hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

benide ekleyebilirsin canım. ben geldim tatilden.

tamam canim yenilisteye eklerim bu listede mazeretli olan olursa sana haber veririm cnm

(Adrenalin alıntı olmadı)
Nasılsın canım.Senden iyi haberler duymayı 4 gözle bekliyorum inşallah.Bu arada dr.um her kontrolde ben söylemedn rahim ağzı genişliğime bakıyor ve güzel diyor aklıma sen geliyosun ,Dr.um da bayağı bi gözüme girdi

Ben daha adet olmadim cnm olayim insallah guzel haberler icin umut tasiycm yine insallah da veririm yakin zamanda sen nasilsin bebis nasil dikis olacak mi rahim agzi kac cm cnm

Ben daha adet olmadim cnm olayim insallah guzel haberler icin umut tasiycm yine insallah da veririm yakin zamanda sen nasilsin bebis nasil dikis olacak mi rahim agzi kac cm cnm
Bende çok şükür bi sorun yok canım nasıl olduğunu merak edip sormuştum sana ama şimdilik iyi diyo dr.Kaç olduğunu tam bilmiyorum ama şu anda şu olması lazım seninki şu çok güzel diyo en son kontrolde rahim ağzı dar güzel dedi öyle bi durum yok gibi şimdilik..bebiş de iyi çok şükür elleri,ayakları başı olmuş en son kontrolde gördüm çok duygulamdım.Darısı hepinizin başına inşallah

Ohhhh masallah cnm benim bebisine de sana da rabbim sikinti gostermesin insallah benimki acilacak ama zamaninda alininca onlem Allahin izniyle birsey olmayacak da bi hamile olabilseydim dua et bana cnm benim

loyalty88 için 3 tane okumam lazımdı dün regl oldum 1 tane önceden okumuştum 2 taneyi okuyabilecek olan var mı

Kizlar herkese iyi aksamlar..Dün rüyamda babami gördüm..Gecen sene kaybettik.Ozamandan beri bu ikinci bi kez de mevlüt okutmadan önce görmüstum..Rüyamda evde yemek veriyoduk babam yasiyodu sapasaglam ama yüzünü göremedim..Sadece acele edin ayip olacak misafirlere diyodu bende kocaman bi kazandan corba dolduruyodum..Babamda az koyma doldur diyodu mutfak kocaman kazanlarla doluymus..Okadar gercekti ki uyaninca bikac dakika kendime gelemedim..Sanirim dualarimizi görüyo bendem yemek vermemi istiyo:) herkese tekrar tesekkur ederim kizlar...

mekanı cennet olsun canım benim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…