Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Tatlımm allah kabul etsin ecemix 'in dileği neydı ?? bende okuycamda

genelde hayırlı bir eş için okuyoruz burada canım .... sen de ecemix özel bişey yazmadıysa yukarılarda hersey ıcın hakkından hayırlısı olsun dıye dua edebilirsin

Tatlımm allah kabul etsin ecemix 'in dileği neydı ?? bende okuycamda

Cnm ben dün okumuştum ..şöyle niyet etmiştim.. Yanlış olmasın..

Yarabbi başta ececimx arkdaşımızın ,benim ve burada dua eden arkadaşlarımızın dualarını,dileklerini hayırlısıyla kabul et..Amin..

Herkes böyle niyet ederse daha iyi olur cnm...

gerçek ismiyle dua etsek:26:

gerçek ismiyle dua etsek:26:

Cnm İsteyen ismini de verebilir.İsmini niyet ederiz

biz daha önce Salatı -Tucina Salatı _Tefriciye okumuştuk ve şöyle niyet etmiştik.

Niyetimiz:Yarabbi Başta ececimix arkadaşımızın olmak üzere burada dua eden herkesin dualarını hayırlı niyetlerini sen hayırlısıyla kabul et..Amin...

tamam canım o zaman ismini niyetini söyleyenlerinkini öyle yaparız söylemeyenleri böyle

kızlar en olur benımde adım kayıtlı ama kac gun surecek kumly duası ne kadar okuycaz ben okuyamadım adetlıyım ama son gunlerım bıtırınce bende okurum ıns allah ızın verırse ama ben hayırlı bır eş için degıl dılegım eşimin ahyırlı bir işe girmesı ıcın cok ihtıyacımız var duayıda ne olur bana net bır şekilde anlatın bırınız kaç gun okunucak bır keremı okunucak sade bıde aynı kıseye kac kere kac gun okuluyo

canım benim dileğim birazcık özel :) şimdi burda sölesem olmaz istersen özeline yazarım

özelden yaz kuzum abdest alıp okuycam sana :) İsminide yaz

cnm 7 kişiyiz 1 hafta surcek hergun sırayla bi kısıye bı kere okuycaz Allahın ıznıyle

kızlar bnde okuudm Allah kabul etsın.. sıradakı kişiye ara vreip mı okuyacagız yoksa ara vermeden devam mı edıyoruz ? ornegın yarın 2. sıradakı arkadasımıza mı gececegız ? kusura bakmayın yazdıysanız eger yukarda gozumden kacmıs olabilir

Allah kabul etsin canım.. yarın 2. kişiye okuncak birgünde 1 kişi :)

2. kişi benim sana ve diger arkadaşlara ismimi ve niyetimi özelden yazıcam ^^

deam -> OKUDU
candy123
nazliesma -> OKUDU
touch - OKUDU
goalk
secido
cimcime_89

ECECİMX İÇİN BUGÜN OKUYANLAR .

kızlar bugn duada 2. gunumuz 2. günde dua edılcek kısı benim nıyetımı adımı ozelden mesaj attıcam hepınıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…