Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Canım ya o kadar uzun ki anlatıpda seni sıkmak istemem sadece Allahım beni uzaklaştırsın onlardan we gerçekten onlardan korunmak için nasıl dua edeceğimi bulmaya çalışıyorum

canım benim allah yardımcın olsun bende benzer durumdayım.dua et bol bol dua et onlara ayırcagn vakti rabbime ayır çünkü ne yaparsan yap kul gözünde hic bir zaman iyi olmazsn ne varsa rabbimde var sıkma canını ben öyle yapyrm

iki gün önce bende öyleydim aglamaktan gözlerim başım agrıyodu ne yaşadn bilmem ama biraz vurdum duymaz olmak şart yoksa olan sana olur canım

tamamda hem sana hemde bebege yazık eşin senden tarafta degil mi
Ya canım eşimden sürekli 2.5yıldır para istiyorlar eşimi rahatsız ediyorlar eşimin arkasından bana kötülüyorlar geçen görümcem aradı eşimin eski nişanlısına çok para harcadıklarını benimle ewlenmesinde sıkıntı çıkaracaklarını ya warya neler neler bak hamileyim kayınwaliden seni kaç defa aradı diye hiç ama eşimi arayıp huzursuzluk çıkarmayı biliyorlar lanet edilecek insanlar ne beni ne karnımdakini nede eşimi düşünmüyorlar

Ya canım eşimden sürekli 2.5yıldır para istiyorlar eşimi rahatsız ediyorlar eşimin arkasından bana kötülüyorlar geçen görümcem aradı eşimin eski nişanlısına çok para harcadıklarını benimle ewlenmesinde sıkıntı çıkaracaklarını ya warya neler neler bak hamileyim kayınwaliden seni kaç defa aradı diye hiç ama eşimi arayıp huzursuzluk çıkarmayı biliyorlar lanet edilecek insanlar ne beni ne karnımdakini nede eşimi düşünmüyorlar

peki bunların eşin farkında degil mi
senin neyine kötülüyolar eşin seni biliyosa bırak istediklerini desinler onlar yüzünden hayatnı niye mahfdiyosun ki eşin bikaç kere veremem benimde durumum müsait değil dese istemezler belki

X