Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

OTE="Selcenay, post: 44108270, member: 577683"]Allah kabul etsin canım şu namazıda bi düzene sokabilsek tanamdır[/QUOTE]

sen bu kadar canı gönülden istedikten sonra rabbimin izniyle düzene sokarsn

TE="Selcenay, post: 44110263, member: 577683"]Öğle ikindi akşam tmm yatsıya gelince kem küm[/QUOTE]
Yatsı biraz daha uzun ya ondan oluyo sanırım bide akşam yemeği yedikten sonra tam bi agırlık çöküyo

Allah'ıma şükürler olsun dun akşam eve gittim. eşimin yardımıyla banyo oldum . Kolum alçıda olduğundan tek başıma olamıyorum su gelmesın dıye.
Bismillahirrahmanirrahim diyerek başladım
Yatsımı kıldım .
Sabahta sabah namazı kıldım.
Bol bol dua ettim Allah'ım namazını vaktınden kılanlardan eyle dıye.

Allah kabul etsin inşallah

Benim yatsı talan oldu kılamadım aslında kılamadım değil kılmadım ne kadar iğrenç biriyim sabah ezanınada uyandım ha şimdi kalkıcam kılıcam derken şeytana uymanın sonu uyumak

TE="Helcin10, post: 44116724, member: 681498"]Allah'ıma şükürler olsun dun akşam eve gittim. eşimin yardımıyla banyo oldum . Kolum alçıda olduğundan tek başıma olamıyorum su gelmesın dıye.
Bismillahirrahmanirrahim diyerek başladım
Yatsımı kıldım .
Sabahta sabah namazı kıldım.
Bol bol dua ettim Allah'ım namazını vaktınden kılanlardan eyle dıye.
[/QUOTE]
Geçmiş olsun Allah ibadetlerinin devamını getirsin inşaallah

[QUOTE="humeyra2015, post: 44117578, member: 718377"]Namazlarını kıla biliyo musun peki hiç yararı olmadı mı ben izlemedigim zaman çok huzurlu oluyorum[/QUOTE]
Ben izliyorum . ama elbet reklama giriyor O arada hemencik kılı verın :)
Ben bu sakat halımle kılıyorum. Örnek olim size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…