Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Ev namaz kılınacak gibi değil derken? ...

Evin temizlige ihtiyaci var cnm ya cok dagildi ve pislendi yarin temzlicdem kendimde temzlenp insl bi daha birakmamak uzere kilcam insl
gereksiz bi bahane biliyorum
Nasılsa seccade serip kılınıyor namaz. Evin seccade serilmeyecek kadar da değildir.
Dediğin gibi bahaneyi bırak ve namazına başla. Bir daha da bırakma inşallah.
Allah kabul buyursun.

Allah Namazlarımızı daim etsin kızlar.
Geç kaldım diye düşünenler,yapamam ,vakit bulamam diyenler. Iç sesinizi dinlemeyin vakit girdiği anda abdest alıp namaza durun. Zorlayınca gerçekten devamı da oluyor hemde kendi isteğinizle. Eksik hissedersiniz zamanla ,artık namaz sizin mecburunuz olur..

Ayrıca cayınızı corbanizi nasıl soğutmadan iciyirsaniz Namazlarınizi da geçiştirmeden kılın.

Rabbim imanimızı inancımızı ibadetlerimizi daim kılsın...

MERHABA ARKADAŞLAR.BENDE DEVAMLI KILAMIYORUM VAKITLER GENELDE EKSIK OLUYOR.KAZ YAPIYORUM.AMA HEPSINI DUZENLI KILABILSEM.KILMAYINCA BENDE KENDIMI EKSIK HISSEDIYORUM.BIRDE REGL DONEMLERI GELINCE SONRA BAŞLAMASI ZOR LUYOR.RAHATA ALIŞINCA.INŞALLAH DEVAMLI KILABILIRIZ NAMAZIMIZI.

ADET döneminden sonra gerçekten bi tembellik geliyor katılıyorum .. onu önlemek için tesbih çek vakitler girince

Namazın kıymetiHadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
En kıymetli amel, vaktinin evvelinde kılınan namazdır.[İ. Ahmed]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…