Her ay 1 hatim yapıyoruz

Z selamünaleyküm arkadaşlar ben de sormak istiyorum temmuz Ayı’nın cüzleri dağıtılmadı ancak temmuz ayı sekizinci cüzü ben alabilir miyim

Z selamünaleyküm arkadaşlar ben de sormak istiyorum temmuz Ayı’nın cüzleri dağıtılmadı ancak temmuz ayı sekizinci cüzü ben alabilir miyim
Aleyküm selam canım aylardır devam eden ve Hatim yapan sıralı cüz alan arkadaşımıza yazdım 8. Cüzü.. eğer bu ay ara verir ve almaz ise o zaman size yazarım

O zaman şöyle yapsak ben de Allahın izniyle devamlı okuyan arkadaşlardan biri olucağım Temmuz ayı için bana da bir cüz verseniz olur mu bazen siteye girmeyi unutuyorum cüz almayı unutuyorum
En azından şimdiden temmuz ayı için okuyacağım cüzü bilsem böyle bir şey mümkün mü

Temmuz ayi için hangi cuz olacağı şuan belli değil canım sana bir tane cüz ayiracagim mutlaka belli olunca etiket ederim

penyez83 14 ve 15. cüzlerim bitti ,Allah kabul etsin inşallah.
Tilavet secdesi yapıldı.
Temmuz ayı için 16 ve 17. cüzleri yazabilirsiniz bana alan yoksa tabi.

penyez83 cnm bu ay için olan cuzleri benden alır mısın, hamileyim yoğun mide bulantılari yaşıyorum, bi süre aranızda olamicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…