Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

cnm grup arkadaşlarım yeni arkadaş almıyoruz liste oluştuktan sonra yeni arkadaşa söz vermişsiniz madem olsun ama ben daha bi kişiye bile okumadım adetli olduğum için hergün biri eklenirse işin içinden çıkamam ki ben öğrenciyim sınavlarım var (eminim herkesin bi işi vardır) lütfen yeni kişi almayın ben tutamayıp kimsenin hakkına girmek istemiyorum

candy123 için okdum allahım başta senin dileğin olmak üzere burdaki tüm arkadaşlarımızın DUASINI dileğini kabul etsin rabbim aminnnnn
nazlıesma senin için yarın okuycam lütfen kusura bakma arkadaşım aklımdasın

Güzel kızlar, tatlı canlar.. ben buraya bi dilekte bulunmadım dua istemedim çünkü okadar çok şey varki hangisini yazayım... ancak sizlerin burda yaptıgınız sey birbiriniz için dua etmeniz, temiz dileklerde bulunmanız, güzel avuçlarınızı tanımadığınız insanlar için Allah a açmanız beni okadar duygulandırıyoki..Allah hepinizin duasını kabul etsin hayırlısıyla.. benimde okumam gereken bişe varsa söyleyin canlar..:13:.

Allah senin dualarını nıyetlernıde kabul etsn cnm

Haklısin canım o zaman kızlar bilgisayarım yok okuyamadım ama ilk fırsatta okuyacağım bende ilk 2 arkadaşa okudum sadece

Cnm senin icin okudum.Rabbim kabul etsin ins.Rabbim hepimizin hakkında hayırlı olanı nasip etsin ins

cnm çok saol Allah razı olsun Cnm belirli bir süre vermedik ne zaman müsait olursan o zaman okursun.

Cnm senin icin okudum .Rabbim Kabul etsin INS

Listeyi tamamladim kizlar cok şükür.

Okudugum kisiler.
1- ececimx
2-Deam
3-candy123
4-touch
5-goalk
6-Cimcime89

Rabbim Kabul etsin INS hepimizin dualarini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…