Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Cnm goalk senin icin okudum . cimcime89 kaldı bnm sadece...Rabbim Kabul etsin INS

Listeyi tamamladim kizlar cok şükür.

Okudugum kisiler.
1- ececimx
2-Deam
3-candy123
4-touch
5-goalk
6-Cimcime89

cimcime89 ıcın bu aksam okuyacagım kızlar ..böylelikle bitirecegım listeyı

Eccecimix arkadasimizin niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah:)

deam arkadaşım duanı okudum Allah kabul etsin inşallah ...

candy123 arkadaşım dua nı okudum Allah kabul etsin inşallah...

arkadaşlar 3 arkadaş kaldı okumadığım vize haftasında olduğum için ara verdim haftaya devam edicem inşallah...

candy123 arkadaşım dua nı okudum Allah kabul etsin inşallah...

allah kabul etsın canım duaların kabul olsun ıns bende senın için okudum sadece cimicme arkadasımız ıcın kaldı evet gec kaldım ama oglşum dan ve eşimden sıra bulamıyorum allah kabul eylesın

kızlarrrrrr uzun zaman oldu konuya yazamıyordum :) güzel bir haberle geldim ama :) galiba bende evlenicem yakında :)) hayatımda biri var ALLAH'ım nazardan korusun güzel gidiyo herşey şimdilik. aileleri tanıştıralım diyo :) sizlerle dua okuduğum günler geldi aklıma ağladığım üzüldüğüm günler ALLAH isteyen herkese nasip etsin işallah :) dua'dan vazgeçmeyin kızlar RABBİM dilerse veriyo bende çok üzüldüm çok ağladığım zamanlar oldu ama şimdi yüzüm gülüyo çok şükür :) .HEPİNİZE ÇOK ÇOKKKKKK TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR :) İŞALLAH NİŞAN HABERİMİZİDE BURDA PAYLAŞIRIM SİZLERLE :) ALLAH HEPİNİZİN GÖNLÜNDEN GEÇEN NE VARSA HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN İŞALLAH ....HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMM

nazlıesma duanı okudum cnm Allah kabul etsin inşallah...

cnm Allah tamamına erdirsin inşallah...çok sevindim inan boş değil bu lafım içi dopdolu :) bizlere dualarında yer vermeyi unutma Rabbim bir gün buraya hepimize aynı mutluluğu yazmayı nasip etsin Allah a emanet ol...

canım benim çok teşekkür ederim, darısı sizlerinde başına olsun işallah dualarımda tüm bekarlar ve evlenmek isteyenler var ALLAH hepimizin gönlüne göre versin işallah

canım benim çok teşekkür ederim, darısı sizlerinde başına olsun işallah dualarımda tüm bekarlar ve evlenmek isteyenler var ALLAH hepimizin gönlüne göre versin işallah

Amin cnm .ben de çok sevindim.Allah'a şükürler olsun.Dualarımız kabul oldu demekki.Rabbim tamamanına erdirsin inş cnm...güzel haberlerinin devamı gelir inş ben de çok mutlu oldum senin adına cnm
inş hepimizin duaları kabul olur hayırlsıyla...

amin canım işallah devamı gelir bende bunu çok istiyorum bende sizlerin güzel haberlerinizi alırım işallah ama dualarınızda bana da yer verin çünkü henüz hiçbişey yok ortada haftasonu görüşücez ALLAH nasip ederse bakalım nolacak (HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN )

Amin cnm benim çok saol .......Dua ediyorum cnm aklıma geldikçe.Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inş ... Hakkında hayırlı bir şekilde sonuçlanır inş.. ....İnş görüşmeniz de güzel ve hayırlı geçer :13: ...Rabbim işini rast getirsin ,umduklarına nail eylesin,mutlu olursun inş cnm arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…