Hep yüzümemi vurulacak bebeğimin olmayışı...

allah herkesin taktirini veririmiş.sakın üzülme.allah sevdiği kullarınıda sonuna kadar sınarmış sen sabırlı ol.

oncelikle gecmis olsun, allah senin gibi dileyenleri çocuksuz birakmasin
benim teyzem 18 yillik evliydi ve 12 yil boyunca hiç çocugu olmadi, kusurun enistemde oldugunu dusunen kaynana teyzemin kayinvalidesi yani, o yuzden teyzemi hep el ustunde tuttu;
sonra 12 yil evliligin ardindan teyzemin boncuk gozlu bir kizi oldu, ve bebek 6aylikken, benim oglum da birsey yokmus deyip üste çikti
simdi durum ne mi teyzem 7 senedir esinden ayri kiziyla ayni bir evde yasiyor.
yani gerisini sen düsünebilirsin artik.
bence onlarin soylediklerine hiç aldiris etme cunku cok uzulursun, esin sana destek oluyor mu tamamdir gerisi muhim degil. ama ilerde (insallah) bir bebegin olursa sakin esini ihmal edip ailesinin doldurusuna gelmesine izin verme!!!

sor bakalım onlar kopruyu gecmısmı kardesım acaba veren allah bıranda alamıyomu??bak bugun cuma cok guzel bı gun allaha sıgın baska kımsemız yok...benım ugruna herseyı feda ettıgım esım yerı gelınce neler dıyo...demın daha aglayarak uyandım esımı baska bı kadınla gordum ruyamda.benım cocugum yok baska kadınlara gıtmı ruyamda.halada aglıyorum ıyce pskolojım bozuldu o tıp ınsanlardan nefret edıyorum ama malesefkı heryerdeler.allah buyuktur canım kardesım uzulmeee gun dogmadan neler dogar..

canım ya ne kadar dangalakmış o kadın kendini bilmez görgüsüz hiç takma

selamm hayatta öyle insanlaar var maleseff kendı dğurduğunu sanan mevla vermiş nerden bilsin veren allah almasını da bılırr ama bunlar tamamen cehalett sıkıntı görmemiş insanlarr ruhen gelişemez böyle insanlar için üzülmeye değmez ama insanız elbet kırılırızz inşş rabbim tum isteyenlere verir kimseyı evlatsız bırakmazz aratmazz inşş.....................şu güzell cuma günü inşş dualar makbull olurrrrrrrrrrrr

ya canım üzülme nolur.. benim annemin de 10 yıl cocugu olmamıs ama sonra ben olmusum bak D: gerçi olmasam daha ıyıydı ya neyse.. sen üzülme lütfen bende bikere buna yakın bı durumda kalmıstım bak; gecen sene yazın kuzenimle beraber hastaneye onun test sonuclarını almaya gıtmıstık ve 2 yıllık evlı olan kuzenim o gün doktorundan asla hamile kalamayacagını ögrendi... tekrar eve donmek ıcın durakta otobus beklerken bır yanımda o asla cocugum olmayacak dıye aglıyodu.. bı yanımda da hamile bi kadın oturmus sigara içiyodu.. nasıl üzülmüştüm anlatamam.. sen umudunu kesme sakın kac yıldan sonra cocukları oan aıleler tanıyorum sen dua et ınsallah olur canım..

çok üzüldüm öncelikle canım ama hayat bu herkese adil davranmıyor ama şuna inan böyle insanları hor gören in yüzü gülmez kalp kırmak gb kötü birşey yoktur bununda ceremesini çekerler eninde sonunda..ALLAHA havele et canım ..

O komşun gerçek anlamda kötü kalpli biriymiş yazık..

Birilerinin ona yukarıdakinin herşeyi gördüğünü söyleyip,
zavallı bebeğini de bu günaha alet etmemesi gerektiği konusunda uyarmalı..
Allahın fazla böbürleneni, büyük söz söyleyeni ve şımaranı asla cezasız bırakmadığını hatırlatmak gerek garibana...Acıyorum sadece o komşunuza acıyorum..
Size gelince, umarım sizinde bebeğiniz olur, kendinizi bu tür cahil insanlar için üzmeyin, anneniz de üzülmesin neolur...

boşver canımm üzülme...allah sana ve isteyen herkeze inşallah en kısa zaman da sağlıklı hayırlı evlat vermeyi nasip etsinn inşallah..sen yeterki şükret..allah bizi sınadıgı gibi onuda sınıyor....allah gönlüne göre versin...

Rabbim açılan ellerimizi boşa çevirmez inşallah.Bebeğim yok ama ne mutlu bana ki sizin gibi dua edenlerle kurulmuş çok güzel gönül bağım var.Allah hepinizden razı olsun ve gönlünüzün muradını versin inşallah.Yaptığınız yorumlar benim için çok anlamlı ne diyebilirim...bilemiyorum:enbuyukkk:

canım uzulme allah buyk elbet sennde saglılı bır beebgın olur inşllh, rabbım dıleyen herkse nasıp etsın bnde 10yıllık evlıym benımde basıma cok geldı bebgımn olmayışı hep yuzume vuruldu ,cok agladım, uzuldum ama artık takmıyorm pek fazla cunku elımden bısi gelmıyo allah nezamn ısterse ozamn olur tedavı şu bu hep boş kısmetten oteye gecılmıyo malesef herseyın hayrlsnı versın rabbım cumlemıze...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…