Hep yüzümemi vurulacak bebeğimin olmayışı...

canim benim sakin üzülme bugün mirac kandili sen onlari allaha havale et insallah allahta sana dünyalar güzeli nur topu gibi bi evlat verir bir an önce hic üzülme dünyada böyle densizler cokkkkkkkkkkkkk.kendine iyi bak

Canım rabbim hepimizi görüyo o kadını rabbime havale et sense allaha şükret allah hepimiz herkes için herşeyin en hayırlısını en doğrusunu en iyisini bilir ve hepimiz hakkında en hayırlısı neyse onu nasip etsin.Bebeğinin olmayışı senin kabahatin değil bunu böyle düşünme yüce rabbim öyle takdir görmüş ama sen ne olursa olsun umutlarını ümidini yitirme herşeye rağmen hayata sıkı sıkı sarıl ve etrafına hep neşe ile gülen gözlerle ışık saçmaya devam et.Böyle devam etki etrafındaki kötü kalpli insanlar neden hayata bu kadar gülen gözlerle baktığını anlamaya çalışarak olmayan beyinlerini bununla meşgul etsinler.Herşey için bir çıkar yol muhakkak vardır umudunu yitirme ne olursa olsun.Sana bu şekilde davranışlarda bulunan insanlarada bir daha selam bile vermeye kalkma bence.Kendini bu tür insanlar içinde üzme emi arkadaşım.Allah en kısa zamanda hepimize sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

canım benim hiç sıkma canını herkes iyi niyetli olmayabiliyor ne yazıkki o insanın kalbi çirkin bu çok kötü bişey bence sen şükret ki iyiki öle bi insan degilsin
inşallah Rabbim sana hayırlı bi zamanda hayırlı bi evlat nasip eder

Normalde en ufak birşeyi sorun eden bi yapıda değilim.Fakat çocuk konusunda çok hassasım elimde değil.Beni en çok üzende o sözü duymamdan ziyade annemin duymuş olması.Kendim için üzüldüm ama annemin üzülmesine daha çok üzüldüm.Annemin söylediği sözü umarım duymuştur.Bu insanlar neden böyle.Hastaneden eve gelmiyorlar evde 8 çocuk var göz deyiyormuş çocuklara ondan sürekli hastanedelermiş.Bunun içinde özellikle çocuğu olmayan insanlardan uzak tutuyorlarmış annem öyle söyledi.Sadece sana söylenmiş birşey değil bi kaç kişiye daha böyle yaptılar dedi ama beni rahatlatmak iiçin mi söyledi bunu bilmiyorum.AMA BİR GÜN BEBEĞİM OLURSA ANNEMLERE MUTLAKA GİDİCEM VE BEBEĞE BAKMAK İSTEYECEK O ZAMAN SÖYLEYECEĞİM SÖZÜ BİLİRİM BEN...:enbuyukkk:

canım hiç üzülme banada cok yaptılar allah herkesin kalbine göre veriyor sen umudunu hiç yitirme kendine iyi bak

canım tamamen cehaletten ibaret.ben de bazen dışarda bir çocuk görünce sevmeye yeltenirim annesi hemen kıskanır..çok sinir bozucu bir durum.üstelik seninki bir de laf söylemiş.insanın fikri neyse zikri de o olurmuş.bunları yapan insanların niyetleri bozuk olduğu için herkesi aynı zannediyorlar.sen istediğin kadar iyi niyetli olsan da bunlarla karşılaşıyoruz maalesef...üzülme,sen iyi niyetli olmaya devam et,mükafatını alırsın.kendine iyi bak canım.öptüm

canım benim insanlar bir acayip olmular kime ne sekilde zarar verebilirim diye düsünüyorlar sen bosver annenin dediği ğibi allaha havala et rabbim adildir hak edene hak ettiği cezayı verir elbet senin kucağına da bir evlat vericektir

Hemen hemen hepimiz evlendiğimiz zaman aykkabılarmızın altına bekarların isimlerini yazdık.Doğuma giden arkadaşlarda papuçlarının altına hamiş kalmak isteyenlerin isimlerini yazsa....Artık bi yerlerden bir mucize bekler hale geldimde.Psikoloğa falanmı görünsem acabaCADIARZUCADIARZU

verende allah alanda allah herşeyin sahibi o yüzden hakkaten cahil ve zavallı bir insanmışki kibirleniyo allah herşeyn en iyisini bilir herşeyin vakti ve saat vardır elbet sennde bebeğin vakti saat gelince dünyaya gelcektir dualarımız unutmaki evlatlarıyla imtihan olan çok insan var herşeyden önce hayırlısı

yuhhh!! o nası bı kadın yaa töbe yaa
cahil çok cahil hemde çokkkkkkk

terbiyesiz kadın!

Annenin dediği gibi Allah'a havale et..

Ne kadar incitici..

ahh canim eskiden annemede oglun olmuyor diye cok hakaret etmisler her kadin oglan doguramaz senin oglun olmaz demisler halbuki annemin oglanlari hep oluyormus allah kulunun feryadini duyar ve anneminde oglu oldu herkes susmus.allah buyuk kulunun feryadini duyar oyle insanlari allaha havale et gitsin.

Bir insan bırkaın dile getirmeyi aklındna bile geçirmemeli böyle şeyleri
Ama insan!!!
Allah kimseye acı keder vermesin ama konuşurken dili neye nereye uzanıyor dikkat etmeli
ALlah akıl fikir versin
Sizede hayırlı nur topu gibi bir evlat versin
Böyle küçük insalar içinde kendinzi üzmeyin

o ne çirkin bir laf öyle...
öyle insanlar yüzünden kendini üzme lütfen ,değer mi???
bebğinizin olmayışını siz o kadar çok büyütmüşsünüz ki gözünüzde,her söylenen söz size ok gibi batıyor...Rabbim sizi de sevindirir inşallah...
lütfen değmeyen insanlar için,hele hele konuşma adabını bilmeyen insanlar için o tatlı anınızı sıkmayın..
birdha da o kişinin yüzüne bile bakmayın,taki hatasını anlayıp,sizden özür dileyene kadar...(tabi o anlayış varsa???))
Allahtan herşeyin hayırlısını isteyin...
Rabbim bütün anne olmak isteyen bayanlara o güzel duyguyu tattırır inşallah...
sevgiler...

sana onu demisler bana bebek ğörmeye ğittiğimin hala kızımın evinde kaynanası olacak cadı kapıdan sokmadı bekledim bebeğe kucağıma verdi bebek kırk basmayacak ve evlener evlenmez cocğu olacak ben üstüne ğidersem cocğu olmayacak bende bekledim biri daha benim gibi cocuk hasreti cekmesin diye ama o ğünü unutamam hic kapıda beklemem sanki bulasıcı bir hastalık ya üzülme canım allah onlara biliyor mazlum ahı var alma mazlumun ahının cıkar aheste aheste acaba onların sonu ne olacak bebek isi satın alacak yaratılacak bir sey değil bir tel sacını bir tırnağını yaratamayız allahımın yanında cok gercekten hayırlıysa verecektir vakti saati vardır benim hic bir sorunum olmamısa rağmen sekizinci yılda oldu oda erken doğumdan öldü dıs ğebelik sonra bir daha hamilelik derken onuncu yılda kızım doğdu sonra ikinci insallah sizinde olur duaalarım hep sizinle allahım kimseyi evlat sevğisinden mahrum bırakmasın ve cok stres yapıpta kendinizi yıpratmayın ben yıllarca kendime yaptığımı bilirim simdi canımdan cok istediğim cocuklarımın hic bir seyine dayanamaz oldum o kadar cok yıpranmıski sinirlerim hic bir seye dayanamıyorum size tavsiyem kendinizi bu kadar yıpratmayın helede değmeyecek denğesiz insanlar icin onlarla öbür dünyada hesaplasırız en azından alacağınız var onlardan bu bile yeter üzülmemek icin

boşver canım bunları diyen terbiyesizlik etmiş yüce rabbim herşeyi görür ve karşılıksız bırakmaz iyi veya kötü herşey hakkını bulur hiç canını sıkıp böyle şeyler yüzünden stres yapma kendine biliyosun stres en çok etkileyen şey bizleri üzülme canım allah büyük

terbiyesiz diyorum başka bişey demiyorum. öyle bi kadının çocuğu olmak istemezdim yazık acıdım kadının çocuğuna. sen de üzme kendini lütfen...

ayyyyyyyy tek o mu doğuruyormuş dünyada ne biçim kadınmış boşver kadını ya bence çok kötü biriymiş zaten....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…