Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Ben zaten namaza baslamayı istiyordum bu başlık tesadüfen karşıma çıktı iyiki de çıkmış içimdeki savaşı yendim.

Dun bende basladim canim 40 gun hic birakmazsam esim bana hediye alicak bende 40 gun birakmicam sonrasinda aliskanliknolmjs olur birakamam insallah haydi kizlar huzur bulmaya :))

Hayırlı günler. :KK66:

Eklentiler

• namaz.jpg
    namaz.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 67
Bede başlamaya niyetliydim bu başlığı görünce kendimden daha çok emin oldum allah razı olsun sizden ve buraya yazı yazanlardan allah bu niyetimizi daim kılsın hiç bırakmayalım inşallah u Rahman

listemiz böyle
pıtırcık 5 gün sonra sen de katılırsın
ben sabahı kaçırdım:KK43: ama kızımı doyurduktan sonra kaza yapacağım:cry:
bu arada ben hergün
1 Fatiha, 3 İhlasla başlıyorum,
sonra 100 istiğfar ( estağfirullahelaziim ve etüü bü ileyk ),
sonrasında 100 salavat-ı şerife ( allahümme salli ala seyyidinaa muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed )
en son 100 ihlas (herbirinde besmele ile)
bu zikri benimle yapmak isteyen var mı

ne kadar güzel bir konu maşallah barikALLAH

bende namazlarımı buraya not alayım inşALLAH

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

necip fazıl kısakürek
'in zindandan mehmed e mektup adlı şiirinden alınmış bir mısradır.

somurtuş ki bıçak, nara ki tokat;
zift dolu gözlerde karanlık kat kat...
yalnız seccademin yüzünde şefkat...
beni kimsecikler okşamaz madem,
öp beni alnımdan, sen öp seccadem...

insanın en çok yalnız kaldığı anlarda bile, insana, yalnız olmadığını hissettiren, güven veren, mutlu eden, güç veren, yükünü hafifleten, tevekkülün huzurunu hissettiren andır işte o an.

"allah'tan başka hiçbir şeyi olmayan ben, allah'tan başka her şeyi olana acırım." demişti. kim demişti hatırlamıyorum. ne güzel de demiş.

şuradan alıntı yapılmıştır:http://www.uludagsozluk.com/k/öp-beni-alnımdan-sen-öp-seccadem/

X