyoruz
Merhaba her ay bir hatim yapıyoruz. Aldığımız cüzü okuyup buraya okudum diye yazıyoruz.

Eylül sonu hatimimiz bitmek üzere mevlid Kandilinde duasını yapacağız nasip olursa.

Ekim ayı hatimine katılmak isterseniz 8. Cüzü yazabilirim listeye, okuma süresi 25 Ekim son gün

Yazabilirsiniz 8. Cüzü katılmak isterim. Niyetimiz veya hatim olarak geçmesi için bir şey yapmalı mıyım? Ben hatimlerimi hep tek yaptım ilk kez katılacağım toplu hatime, bilemiyorum kabulü için ne diye niyet etmeliyim veya duasını bende mi yapacağım herkes kendi adına mı yapacak hatim bitince. Yönlendirirseniz sevinirim

Yazdım 8.cüzü listeye

Hatim duasını herkes ayrı ayrı yapmıyor. sayfayı açan arkadaşımız Nego ALLAH razı olsun veya ben yapıyorum hangimiz müsait isek. Listeyi ben takip ediyorum.

Hatim duasını yaparken, okuyan arkadaşlarımızı duaya katıyoruz kim ne niyet okuduysa ALLAH kabul etsin. Siz de niyet edebilirsiniz

Geçmiş sayfalara bakabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…