Her ay 1 hatim yapıyoruz

Ah canım önceden deseydin öyle yapardık. Senin öyle büyük oğlun var öyle mi maşallah. Umarım iyi geçmiştir.

Ah canım önceden deseydin öyle yapardık. Senin öyle büyük oğlun var öyle mi maşallah. Umarım iyi geçmiştir.
Sen son gün 30 temmuz deyince duasına kat diye yazacaktım. Ama herkes bildirim yapmayınca kaldı. Olsun, 2 hafta sonra tekrar girecek sınava, yine katarsın duaya
23 yaşında oğlum var. Bu sene bitirdi üniversiteyi, KPSS ye girdi, bakalım, hakkında hayırlısı.

Maşallah büyütmüşsün. Alan sınavına girecek değil mi

Temmuz ayı hatim listesi.
Günaydın hanımlar herkes okudu diye duasını yaptım ama baktım ki R rana20 bildirim yapmamış en son 24 temmuzda girmiş. Yani ne diyeyim ben şimdi bilemiyorum gerçekten canım sıkılıyor artık bu duruma...

1. deynepnaz
2. deynepnaz
3. deynepnaz
4. burcusami
5. agustos72
6. R rana20
7. Nego
8. Bonus
9. kavs-i kuzah
10. kavs-i kuzah
11. Leyl-i-fer
12. MssPARE
13. Cookiie
14. agustos72
15. A R Y A
16. S Sryglc
17. penyez83
18. penyez83
19. HejaR12
20. Aktif Lora
21. SoLeiL12
22. penyez83
23. HALLEYS
24. penyez83
25. M M_atruska
26. M M_atruska
27. Lna16
28. _ASTRAL_
29. _ASTRAL_
30. Ronron77

R rana20 okumuştur diye düşünüyorum ve umut ediyorum ama bildirim olmaması insanı üzüyor ne diyelim

ağzına sağlık canım RABBİM kabul etsin aminnn

R rana20 benim dua grubum da vardı bende penye gibi okuduğunu düşünüyorum
Yanı bildirim olmayınca da olmuyor
Bu durumu bende yaşadım can sıkılıyor hemde nasıl bu konuda ters dÜstüklerim oldu
Inşallah bir an önce gelir siteye bildirim yapar

Rabbim duanı dualarımızı hatimlerimizi kabul etsin ağzına sağlık yüreğine sağlık

R rana20 okumuştur diye düşünüyorum ve umut ediyorum ama bildirim olmaması insanı üzüyor ne diyelim

ağzına sağlık canım RABBİM kabul etsin aminnn

Bildirim yapardı hep umarım iyidir. Benim açımdan sorun yok ama okuyan herkese ayıp oluyor o yüzden zamanında bildirim önemli.
Aminnnn

Bildirim yapardı hep umarım iyidir. Benim açımdan sorun yok ama okuyan herkese ayıp oluyor o yüzden zamanında bildirim önemli.
Aminnnn
İsterseniz cüzünü ne olur ne olmaz okuyalım.eger okuduysa onun okuduğunu Ağustos ayına sayarız kuzum. Rabbim kabul etsin inşallah

İsterseniz cüzünü ne olur ne olmaz okuyalım.eger okuduysa onun okuduğunu Ağustos ayına sayarız kuzum. Rabbim kabul etsin inşallah
Ben maalesef müsait değilim. Okumak isteyen varsa olur tabii.

_ASTRAL_ CANIM TEMMUZ AYI LİSTESİ BİTTİ Nego HATİM DUASINI YAPTI .. SONRA FARK ETTİK Kİ R rana20 OKUDUM BİLDİRİMİ YAPMAMIŞ BELKİDE OKUDU BİLMİYORUZ ( OKUDU İSE DE AĞUSTOS LİSTESİNE İLAVE EDİLECEK )

BU SEBEPLE 6. CÜZÜ OKUYALIM İSTİYORUZ AMA , BEN NEGO MATRUSKA MÜSAİT DEĞİLİZ EĞER MÜSAİT İSEN OKUYABİLİR MİSİN

SEN HIZLI OKUYANLARDANSIN ONUN İÇİN SENİ ETİKET ETTİM

Tam yazıyordum okuyayım diye. Abdestim üstümde namazdan önce bitiririm Allahın izniyle

Okudum, Allah kabul etsin
Ağzına sağlık Allah kabul etsin
Sağol penyezcim sende

Geçen gün ben de farkettim bildirim yapmadığını, aynen profiline girip bakmıştım, Yasin, fetih suresi okuyordum oğlumun sınavı için, yoksa ben okuyacaktım her ihtimal, yetiştirmem diye yazmamıştım. Şimdi okuyayım diyecektim, ben de önce alan olmuş
Belki neti yoktur veya memlekete falan gittiyse çekmiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…