hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

inş...pozıtıfıde görürsün canım...
inşallah hepimiz kızlar ama bu ay kısmet değilmiş..Ama bişey dicem kızlar ya bu ay yumurtlama gününden beri göğüs ağrım geçmedi hafifde olsa hep hassas ağrılı..Yumurtalıklarımda son günler hep ağrılı üşüttüm sanırım ondan bi acaba mı diye umutlandım ama 14 ü bat silikde olsa cıkardı dimi..

ben hep negatıf gördüm canım o yüzden ben pek bılmıyorum

ben hep negatıf gördüm canım o yüzden ben pek bılmıyorum
bende öyle canım..Üstelik bu ara rüyalarımda hep gebelik testi görüyorum pozitif..Yada hamileyim iyice kafayı yedim :)Sürekli hamile haberi alıyorum etraftan nası bi sıkıntı yaptıysam ağlamadan gözlerimden yaşlar akıyo direk..

canım çok zor senı çok ıyı anlıyorum..benımle bebek düşünen arkadaşlarımın çoçukları okula gıdıyor..kısmet ne yaparsın...

ah canım inan hep dualarımdasın istersen adını yaz adına dua edelim sakıncası yoksa inan her namazda dua ediyorum rabbim en kısa zamanda sanada isteyen herkesede versin inş evlatla yakmasın ben çok ağladım bilirim onu negatid çıkan testleri inş pozitifide göreceksin yürekten inan ve çok dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…