Her ay 1 hatim yapıyoruz

Geçen gün ben de farkettim bildirim yapmadığını, aynen profiline girip bakmıştım, Yasin, fetih suresi okuyordum oğlumun sınavı için, yoksa ben okuyacaktım her ihtimal, yetiştirmem diye yazmamıştım. Şimdi okuyayım diyecektim, ben de önce alan olmuş😍
Belki neti yoktur veya memlekete falan gittiyse çekmiyordur🤔
Olabilir canım iyi olsunda napalım nasip😊

Ağustos hatmini paylaştın mı Nego Nego cum. Ben mi görmedim🤔
Paylaştıysan ağustos için 2 cüz alabilirim. Farketmez hangisi olduğu.

Nego Nego Canım ağustos hatmi için aldığım 1.cüz ve 19.cüzü okudum bitti ALLAH kabul etsin aminnnnnn

23.cüzü de okuyorum bitince yazıcam

24.cüzü alan olmadı ise onuda bana yazarmisin rica etsem :KK36:

Nego Nego Canım ağustos hatmi için aldığım 1.cüz ve 19.cüzü okudum bitti ALLAH kabul etsin aminnnnnn

23.cüzü de okuyorum bitince yazıcam

24.cüzü alan olmadı ise onuda bana yazarmisin rica etsem :KK36:
Canım temmuz hatim duasını yapar mısın? Ben yapmıştım malum eksik bildirim varmış tekrar okundu ya bir daha yapılsa iyi olur😊
Kim ne niyetle okuduysa, bebek isteyenlere, bekleyenlere, çocuğu olanlara, iş isteyenlere borcu olanlara ne dua edersen 😊

Canım temmuz hatim duasını yapar mısın? Ben yapmıştım malum eksik bildirim varmış tekrar okundu ya bir daha yapılsa iyi olur😊
Kim ne niyetle okuduysa, bebek isteyenlere, bekleyenlere, çocuğu olanlara, iş isteyenlere borcu olanlara ne dua edersen 😊
Tamam canım abdestliyim şuan cüz okuyordum ara vermiştim :dua: yaparım seve seve :KK200: yapınca yazarım

Ağustos ayı hatim listesi.

1. penyez83 penyez83 ✅
2. S Sryglc
3. M M_atruska
4. deynepnaz deynepnaz
5. deynepnaz deynepnaz
6. agustos72 agustos72 ✅
7. agustos72 agustos72 ✅
8. Nego Nego
9. Bonus Bonus
10. burcusami burcusami
11. burcusami burcusami
12. burcusami burcusami
13.
14. Cookiie Cookiie
15. _ASTRAL_ _ASTRAL_
16. _ASTRAL_ _ASTRAL_
17.
18.
19. penyez83 penyez83 ✅
20. HejaR12 HejaR12
21. Aktif Lora Aktif Lora ✅
22. Leyl-i-fer Leyl-i-fer
23. penyez83 penyez83 ✅
24.
25.
26.
27.
28.
29. SoLeiL12 SoLeiL12
30. MssPARE MssPARE
Bundan bir kaç gün önce 30.cüz okudum etiketi yaptım Nego Nego cum 👍🥰🥰
Rabbim herkesin okumasını kabul etsin😇😇

canım temmuz ayı hatim duasını yaptım listede olan arkadaşlarımızın isimlerini tek tek zikrettim, ağızlarına yüreklerine sağlık, kim ne niyet için okuduysa RABBİM kabul eylesin aminnnnn :dua:
RABBİM cümlemize dünyada ve ahirette iyilikler güzellikler versin aminnn :KK200:
İNŞAALLAH hepimiz :KK68: cennet hatunlarından olalım :KK68: aminnnn

X