Her ay 1 hatim yapıyoruz

Cüzümü okudum, Allah kabul etsin,haziran ayı için 28.cüzü alabilirmiyim penyez83 .
Birde bu hatim için sınava giricek çocuklarım içinde dua istiyorum mümkünse
tmm canım cuma duasını yapicam nasipse haziran ayı için 22 25 26 ve 27 kaldı hangini istersen onu yazayım

28 cuzu temmuz ayına yazayım

agustos72 canım cuma günü duası yapılacak hatim için bildirim yapmayan sen kaldın okuman ne durumda

Lna16 Madammor canlarımmm 27 haziran kurban bayramı arefe günü duası yapılacak hatim için cüz okumak istermisiniz 25 ve 26 cuzler kaldı

canım bana temmuz ve ağustos ayları için de 3er tane cüz yazabilir misiniz. Hazırandan aldım ama temmuz ve ağustostan alamadım..
Temmuz ayi icin 19 20 ve 21 yazdim. Ağustos ayi için not alıyorum canım cüz alacak diye ama şimdiden belli değil hangi cuzler olduğu. Belli olunca yazar etiket ederim

26 Mayıs Cuma Hatimi

Hepimizin ağzına yüreğine sağlık hanımlar

Yasin-i Şerif, Mülk, Nebe, Fetih, Vakia, Cuma, Kıyamet süresi ve diğer kısa süreleri okuyup, Hatim duasını yaptım

Kim ne niyet için okuduysa Rabbim kabul etsin. evlat isteyen, ev isteyen, iş isteyen, şifa isteyen, maddi ve manevi ferahlık isteyen, sınava girecek olan evlatlarının başarılı olmasını isteyenler için de duaya kattım.Tek tek isimlerinizi okudum

Ey duaları kabul eden merhametlilerin en merhametlisi RABBİMİZ dualarımızı kabul eyle aminnnn

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yasifun ve selamün alel murselin velhamdülillahi rabbil alemin. EL-FATİHA ( salavat )

1. burcusami
2. burcusami
3. Safransari
4. K Kardelen1981
5. K Kardelen1981
6. K Kardelen1981
7. E Engelsiz anne
8. penyez83
9. E Engelsiz anne
10. Nego
11. HejaR12
12. HepmigencizHepmiguzel
13. HepmigencizHepmiguzel
14. deynepnaz
15. RedGirl
16. agustos72
17. Safransari
18. penyez83
19. Safransari
20. RedGirl kuzeni
21. safi.naz
22. safi.naz
23. Peeves
24. Putzfrau
25. Putzfrau
26. Leyl-i-fer
27. Lna16
28. bir civciv annesi
29. bir civciv annesi
30. bir civciv annesi

Aminnn ağzına sağlık Allah kabul etsin. Okuyanların da ağzına gözüne sağlık.

Ağzına sağlık rabbim dualarımızi kabul etsin..

Ağzına sağlık canım, Rabbim kabul etsin

Okuyanların ağızlarına yüreklerine sağlık.
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

Arkadaşlar uzun zamandır giremedim siteye
Haziran ayı cüzleri ne zaman dağıtıldı
Ben bu gün hatimler bittiği için bu gün cüz alıcağız diye düşündüm

Cüz kaldıysa haziran için okuyabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…