Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Merhaba bayanlar tam böyle bir konu açmayı düşünürken burayı buldum bende çoğu insan gibi namazı bir bırakıp bir başlayan, kimi 3 vakit kimi 2 vakit kılan biriyim namazı hayatımın olmazsa olmazlarından yapmak istiyorum... Göz göre göre vakit namazını kaçırmak istemiyorum bende sizlerle hergün kıldığım namazları burda paylaşmak istiyorum. Bugun mesela ikindi, aksam ve yatsıyı kıldım artık beş vakit tam olarak kılmak istiyorum hergün buraya kıldığım vakitleri yazarak namazlarımı kılmak istiyorum...Rabbim hepimize kalbine namaz askı versin....

Amin.
Allah kabul buyursun.

amin inşallah bende 3 gün kılıyorum sonra bırakıyorum allah affetsin allahın izniyle bu saabah başlıcam

Bende bugün başlamaya karar verdim kamuda çalışıyorum ama ufak bir mescitimiz var, bugün başlıyorum Allah'ın izniyle başörtü ve etek getirmeyi unuttum, inşallah mescitte bulabilirim.

Doğrusu yapmıyorum işte.
Ne kadar istediğimi düşünsemde öğrenip kılamıyorum. :/
Bismillah de ve başla, arkası gelir.
Kizlar şükürler olsun yaklaşik 1 ayı geçti, kiliyorum. Şükürler olsun. Rabbim hakkıyla kilmayi nasip etsin
Allah kabul buyursun.
ALLAH namazlarınızi kabul etsin ve en kısa zamanda bana da nasip etsin inşaallah. Bende hep birgün diye diye erteledim, inşaallah bana da o şevki versin, bu üşengeçlikten bir an önce kurtulurum inşaallah.
Bismillah de ve başla, erteledikçe erteleniyor.

Bende bugün başlamaya karar verdim kamuda çalışıyorum ama ufak bir mescitimiz var, bugün başlıyorum Allah'ın izniyle başörtü ve etek getirmeyi unuttum, inşallah mescitte bulabilirim.
Ne güzel, Allah kabul buyursun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…