Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

o kadarda degil bebegimde günahna giriyosun onun suçu ne sana muhtaçşu an bide onlar yapp kendi hayatlarna drvam edrken sen burda bunalma girip kendi hayatnı mahfediyosun. deger mi sence ne düzelcek kendine zarar verince
Haklısın canım ama işde eskiden bi sigara yakıyordum eşime bağırıp çağırıyordum şimdi sırf çocuk için susuyorum ewet dediğin doğru eşim bir kez hayır dese hoş onlar yine isterlerde kendi oğlunu bana kötülüyor yada kendi abisini bana kötülüyorlar o şöle bir insan bu kadar sorumsuz bi insan eşime anlatıyorum ama ne fayda çocuğumun olmasını istememdeki sebep eşim acaba para göndermeyi bırakırmı aileside biraz çenelerini kapatırmı yok we şuan elim kolum bağlı niye karnımda bebek war olmasaydı artık resti son defa çekerdim şimdi Allahıma diyorum benim bebeğimin hamileyken akıttığım gözyaşımın hesabını nasıl verecekler ve Allahım sorsun bunların hesabını sorsun çünkü bu sadece bir kısmı yaptıklarının

allah yardımcın olsun canım senin anlatman farda etmez eşinin kendisi fark edip anlaması lazm onuda kısa zamanda anlar sana eşin söylenirler eşini görünce yüzüne gülerler oyüzden arada sen kalrsn .merak etme çocuk olunca para yetiştiremiyince yok demesini ögrenir

Allah hepimizi öyle insanlardan korusun şimdiki aklım olsaydı hiç ewlenirmiydim ama o zaman göstermediler gerçek yüzlerini

eşinle aran iyiyse pişmanlıl duyma canım o ne yapsn annesi atsan atlmaz satsan satılmaz karşı çıktın işe yaramadysa yanında destekcisi ol bence oda iki arada kalmıştr
Canım bana eşim yalansız dolansız doğru geldiği sürece arkasındayım dün bak annesiyle 1saate yakın telde konuşmuş ve bir geldiki surat beş karış 100defa sordum ne oldu diye söylemedi o söylemeyince ben kafamda daha çok kuruyorum ve onlar eşimin canını sıkıyorlar eşim geliyor surat beş karış sence ben huzurlu olabilirmiyim peki sorarım sana bunun sorumlusu kim

bu araka yatsıyı kıldın mı kılmamazlık etme hatta her vakit girip rapor verelim olur mu sanada yardımcı olur belki
Canım yok ya kılmadım inşallah silbaştan diyip başlıcam bu arada seninki daha kötüymüş ama ben aynı ewi paylaşmayı bile teklif ettim madem dedim eşim bakıyor gelsinler biİzimle yaşasınlar ama kimse kabul etmedi

öy
[QUOTE="Selcenay, post: 44175400, member: 57768Canım yok ya kılmadım inşallah silbaştan diyip başlıcam bu arada seninki daha kötüymüş ama ben aynı ewi paylaşmayı bile teklif ettim madem dedim eşim bakıyor gelsinler biİzimle yaşasınlar ama kimse kabul etmedi[/QUOTE]
tabiki kabul etmez ne koparsalar kâr tabi.valla biz çok iyiydik 2 gün önceye kadar bi konuşma geçti aramzda namazdan dinden ben yardımcı olmaya çalıştm yanlış anladı. sen beni ezikliyosun senin yaptıkları gösteriş çarşaf giyiyorum bu laf çarşafma bu arada.ben senin samimiyetine inanmıyorum sen ićindeki yılanı öldür falan dedi gitti.ona okadar değer vermeme bir dedigini 2 etmeme ragmen düşün yani

tabiki kabul etmez ne koparsalar kâr tabi.valla biz çok iyiydik 2 gün önceye kadar bi konuşma geçti aramzda namazdan dinden ben yardımcı olmaya çalıştm yanlış anladı. sen beni ezikliyosun senin yaptıkları gösteriş çarşaf giyiyorum bu laf çarşafma bu arada.ben senin samimiyetine inanmıyorum sen ićindeki yılanı öldür falan dedi gitti.ona okadar değer vermeme bir dedigini 2 etmeme ragmen düşün yani[/QUOTE]
İyide senin söylediğin şeyle eziklemenin ne alakası warmış işde sorun çıkarıcak ya nerden nasıl çıkarsam demiş senin kayınwalide

İyide senin söylediğin şeyle eziklemenin ne alakası warmış işde sorun çıkarıcak ya nerden nasıl çıkarsam demiş senin kayınwalide[/QUOTE]

hiç sorma aynen öyle oldu önceden olsa gider özür dilerdim şimdi umrumda bile değil

[QUOmeana_, post: 44182290, member: 660370"]gizllik diye bir bölüm var ya oradan kullanıcı ad degiştirme diye bir yer var oradan degiştir[/QUOTE]

hay sağolasın yaaa sabahtan beri uğraşıyorum

[QUOmeana_, post: 44182290, member: 660370"]gizllik diye bir bölüm var ya oradan kullanıcı ad degiştirme diye bir yer var oradan degiştir

hay sağolasın yaaa sabahtan beri uğraşıyorum[/QUOTE]
bak iyi karar ver sonra 5 kere degiştirdin mi geri dönüşü yok ben degiştirdim pişmanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…