Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Namazlarını kıla biliyo musun peki hiç yararı olmadı mı ben izlemedigim zaman çok huzurlu oluyorum
Tv den degil benim ki iyi oldugum hasta olmadigim zamanlar kiliyorum o zamanlarda da 30 aylik bi oglum var aglama krizlerine giriyor seccademi altimdan cekiyor basima vuruyor ilgilenmedigim zamanlar uvunma derler bizim burda nefessiz kalip morariyor bide surekli sari renkte iltihap oluyor ikilem de kaliyorum kilmaya calisiyorum oglum uyudugunda o gunun namazlari kaza yapiyorum

Tv den degil benim ki iyi oldugum hasta olmadigim zamanlar kiliyorum o zamanlarda da 30 aylik bi oglum var aglama krizlerine giriyor seccademi altimdan cekiyor basima vuruyor ilgilenmedigim zamanlar uvunma derler bizim burda nefessiz kalip morariyor bide surekli sari renkte iltihap oluyor ikilem de kaliyorum kilmaya calisiyorum oglum uyudugunda o gunun namazlari kaza yapiyorum

Anladım peki ogluna da gel bak ben napyrm beraber yapalm bak ne güzel gibi seyler söyleyip onada denettirdin mi çocuk olunca zor benimde 23 aylık bi kızım var ben öyle yapyrm abdest alırken yanıma cagırıyorum elini falan yıkiyorum hadi seccadeyi sen getir namazmzı kılalm diyorum hatta ilk kzm sonra ben kılıyirum.yoksa benimki de oyle hep ilgi istiyolar ben böylr yapnca rahatladm sende bi dene istersen yavaş yavaş olur inşaallah

Anladım peki ogluna da gel bak ben napyrm beraber yapalm bak ne güzel gibi seyler söyleyip onada denettirdin mi çocuk olunca zor benimde 23 aylık bi kızım var ben öyle yapyrm abdest alırken yanıma cagırıyorum elini falan yıkiyorum hadi seccadeyi sen getir namazmzı kılalm diyorum hatta ilk kzm sonra ben kılıyirum.yoksa benimki de oyle hep ilgi istiyolar ben böylr yapnca rahatladm sende bi dene istersen yavaş yavaş olur inşaallah
Kendisi seccadeyi aliyor oturuyor amin amin diyor ama bana yaptirtmiyor bulasigimi bile haberi yokken yikiyorum

[QUOT"Selcenay, post: 44118032, member: 577683"]Hiç okumadım inşallah okuyayım çok teşekkür ederim[/QUOTE]
rica ederim canım faydam olursa bende çok sevinirim orada namazn bize nasıl geldigide çok iyi anlatılıyo

[QUOT"Selcenay, post: 44118032, member: 577683"]Hiç okumadım inşallah okuyayım çok teşekkür ederim
rica ederim canım faydam olursa bende çok sevinirim orada namazn bize nasıl geldigide çok iyi anlatılıyo[/QUOTE]
İnternetten araştırıyorum canım şimdi Allah imanımızı arttırsın inşallah

OTE="Selcenay, post: 44118335, member: 577683"]rica ederim canım faydam olursa bende çok sevinirim orada namazn bize nasıl geldigide çok iyi anlatılıyo[/QUOTE]
İnternetten araştırıyorum canım şimdi Allah imanımızı arttırsın inşallah[/QUOTE]
amin canım benim amin

allah yardıımcın olsun erkek cocugu daha afacan anne ye düşkün oluyo elinden geldigi kadar yaparsn sende canım rabbim seni senden daha iyi biliyor bi kolaylıgını verir sen yeterki bol bol dua et ufaklıgıda kocama kocaman öp:KK19::KK19:
Operim teyzesi acaba sadece farzlarini kılsam olur mu

[QUOTEhaymeana_, post: 44118903, member: 660370"]Operim teyzesi acaba sadece farzlarini kılsam olur mu[/QUOTE]
valla onu hiç bilmiyorum canım ama geçen günde eşim anlattı onun bi arkadasi sadece farzları kılıyomuş ama tam bi bilgim yok bi bilene sormak lazm

ben regl oldum eşime söyleyecegim mesh isteyecegim onu kullanacagım ayaklarımı üşütmezsem agrım da olmaz inşallah

X