hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Kizlar herkese iyi aksamlar..Dün rüyamda babami gördüm..Gecen sene kaybettik.Ozamandan beri bu ikinci bi kez de mevlüt okutmadan önce görmüstum..Rüyamda evde yemek veriyoduk babam yasiyodu sapasaglam ama yüzünü göremedim..Sadece acele edin ayip olacak misafirlere diyodu bende kocaman bi kazandan corba dolduruyodum..Babamda az koyma doldur diyodu mutfak kocaman kazanlarla doluymus..Okadar gercekti ki uyaninca bikac dakika kendime gelemedim..Sanirim dualarimizi görüyo bendem yemek vermemi istiyo:) herkese tekrar tesekkur ederim kizlar...
canım çok güzel hayır olsun inş

bana 3tane vermisşiniz. okurum ama hemen okuyamam bilginiz olsun. bide neden 2 3 diye dağıtılıyor.
yanlış anlamayın bende baş ağrısı yaptığı için sormak istedim

bana 3tane vermisşiniz. okurum ama hemen okuyamam bilginiz olsun. bide neden 2 3 diye dağıtılıyor.
yanlış anlamayın bende baş ağrısı yaptığı için sormak istedim
Canim bir listede 2 okuyana sonraki listede 3 yaziyorum bi sonrakinde 2 yaziyorum eger 3 zorluyorsa sana hep iki yazayim yada 1 yazayim zorlanma

Canim bir listede 2 okuyana sonraki listede 3 yaziyorum bi sonrakinde 2 yaziyorum eger 3 zorluyorsa sana hep iki yazayim yada 1 yazayim zorlanma

yok yok kimsenin hakkına girmek istemem.
ben hergün bitane yasin vefat eden amcama okuyorum. 365 gün olması lazım.
o yüzden kasılıyorum biraz. ama ben okurum bu 3taneyide

yok yok kimsenin hakkına girmek istemem.
ben hergün bitane yasin vefat eden amcama okuyorum. 365 gün olması lazım.
o yüzden kasılıyorum biraz. ama ben okurum bu 3taneyide
Tamam cnm yok basin agirirsa ben senin hakkina girmis olurum 2 yazwyim sana bundan sonra kimse yanlis anlamaz zaten burda bilion oyleleri dokuldu gittiler

kızlarkalemeronun ıkı tane kalmıstı onları okulum okuyacak bugun asmu 3 ve eymen ıkı tane okuyacak lıstemız bıtmıs oluyor hayırlısıyla yenı lısteye gecıyoruz rabbim loyal arkadaşımızı dileğine hayırlısıyla tez zamanda kavuştursun .(amin)

hayırlı evlat isteyen arkadaslarımız

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ

İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu).

besmele cekmesseniz dua nıyetıne abdestsız de okuyabılırsınız

günde 21 defa bu ayeti kerime okuyalım

X